0

Sandro robił swoje :)

0

Dodam tylko jego statystyki z tego sezonu w 22 meczach w Segunda B zdobył 2 bramki i zaliczył 7 asyst dorzucając jeszcze bramke w Pucharze króla

1

Nie chwal się tak bo też kare dostaniesz i Argentyna bilety do Rosji będzie mogła rezerwować tylko na trybuny

0

Rykoszet ewidentny ;)

0

Alves jest tylko jeden !

0

Ogląda ktoś regularnie Southampton? Dzisiaj fajnie gra Romeu nasz były gracz. Gra mądrze i odpowiedzialnie a wy co o nim sądzicie ?

0

Fortuna wyższe kursy :)

7

Trzymaj się Coleman :'( wrócisz silniejszy !

0

Co z Dybalą? Widziałem na flashscore że zszedł w pierwszej połówce

1

Liczę że Paco dzisiaj dostanie pare minut i strzeli swojemu ex :D

0

Swoją drogą widzieliście wczoraj grę Lacazetta? Chętnie zobaczyłbym go w przyszłym sezonie u nas. Ewentualnie Fekira :)

0

4-2-3-1 z dwoma pivotami dybala neymar i messi jako ofensywni i suarez na szpicy. Ale to raczej forma marzenia :)

1

Wymiana z dopłatą za Dybale i można się zastanowić

0

Barcelona ma w tym sezonie problemy z zespołami grającymi wysokim pressingiem i autobusem czyli prawie połowa ligi :/ transfery prócz Umtitiego nie do końca wypaliły i sędziowie nie gwizdają "pod nas" (to może nareszcie odejdzie stereotyp uefalony xd ) może za wcześnie by skreślać ten sezon ale ...

2

Sandro w tym sezonie pokazuje że zasługiwał na szanse. Chętnie bym go zobaczył znowu zamiast Paco

0

Właśnie na to licze że głód gry będzie górował nad brakiem rytmu meczowego ;)

1

Licze że Paco coś ciupnie i zgarne pieniążki. Forca!

0

Panowie proszę o pomoc :D Mianowicie co sądzicie o handicap -3 na barce dzisiaj ma szanse wejść ?

0

To był tylko dab XD

0

Alena na trybunach :'( szkoda bo liczyłem na minuty dla niego

0

Liczę że Carles dostanie premierowe minut w drugiej połowie

9

Rafinha nie powącha murawy w tym sezonie xD

1

Pepe kapitan XD

0

Cieszy dobra gra :) Zwłaszcza Tarina i Aleny

15

MSN w ostatnich 2 meczach 10 bramek 9 asyst :o

0

Kolejna porcja dobrego humoru :>

0

Jefecito trenuje już ??

18

Powodzenia obyś godnie zastępował nam Bravo

0

I po co 4 napastnik :D ?

3

Gabigol w Barcelonie rozwinął by się jeszcze bardziej. Zyskali by też Canarinhos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?