PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandro robił swoje :)
0
Dodam tylko jego statystyki z tego sezonu w 22 meczach w Segunda B zdobył 2 bramki i zaliczył 7 asyst dorzucając jeszcze bramke w Pucharze króla
1
Nie chwal się tak bo też kare dostaniesz i Argentyna bilety do Rosji będzie mogła rezerwować tylko na trybuny
0
Rykoszet ewidentny ;)
0
Alves jest tylko jeden !
0
Ogląda ktoś regularnie Southampton? Dzisiaj fajnie gra Romeu nasz były gracz. Gra mądrze i odpowiedzialnie a wy co o nim sądzicie ?
0
Fortuna wyższe kursy :)
7
Trzymaj się Coleman :'( wrócisz silniejszy !
0
Co z Dybalą? Widziałem na flashscore że zszedł w pierwszej połówce
1
Liczę że Paco dzisiaj dostanie pare minut i strzeli swojemu ex :D
0
Swoją drogą widzieliście wczoraj grę Lacazetta? Chętnie zobaczyłbym go w przyszłym sezonie u nas. Ewentualnie Fekira :)
0
4-2-3-1 z dwoma pivotami dybala neymar i messi jako ofensywni i suarez na szpicy. Ale to raczej forma marzenia :)
1
Wymiana z dopłatą za Dybale i można się zastanowić
0
Barcelona ma w tym sezonie problemy z zespołami grającymi wysokim pressingiem i autobusem czyli prawie połowa ligi :/ transfery prócz Umtitiego nie do końca wypaliły i sędziowie nie gwizdają "pod nas" (to może nareszcie odejdzie stereotyp uefalony xd ) może za wcześnie by skreślać ten sezon ale ...
2
Sandro w tym sezonie pokazuje że zasługiwał na szanse. Chętnie bym go zobaczył znowu zamiast Paco
0
Właśnie na to licze że głód gry będzie górował nad brakiem rytmu meczowego ;)
1
Licze że Paco coś ciupnie i zgarne pieniążki. Forca!
0
Panowie proszę o pomoc :D Mianowicie co sądzicie o handicap -3 na barce dzisiaj ma szanse wejść ?
0
To był tylko dab XD
0
Alena na trybunach :'( szkoda bo liczyłem na minuty dla niego
0
Liczę że Carles dostanie premierowe minut w drugiej połowie
9
Rafinha nie powącha murawy w tym sezonie xD
1
Pepe kapitan XD
0
Cieszy dobra gra :) Zwłaszcza Tarina i Aleny
15
MSN w ostatnich 2 meczach 10 bramek 9 asyst :o
0
Kolejna porcja dobrego humoru :>
0
Jefecito trenuje już ??
18
Powodzenia obyś godnie zastępował nam Bravo
0
I po co 4 napastnik :D ?
3
Gabigol w Barcelonie rozwinął by się jeszcze bardziej. Zyskali by też Canarinhos