PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Leszek Ołłowski dzisiaj ciśnie po naszych ale niestety trzeba przyznać, że słusznie :(
0
I to jest w tym najgorsze
0
Od ponad 10 lat moje oczy cieszyła gra Barcelony, było to coś niesamowitego a teraz ich gra jest daleka od ideału. Mimo to będę ich wspierał i kibicował, bo głąby z zarządu nie mogą zniszczyć tak wspaniałego klubu!
0
Bartek nie otakie fichado nam chodziło!!
9
Skąd on wziął to, że Denis jest jednym z kandydatów do odejścia xd ?
0
Racja zmyliły mnie spodenki :D
0
Kto broni teraz w lille komplet zmian wykorzystany a bramkarz dostał czerwo
Edit. Zobaczyłem na eleven o broni teraz środkowy obrońca :D niecodzienna sytuacja
0
Ten transfer byłby dobry gdyby nie ta cena o której się mówi czyli 40 mln
3
Żyje z nadzieją, że to Espanyol robi taki transfer
0
Bramkarzy akurat jest sporo ale wypożyczenie to dobra opcja
0
To byłby dobry transfer ale za max 15 mln :/
9
Raczej zostaje, dostał nawet numer 7
1
Najlepsza z możliwych alternatyw
3
Też macie taką słabą jakość komentarza?
2
Jeżeli to nie wypali to ten koleżka od Dembele nie będzie miał łatwo :D
45
Ten argument o fifie mnie przekonał :D
0
Bartek to się z tego wytłumaczy na PO kupił Semedo, dzięki czemu na ŚP "przyszedł" Roberto. Za Neymara Deulofeu a pieniądze zostawia dla siebie. Jakieś tam alibi ma i on nie wie o co nam wszystkim chodzi i skąd ten cały szum wokół transferów do klubu ;)
2
Anty real raczej
0
Wszystko fajnie ale nie zgodzę się co do Umtitiego :/
0
Walizką z gotówką od szejków już jest w drodze
0
Sport.tvp.pl powinno być ;)
0
Mówią że za dużo piłkarzy w drużynie rezerw a wciąż sprowadzają nowych :/
6
Pokaż chłopie, że Verratti nie potrzebny jest !
0
A co z Mariano Konykiem też była informacja że dołączył ?
7
Zesłać do rezerw tam sobie pogra
0
Szkoda tylko Suareza dobry bramkarz z potencjałem
0
Będzie gdzieś transmitowany ten mecz legend Barca - ManU ?
0
To pytanie do naszego zarządu ;)
0
Suarez odchodzi ma kontrakt do końca czerwca i nie przedłużyli go
3
Ale Stones jest cienki :/ co ten Guardiola widział ...