3

Szkoda głównie Godswilla mógłby dostać szanse w pierwszej drużynie po odejściu Daniego :( a tak jeszcze doczepie się do błędu jest to nigeryjczyk a nie kameruńczyk ;)

0

A utalentowanych naszych zawodników odpalają :/ Godswill już poinformował o odejściu a i prawdopodobnie Xavi Quintilla odejdzie :(

0

Ramos zazdrości Pique gry w pucharze króla - tak to zrozumiałem

0

Deulofeu z taką formą mógłby być zmiennikiem dla naszego MSN

1

Kruchy jak kreda :/

2

Może Aitor będzie miał lepszą skuteczność od Munira i Sandro :d

0

Kaptoum zagra świetny mecz i bedzie wyżej stawiany niż Samper :D

19

Jeśli przyjdzie i ma zabierać czas w rezerwach równie utalentowanu Godswillowi czy Palencii to nie

0

Golazo Luisito

0

Jak obrońcy grają w ataku to nic dziwnego że przegrywają :/

0

0

Wypożyczyć ich do Getafe na przykład pewny skład i gra w primera division

0

Ja bym zostawił Sampera do stycznia a później jak już będzie mógł grać Turan to najlepszą decyzją byłoby wypożyczenie Sergiego

0

Tlko ta niska klauzuka wykupu ;/

1

Arda jest moim zdaniem symbolem waleczności u Simeone. Jeśli on odejdzie z Atleti to dużo stracą a my tylko możemy zyskać

0

Oby go wypożyczyli z powrotem do Sevilli na pół roku, lepiej żeby grał tam niż nie grał wcale

0

Mimo wszystko sama mozaika by wystarczyłą ;p

0

Można żałować że Puyol nie dostał takiego pożegnania jak Xavi :'(

0

1

Komentarz usunięty

1

Barca b spada chyba niestety :'(

3

To nie był Adama tylko Dongou ;)

1

Tak jest 1:1 Munir !!

0

Rakitić gol ! ładnie ;d

0

Hurra ! nareszcie wpadło do siatki

0

Dziś zobaczymy pierwszy hat-trick Suareza :D

3

Roberto nie jest powołany montoya i Munir także

1

Dobry ruch ze strony klubu ;)

0

Sandro *.* Niech utrzymuje dobry kontakt z Neymarem to więcej szans dostanie xd

0

Halilović zbyt mało odpowiedzialny sporo strat :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?