PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda głównie Godswilla mógłby dostać szanse w pierwszej drużynie po odejściu Daniego :( a tak jeszcze doczepie się do błędu jest to nigeryjczyk a nie kameruńczyk ;)
0
A utalentowanych naszych zawodników odpalają :/ Godswill już poinformował o odejściu a i prawdopodobnie Xavi Quintilla odejdzie :(
0
Ramos zazdrości Pique gry w pucharze króla - tak to zrozumiałem
0
Deulofeu z taką formą mógłby być zmiennikiem dla naszego MSN
1
Kruchy jak kreda :/
2
Może Aitor będzie miał lepszą skuteczność od Munira i Sandro :d
0
Kaptoum zagra świetny mecz i bedzie wyżej stawiany niż Samper :D
19
Jeśli przyjdzie i ma zabierać czas w rezerwach równie utalentowanu Godswillowi czy Palencii to nie
0
Golazo Luisito
0
Jak obrońcy grają w ataku to nic dziwnego że przegrywają :/
0
0
Wypożyczyć ich do Getafe na przykład pewny skład i gra w primera division
0
Ja bym zostawił Sampera do stycznia a później jak już będzie mógł grać Turan to najlepszą decyzją byłoby wypożyczenie Sergiego
0
Tlko ta niska klauzuka wykupu ;/
1
Arda jest moim zdaniem symbolem waleczności u Simeone. Jeśli on odejdzie z Atleti to dużo stracą a my tylko możemy zyskać
0
Oby go wypożyczyli z powrotem do Sevilli na pół roku, lepiej żeby grał tam niż nie grał wcale
0
Mimo wszystko sama mozaika by wystarczyłą ;p
0
Można żałować że Puyol nie dostał takiego pożegnania jak Xavi :'(
0
http://abertv.org/abertv3/
KSW :3
1
Komentarz usunięty
1
Barca b spada chyba niestety :'(
3
To nie był Adama tylko Dongou ;)
1
Tak jest 1:1 Munir !!
0
Rakitić gol ! ładnie ;d
0
Hurra ! nareszcie wpadło do siatki
0
Dziś zobaczymy pierwszy hat-trick Suareza :D
3
Roberto nie jest powołany montoya i Munir także
1
Dobry ruch ze strony klubu ;)
0
Sandro *.* Niech utrzymuje dobry kontakt z Neymarem to więcej szans dostanie xd
0
Halilović zbyt mało odpowiedzialny sporo strat :/