0

Riverdale amerykański taki bardziej młodzieżowe

0

Żurkowski zapowiada się świetnie. Oby tak dalej a będzie z niego bardzo dobry zawodnik

1

Przyznać się kto przed sezonem spodziewał się, że parę stoperów na el clasico prawdopodobnie tworzyć będą Verma i Pique

0

Perezowi zabrakło tygodniówki żeby opłacić swój mecz

16

Jeśli pani na polskim spyta się co należy do dramatu, odpowiedzią jest sędziowanie w Hiszpanii. Przykładów jest mnóstwo więc argumenty też się znajdą.

3

Akurat Pique już w meczu z Juve wyglądał jak za najepszych czasów

2

W pewnym sensie jest w rytmie meczowym po kadrze, także bez obaw

4

Kto to widział żeby napastnik z najlepszej ligi świata był na tym samym miejscu co zawodnik z innej planety ;)

0

Jest gdzieś transmisja Hiszpanów?

0

Dokładnie tak jak mówisz

1

To ja wolę ogranego w Europie Taha niż Mine o którym nie za wiele wiadomo oprócz tego że jest skuteczny pod bramką rywala

0

W rewanżu w Olympiakosem chętnie zobaczyłbym Alene i Cucurelle

1

Jedna z lepszych plotek ostatnich miesięcy

42

Cieszyłem się jak głupi gdy przychodził walczak z Atletico jednak jego występy pokazały, że zostałem tylko głupi ;)

0

Bardzo dobrze, pokazują, że warto stawiać ma swoich a nie na zagranicznych piłkarzyków

8

Czyli w Łodzi mu nie płacili, dlatego nie zagrzał dłuzej miejsca w najlepszej lidze świata

0

Polecam kanał Pompownik na youtube ;)

0

Spokojnie to tak dla emocji ;)

0

Mój kupon na LM:
Borussia - Real 1
APOEL - Spurs handi(2.5+)
PSG - Bayern X2
Atletico - Chelsea 2
Sporting - Barca handi -1
za 5zł - 400 do wygrania :D

1

Maciek Terlecki - jeden z gorszych komentatorów na świecie, ciężko się go słucha :/

0

Powodzonka rozwijaj się chłopaku!

10

Jednym wywiadem zyskał więcej kibiców niż przez cały jego pobyt :D

0

Messi może dzisiaj spokojnie odpocząć reszta da radę sama

0

Angulo mistrz!

1

Niestety tylko Kurzawa asysta :D

1

Bardzo ładnie pewniaczki powchodziły i jutro po odbiór wygranej :)

1

Jagoda chyba po czymś mocniejszym dzisiaj przed chwilą komentował mecz naszych gdzie było 1:0 teraz podczas meczu Bayernu jest przekonany że był
Bezbramkowy remis

6

Zakontraktowanie Goretzki zlbo Gimeneza byłoby majstersztykiem

0

Nie spełnia tych wymogów

0

Jasne, że wiem ale przyspieszone wybory będą pewne co za tym idzie zmiana zarządu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?