PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Riverdale amerykański taki bardziej młodzieżowe
0
Żurkowski zapowiada się świetnie. Oby tak dalej a będzie z niego bardzo dobry zawodnik
1
Przyznać się kto przed sezonem spodziewał się, że parę stoperów na el clasico prawdopodobnie tworzyć będą Verma i Pique
0
Perezowi zabrakło tygodniówki żeby opłacić swój mecz
16
Jeśli pani na polskim spyta się co należy do dramatu, odpowiedzią jest sędziowanie w Hiszpanii. Przykładów jest mnóstwo więc argumenty też się znajdą.
3
Akurat Pique już w meczu z Juve wyglądał jak za najepszych czasów
2
W pewnym sensie jest w rytmie meczowym po kadrze, także bez obaw
4
Kto to widział żeby napastnik z najlepszej ligi świata był na tym samym miejscu co zawodnik z innej planety ;)
0
Jest gdzieś transmisja Hiszpanów?
0
Dokładnie tak jak mówisz
1
To ja wolę ogranego w Europie Taha niż Mine o którym nie za wiele wiadomo oprócz tego że jest skuteczny pod bramką rywala
0
W rewanżu w Olympiakosem chętnie zobaczyłbym Alene i Cucurelle
1
Jedna z lepszych plotek ostatnich miesięcy
42
Cieszyłem się jak głupi gdy przychodził walczak z Atletico jednak jego występy pokazały, że zostałem tylko głupi ;)
0
Bardzo dobrze, pokazują, że warto stawiać ma swoich a nie na zagranicznych piłkarzyków
8
Czyli w Łodzi mu nie płacili, dlatego nie zagrzał dłuzej miejsca w najlepszej lidze świata
0
Polecam kanał Pompownik na youtube ;)
0
Spokojnie to tak dla emocji ;)
0
Mój kupon na LM:
Borussia - Real 1
APOEL - Spurs handi(2.5+)
PSG - Bayern X2
Atletico - Chelsea 2
Sporting - Barca handi -1
za 5zł - 400 do wygrania :D
1
Maciek Terlecki - jeden z gorszych komentatorów na świecie, ciężko się go słucha :/
0
Powodzonka rozwijaj się chłopaku!
10
Jednym wywiadem zyskał więcej kibiców niż przez cały jego pobyt :D
0
Messi może dzisiaj spokojnie odpocząć reszta da radę sama
0
Angulo mistrz!
1
Niestety tylko Kurzawa asysta :D
1
Bardzo ładnie pewniaczki powchodziły i jutro po odbiór wygranej :)
1
Jagoda chyba po czymś mocniejszym dzisiaj przed chwilą komentował mecz naszych gdzie było 1:0 teraz podczas meczu Bayernu jest przekonany że był
Bezbramkowy remis
6
Zakontraktowanie Goretzki zlbo Gimeneza byłoby majstersztykiem
0
Nie spełnia tych wymogów
0
Jasne, że wiem ale przyspieszone wybory będą pewne co za tym idzie zmiana zarządu ;)