PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Jakby nasza La Rambla mogła składać podpisy już jutro mielibyśmy zmianę zarządu
4
Ale to jest crack! Kapitalna forma
18
Bardzo fajny opis meczu z ocenami nawet oby więcej takich!
0
Zgadza się, po tym sezonie ma możliwość dołączenia do pierwszej drużyny
1
Nie na ławce, grał w pierwszym składzie tylko bramek nie strzelił ;)
1
Ciekawe co z Kaptoumem jak się wyleczy, nie może być zarejestrowany bo limit zawodników spoza UE jest wykorzystany. W Barcelonie jest od 2012 więc mógłby się ubiegać o hiszpańskie obywatelstwo bo mieszka już tam 5 lat. Może na to czekają
0
Moi Delgado jest przecież ;) numer 22
0
El capitano dowiedział się, że Rakitić konta i od razu się oszczędza przed derbami :v
0
Powodzenia, niech mu się wiedzie
0
Postawiłem, że Polska będzie miała więcej niż 60% posiadania. Powinno być dobrze
0
Na ŚPD godny polecenia jest Paulinho :D
0
Druga bramka naprawdę piękna. Na plus Vitinho, Arnaiz i Alena
1
Cyrk, nie potrafią żadnej kasy zebrać za rok koniec kontraktu a tu wypożyczenie :(
0
Jest gdzieś transmisja meczu Polski u-21?
0
Wniesie doświadczenie
0
Po 2 dobrych sezonach w serie A może wrócić jako zmiennik
0
Kapitan drużyny za słaby na pierwszy skład? Aktualnie nie gra przez kontuzję.
0
Tylko i wyłącznie wybór selekcjonera
0
Bez premium, nie zacinało nawet
1
Raheem Sterling ściągany dwukrotnie przez komentatorów strzela zwycięską bramkę :D
0
Wczoraj działała, Górnika oglądałem
0
Panie miej go w opiece by nie musiał więcej odwiedzać lekarzy.
1
Jest szansa na bramkę dla Evertonu jeszcze?
2
Semedo przecież ;)
0
Nie mogę przeboleć tego jak zmarnowali Sampera, pilkarza, który miał zostać zmiennikiem a później naturalnym następcą Busiego
35
I za to właśnie można hejtować nasz zarząd. Dają wysokie kontrakty i później ciężko jest się pozbyć takiego niepotrzebnego zawodnika
0
Ta heatmapa Roberto pokazała jak bardzo nie chce on grać na PO ;)
0
Brawo panowie, ważny pierwszy krok!
0
Nie no luz gryzonia jeszcze coś ciągnie :/
0
Nie ma nic do stracenia wpuszczać Alene !