10

Nie tylko w grze :D

0

Ogląda ktoś Malage?? Jak zagrał Sandro ?

2

Jasne że wole kobitki śmieszku :D

2

Bardziej odpowiadają mi panowie z Brazylii

11

"nie wiem powiedz mi" :D ten tekst wygrał

0

Nagle Turan idolem w Barcelonie xd

0

Osobiście z rezerw wolałbym Rodrigo Tarina

0

Arda pikobelo !

1

Gomez prawdopodobnie w Wolfsburgu :/

0

To już wole Emmenike szybki, silny

0

I w przyszłym sezonie kolejna szopka z bramkarzami bo oboje chcą grać a miejsce tylko jedno :/

30

Douglas znów mecz z trybun co za farciarz darmowy bilet i jeszcze z dostępem do szatni :/

0

Całkiem dobry wybór

20

Doskonale się bawie czytając jego konferencję :D

1

To się nazywa silna kobieta a nie jakieś feministki :v

0

Pytanie o zespół a ten śmieszkuje powiedzonkiem o lesie XD Cały Lucho ^^

0

Gra lepiej niż w zeszłym sezonie. Widać że poprawił wykończenie ale czy to wystarczy by przekonać Lucho ??

0

Warto dodać że mecz należy obejrzeć

0

Ja i tak będe się upierał Gabigol albo Fekir tyle że francuz świeżo po kontuzji

0

Różnica jest taka że Thiago wolał piniondz z P$G

6

Na razie presezon i grają nieźle. Z wyróżniających się to napewno Lee, Palencia, Tarin i w ostatnim meczu Cardona (strzelił 2 bramki)

0

Pracuj dalej a przy odrobinie szczęścia zrobisz kariere!

8

Zadziwiała mnie jego postawa w defensywie. Grał tam nadzwyczaj dobrze

3

To dopiero początek jego historii

12

Powiem więcej może nawet do pierwszej by się nadawał

0

Klub Jesusów (navas i gabriel)

3

Munir dzisiaj gra wyśmienicie i w obronie i w ataku

0

Oby miał tyle asyst co Dani

5

Marlon pewniejszy niż bezgotówkowa sprzedaż piłkarza Barcy :v

0

xd nie zauważyłem tego rażącego błędu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?