PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie tylko w grze :D
0
Ogląda ktoś Malage?? Jak zagrał Sandro ?
2
Jasne że wole kobitki śmieszku :D
2
Bardziej odpowiadają mi panowie z Brazylii
11
"nie wiem powiedz mi" :D ten tekst wygrał
0
Nagle Turan idolem w Barcelonie xd
0
Osobiście z rezerw wolałbym Rodrigo Tarina
0
Arda pikobelo !
1
Gomez prawdopodobnie w Wolfsburgu :/
0
To już wole Emmenike szybki, silny
0
I w przyszłym sezonie kolejna szopka z bramkarzami bo oboje chcą grać a miejsce tylko jedno :/
30
Douglas znów mecz z trybun co za farciarz darmowy bilet i jeszcze z dostępem do szatni :/
0
Całkiem dobry wybór
20
Doskonale się bawie czytając jego konferencję :D
1
To się nazywa silna kobieta a nie jakieś feministki :v
0
Pytanie o zespół a ten śmieszkuje powiedzonkiem o lesie XD Cały Lucho ^^
0
Gra lepiej niż w zeszłym sezonie. Widać że poprawił wykończenie ale czy to wystarczy by przekonać Lucho ??
0
Warto dodać że mecz należy obejrzeć
0
Ja i tak będe się upierał Gabigol albo Fekir tyle że francuz świeżo po kontuzji
0
Różnica jest taka że Thiago wolał piniondz z P$G
6
Na razie presezon i grają nieźle. Z wyróżniających się to napewno Lee, Palencia, Tarin i w ostatnim meczu Cardona (strzelił 2 bramki)
0
Pracuj dalej a przy odrobinie szczęścia zrobisz kariere!
8
Zadziwiała mnie jego postawa w defensywie. Grał tam nadzwyczaj dobrze
3
To dopiero początek jego historii
12
Powiem więcej może nawet do pierwszej by się nadawał
0
Klub Jesusów (navas i gabriel)
3
Munir dzisiaj gra wyśmienicie i w obronie i w ataku
0
Oby miał tyle asyst co Dani
5
Marlon pewniejszy niż bezgotówkowa sprzedaż piłkarza Barcy :v
0
xd nie zauważyłem tego rażącego błędu.