0

Drągowski już stracił bramkę XD

2

Fajnie się dowiedzieć że Vidal miał przez ostatnie miesiące problemy z kolanem :p

6

Ale clickbait 2 mecze do końca :/

0

To by był nasz odpowiednik Casemiro :p

0

Wiek to tylko liczba panowie ! Dani świeci przykładem

4

Marca i te jej madryckie plotki ;)

0

Nie oszukujmy się w pierwszej drużynie i tak nie zagrają

0

Jakoś w zeszłym sezonie nikt nie zrobił nic żeby przedłużyć z nim kontrakt :/ a szkoda bo fajnie się zapowiada ale myślę że na powrót jeszcze za wcześnie

11

A może Sergi Palencia ? Chociaż raz

10

Szansa dla Digne żeby pokazać że mamy właściwego lewego obrońcę i nie potrzebujemy Hernandezów

0

Nic dziwnego że odrzucił valencie :v

31

I to jest lepsza informacja niż nie jeden transfer !

0

Wiecie może jak wygląda sytuacja z Takefusą Kubo. Czy wróci do Barcy po skończeniu 18 lat ? Takie były plotki :/ meega talent ma dopiero 15 lat a gra w reprezentacji u20 i właśnie zadebiutował w lidze japońskiej

14

Czy warto poświęcać Albę ? :/
Atleti a nie chcecie Mathieu i Vermy ??

0

Romeu dzisiaj gra naprawdę solidne spotkanie jako zmiennik Busiego by się nadał

1

Digne, Paco i Arda w pierwszym składzie a po przerwie Denis i Alena takie moje marzenia :v

0

Ja Sokratisa trafiłem :D

0

Słaba 2 połowa zadecydowała :/

4

Coś w tym jest ;)

1

Podobno Benfica interesuje się Jordi Mboula z juvenilu mają mu zaproponować występy w pierwszej drużynie. A jakby go tak wypożyczyć ?

3

Czy Schalke ma prawo konkurować z Psg o miano frajera roku ?

7

Dzięki Lucho za tyle pięknych chwil w Champions League !! Oby na koniec sezonu okazało się że Barca przegrała tylko z późniejszym triumfatorem

0

GOOOOLLL ale to Messi zrobił i tak ze 3 razy

1

Doszło do tego że Alcacer nam ratuje 3 punkty ;)

0

Cena nie była jakoś strasznie duża za byłego piłkarza psg więc jako rezerwowy (wieczny) wydaje mi się całkiem wporzo

3

Idealna okazja dla Lucasa Digne

0

Z Tolisso zgadzam się w 100% i w dodatku wziąłbym go w pakiecie z Fekirem

10

Akurat do Ronaldo mu wolno ;)

4

Ter Stegen - najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie :(

3

Celebrowanie bramek to nic złego. Z każdej bramki powinno się cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?