PuyolKAPITANO
Dołączył/a: grudzień 2014
Knurów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drągowski już stracił bramkę XD
2
Fajnie się dowiedzieć że Vidal miał przez ostatnie miesiące problemy z kolanem :p
6
Ale clickbait 2 mecze do końca :/
0
To by był nasz odpowiednik Casemiro :p
0
Wiek to tylko liczba panowie ! Dani świeci przykładem
4
Marca i te jej madryckie plotki ;)
0
Nie oszukujmy się w pierwszej drużynie i tak nie zagrają
0
Jakoś w zeszłym sezonie nikt nie zrobił nic żeby przedłużyć z nim kontrakt :/ a szkoda bo fajnie się zapowiada ale myślę że na powrót jeszcze za wcześnie
11
A może Sergi Palencia ? Chociaż raz
10
Szansa dla Digne żeby pokazać że mamy właściwego lewego obrońcę i nie potrzebujemy Hernandezów
0
Nic dziwnego że odrzucił valencie :v
31
I to jest lepsza informacja niż nie jeden transfer !
0
Wiecie może jak wygląda sytuacja z Takefusą Kubo. Czy wróci do Barcy po skończeniu 18 lat ? Takie były plotki :/ meega talent ma dopiero 15 lat a gra w reprezentacji u20 i właśnie zadebiutował w lidze japońskiej
14
Czy warto poświęcać Albę ? :/
Atleti a nie chcecie Mathieu i Vermy ??
0
Romeu dzisiaj gra naprawdę solidne spotkanie jako zmiennik Busiego by się nadał
1
Digne, Paco i Arda w pierwszym składzie a po przerwie Denis i Alena takie moje marzenia :v
0
Ja Sokratisa trafiłem :D
0
Słaba 2 połowa zadecydowała :/
4
Coś w tym jest ;)
1
Podobno Benfica interesuje się Jordi Mboula z juvenilu mają mu zaproponować występy w pierwszej drużynie. A jakby go tak wypożyczyć ?
3
Czy Schalke ma prawo konkurować z Psg o miano frajera roku ?
7
Dzięki Lucho za tyle pięknych chwil w Champions League !! Oby na koniec sezonu okazało się że Barca przegrała tylko z późniejszym triumfatorem
0
GOOOOLLL ale to Messi zrobił i tak ze 3 razy
1
Doszło do tego że Alcacer nam ratuje 3 punkty ;)
0
Cena nie była jakoś strasznie duża za byłego piłkarza psg więc jako rezerwowy (wieczny) wydaje mi się całkiem wporzo
3
Idealna okazja dla Lucasa Digne
0
Z Tolisso zgadzam się w 100% i w dodatku wziąłbym go w pakiecie z Fekirem
10
Akurat do Ronaldo mu wolno ;)
4
Ter Stegen - najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie :(
3
Celebrowanie bramek to nic złego. Z każdej bramki powinno się cieszyć