RezerwowyWojtus
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo np odegranie na skrzydlo do raphy, ladna pila na prawe skrzydlo gdzie biegl rapha z lamine z kontra
0
Fermin - Lewy - Gol, tak bedzie
48
Nastepnym razem jak nie chcesz dostac czerwonej kartki to wystarczy mowic "fuck you man, fuck off"
0
Przepraszam, wlasnie wlaczylem mecz........
0
I po co on? Zeby go hejtowac jak Lewego pozniej? Ten sam styl pilkarza co Robus wiec lepiej zeby tutaj nie przychodzil, bo ludzie i tak beda plakac ze nie ma techniki pomimo ze 50 goli na sezon bedzie ladowac, zawsze by cos znalezli zeby tylko sie przywalic
0
Czy to juz ten moment zeby odpalic hasztag #flickout ?
1
@leonek160 jak to jaki, Ferraninho
6
I ma racje, Flick se strzelil w kolano i zarzad stawiajac na Ferrana w tym sezonie, a nie na Lewego. Gosc ktory nie jest w rytmie meczowym i gra co mecz po 20 min nie bedzie dawal z siebie wszystkiego i jego gra przez to w tym sezonie wyglada jak wyglada. Jak ostatnie 15 lat gral wszystko od dechy do dechy jako podstawowy to nagle szok i ciezko mu zlapac rytm wiec nie dziwie sie ze teraz ma taka forme. Przykro sie patrzy bo jakby sytuacja finansowa klubu byla inna to nie mialbym watpliwosci ze gralby na full do konca kontraktu, a tak to klub sie ludzi ze to Ferran bedzie nastepca a gosc jest co najwyzej zmiennikiem na ostatnie minuty a nie na podstawowa 9tke. Jedyny plus tego kryzysu to ze z La Masii mamy duzo dobrych zawodnikow. Kto wie czy w ogole mieliby szanse sie przebic jakby klub wydawal co okienko po 70mln euro. Takze wszystko ma swoje plusy i minusy :)
1
Przyda sie nam taki mecz jak ten dzisiaj
1
Mozna wylaczyc bo to 5-0 sie najmniej skonczy :D
1
Ferran 6x pilke dotknal w 30 min xd
0
Co sie dziwic jak same mlodziki w pierwszym graja xd ani raphy ani lewego tylko mlodzi na pozarcie xd zadnego lidera
0
Od stycznia rowna pochyla w dol u Garcii ehhhh
0
@RobertNieLewandowski Ferran na 9 schodzi a Lewy na lawe? :)))
1
@barteq spokojnie Lewy bedzie grac na 9tce a Ferran na skrzydle, tego samego zdania jestem, a tutaj sami trenerzy z FM to co sie dziwic ze takie sklady daja :D
1
Uzytkownik La Rambla: wg mnie nie
0
Czyli pewnie na jednym dobrym sezonie sie skonczy
1
Jestem w szoku, w takim razie posada Hansiego tez jest niepewna i moze chciec odejsc po sezonie...
0
@FcPortoFan1999 co mowiles?
0
Goacik z golem i opaska kapitana pieknie :)
3
@BISHBASHBOSH madrego to az milo posluchac, jedyny dobry komentarz w tym poscie
0
garcia lekka qpka czy wychodzic po pilke czy nie, mogl to na luzie zgasic wczesniej
0
Lewy do zmiany, dajcie Ferrana
0
liga Negreiry, nie da sie tego ogladac
0
@Adam065 bo jest cienki
6
Araujo??????? TOP
0
Olmo dobre przyjecie, jak od drewna
0
3-0 do przerwy i na luzie w drugiej, robcie skriny
1
@RivaldoVitorBorba no a potem sie dziwic ze PL wydaje 400 mln w zimowym okienku i przepalaja tak kase wlasnie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika