RezerwowyWojtus
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czyli jednak jest jakies ziarenko prawdy z tym ze Lewy moze miec zapis ze jak w tym ostatnim sezonie rozegra jakas ilosc spotkan w podstawowej 11stce to z automatu mu sie przedluzy kontrakt o rok na takich samych warunkach badz delikatnie mniejszym wynagrodzeniu a jak wiemy to byloby zle dla barcy, wiec nie zdziwie sie ze dogra sezon do konca a potem ustala nowe warunki z kontraktem na kolejny sezon juz z korzystniejszymi warunkami dla Barcy
0
Ale placz o te minuty, co by to zmienilo w ogolnym rozrachunku jakby 5x wiecej wszedl po te 10 min?
W moim odczuciu chlop nasluchaj sie glupot ze swojego otoczenia i podjal pochopna decyzje. Nie dziwie sie ze general Herr Flick jest rozczarowany, bo zapewne wczesniej mial z malolatem rozmowe dotyczaca jego etapu szkolenia i gry w zespole, a mlody taka choragiewa, jeszcze na tort wydali :/
0
Widze u kolegow bialych panuje optymizm odnosnie przedluzenia kontraktu z vinim
0
Ferran - 8 kontaktow z pilka przez 45 min
1/3 wygrane pojedynki glowkowe
0
Pieknie, 7 wychowankow w pierwszej 11stce
1
Redakcja ladnie poddymia takimi artykulami :D
0
Nagroda dla najwiekszych atencjuszow???
0
mega sie ciesze z tego transferu :)
1
Ale to jak przed sezonem tutaj kazdy sral ze Xabi przychodzi do Realu to juz nikt Wam nie zabierze xd
0
@TAN dokladnie, juz co raz mniej bedzie pilkarzy z karierami tylko w jednym badz dwoch klubach
0
Sezon swietny, ale on to typ zawodnika najemnik ze gdzie zaplaca wiecej tam pojdzie wiec nie ma sensu sie spuszczac wiecej jak niektorzy tutaj
0
Ferran to jest na boisku?
0
Czemu Pedri znowu… zajedziemy chlopaka, dajmy mu odpoczac
10
@FCB24 dokladnie, trzymajmy ich w muzeum bo sie rozpadna
2
Lewego juz by cisneli ze go nir widac na boisku, ferran 4 kontakty z pilka poki co
0
@Czyhrynski mlody jest, dobrze ze gra wszystko
1
tylko oni jako jedyni ciesza sie z mega wpier..... od nas :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale 15 lig mistrzow
0
@Masp tutaj to klasyka jest, po chelsea byl najgorszy, dzisiaj juz po meczu z betisem jest krolem, zastepca lewego, 9tka na lata, a lewy obecnie najgorszy bo jeszcze karny jest pamietny
Poczekaj az znowu zly mecz zagra, a Lewy strzeli gola to role sie na chwile odwroca i tak w kolko :)
0
no to polece klasyczkiem, celta dzis rozklada przed bialymi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca Patrzac na to ze Lewy zagral w tym sezonie w ll 640 min czyli jakies pelne 7 meczow to 8 bramek wydaje mi sie git statystyka, nie sadzisz? Brama na mecz
0
Szczesny by to wyjal
0
@Encore tymczasem Lewy:
137 meczow
131 G/A
1
U nas kundel na prawej a u nich pudel na lewej i tak to sie kreci
1
ale piekna atmosfera na tym Elche co kibice zyja kazdym podaniem itp, oby dowiezli taki wynik do konca
0
@Gacu95 Jak wroci raphinia to bedzie poki co zmiennikiem rashiego
1
@Borneo i co z tego Joana by bylo? Co Szczesny zawalil w 1 polowie? Bo z tego co widzialem to 3/4 strzaly obronil, gdyby nie to to 5-1 real by prowadzil
0
Gdzie sa hejterzy Fermina?