1

czyli jednak jest jakies ziarenko prawdy z tym ze Lewy moze miec zapis ze jak w tym ostatnim sezonie rozegra jakas ilosc spotkan w podstawowej 11stce to z automatu mu sie przedluzy kontrakt o rok na takich samych warunkach badz delikatnie mniejszym wynagrodzeniu a jak wiemy to byloby zle dla barcy, wiec nie zdziwie sie ze dogra sezon do konca a potem ustala nowe warunki z kontraktem na kolejny sezon juz z korzystniejszymi warunkami dla Barcy

0

Ale placz o te minuty, co by to zmienilo w ogolnym rozrachunku jakby 5x wiecej wszedl po te 10 min?
W moim odczuciu chlop nasluchaj sie glupot ze swojego otoczenia i podjal pochopna decyzje. Nie dziwie sie ze general Herr Flick jest rozczarowany, bo zapewne wczesniej mial z malolatem rozmowe dotyczaca jego etapu szkolenia i gry w zespole, a mlody taka choragiewa, jeszcze na tort wydali :/

0

Widze u kolegow bialych panuje optymizm odnosnie przedluzenia kontraktu z vinim

0

Ferran - 8 kontaktow z pilka przez 45 min
1/3 wygrane pojedynki glowkowe

0

Pieknie, 7 wychowankow w pierwszej 11stce

1

Redakcja ladnie poddymia takimi artykulami :D

0

Nagroda dla najwiekszych atencjuszow???

0

mega sie ciesze z tego transferu :)

1

Ale to jak przed sezonem tutaj kazdy sral ze Xabi przychodzi do Realu to juz nikt Wam nie zabierze xd

0

@TAN dokladnie, juz co raz mniej bedzie pilkarzy z karierami tylko w jednym badz dwoch klubach

0

Sezon swietny, ale on to typ zawodnika najemnik ze gdzie zaplaca wiecej tam pojdzie wiec nie ma sensu sie spuszczac wiecej jak niektorzy tutaj

0

Ferran to jest na boisku?

0

Czemu Pedri znowu… zajedziemy chlopaka, dajmy mu odpoczac

10

@FCB24 dokladnie, trzymajmy ich w muzeum bo sie rozpadna

2

Lewego juz by cisneli ze go nir widac na boisku, ferran 4 kontakty z pilka poki co

0

@Czyhrynski mlody jest, dobrze ze gra wszystko

1

tylko oni jako jedyni ciesza sie z mega wpier..... od nas :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale 15 lig mistrzow

0

@Masp tutaj to klasyka jest, po chelsea byl najgorszy, dzisiaj juz po meczu z betisem jest krolem, zastepca lewego, 9tka na lata, a lewy obecnie najgorszy bo jeszcze karny jest pamietny
Poczekaj az znowu zly mecz zagra, a Lewy strzeli gola to role sie na chwile odwroca i tak w kolko :)

0

no to polece klasyczkiem, celta dzis rozklada przed bialymi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Patrzac na to ze Lewy zagral w tym sezonie w ll 640 min czyli jakies pelne 7 meczow to 8 bramek wydaje mi sie git statystyka, nie sadzisz? Brama na mecz

0

Szczesny by to wyjal

0

@Encore tymczasem Lewy:
137 meczow
131 G/A

1

U nas kundel na prawej a u nich pudel na lewej i tak to sie kreci

1

ale piekna atmosfera na tym Elche co kibice zyja kazdym podaniem itp, oby dowiezli taki wynik do konca

0

@Gacu95 Jak wroci raphinia to bedzie poki co zmiennikiem rashiego

1

@Borneo i co z tego Joana by bylo? Co Szczesny zawalil w 1 polowie? Bo z tego co widzialem to 3/4 strzaly obronil, gdyby nie to to 5-1 real by prowadzil

0

Gdzie sa hejterzy Fermina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?