15

@natanvip nom, racja, tylko 9 goli i 1 asysta w tym roku, cienko, z tak grajacymi w ostatnich 2 meczach raphinia i lamalem to ciezko zeby tez gral bo to napastnik i jak nie ma serwisu to niestety tez nie bedzie strzelal

1

@kanver_ dokladnie Lewy out, tylko 9 goli i 1 asysta w tym roku do 5 bramek w LaLiga Ferrana

1

@Roobo no dokladnie Lewy powinen na lawe, chlop taki slaby ze tylko 9 goli i 1 asysta w 2025 roku do 5 goli w calym sezonie ferrana w ll

1

Nie ogarniam ludzi co pisza ze Bayern w finale, odkad Xabi jest trenerem to Bayernowi ani razu nie udalo sie wygrac meczu na nich, a ogolnie sumujac to juz prawie 2.5 roku bez wygranej Bayernu wiec szykuje sie mam nadzieje dobry meczyk, szkoda tylko ze tak wczesnie ze soba graja

1

Czyli 3 wloskie ekipy odpadaja w barazach LM, ostatnia nadzieja w Interze, niezle

1

@macio_944 wczoraj tak samo gladko mial Milan sie przejechac i Atalanta, wiemy jak sie skonczylo, dzis to moze isc w dwie strony, ani nie bede zaskoczony wygrana Realu ani City

4

Wojtus 10 mecz i bez porazki :) talizman :) i 5 czyste konto

2

Przykro sie patrzy jak i Raphinia i Lamine graja tylko i wylacznie pod siebie, a Lewy jedyne okazje jakie moze miec przy takiej grze tej dwojki to jak bramkarz odbije i ma szanse na dobitke, bo zaden mu nie raczy dograc ;)

28

Nie czaje lamentu ze trafilismy na Atleti w PK i ze jak trafimy jeszczr PSG w LM to najgorzej, ludzie, jak jestesmy w top formie to lejemy kazdego, kogo byscie chcieli? Leganes w polfinale i w finale Getafe? To samo w LM sie tyczy, w 1/8 nie ma slabych druzyn juz. Jesli mamy zdobywac puchary to lejac najwiekszych, co to za smak zdobycia pucharow pokonujac najslabsze ekipy po najmniejszej linii oporu? Jesli chcesz byc mistrzem musisz pokonac najlepszych wiec jedziemy z kazdym i smak zwyciestwa bedzie jeszcze lepszy :)

2

W letnim okienku co najwyzej mozemy sobie pozwolic na sciagniecie Ishaka ale z Lecha, w artykule chyba blad

13

Na boisko moze i wroci w maju, ale jak juz to treningowe

0

@MesQueUnClub_87 stwierdzilem po prostu fakty

0

gosciu do sedziego "fuck you man, fuck off" i cisza, przeciez za samo przeklinanie do sedziego to w okregowce daja zolta kartke z miejsca za takie zachowanie, ja wiem ze hiszpanie jesli chodzi o angielski to slabo, ale taka wiazanke to chyba kazdy glupi zrozumie

48

gosciu do sedziego "fuck you man, fuck off" i cisza, przeciez za samo przeklinanie do sedziego to w okregowce daja zolta kartke z miejsca za takie zachowanie, ja wiem ze hiszpanie jesli chodzi o angielski to slabo, ale taka wiazanke to chyba kazdy zrozumie

3

Bayer klasycznie 2-2 w 95 min :D

2

2-2 MAMY TO!!!!!!!!

0

@Pedri16Future z tego co jakis czas temu czytalem, on sie zadeklarowal? ze nie bedzie odchodzil z Bayeru po sezonie czy jakos tak, ale nie wiem ile w tym prawdy
Ale co jak co, pake tam zbudowal niezla, ten rok mnie ciekawi jak sie w playoffach lm pokaza

5

Czaicie ze Bayer Leverkusen ma potezny bilans pod wodza Alonso i na 85 meczy przegral tylko 4? Nie liczac towarzyskich spotkan oczywiscie

0

Jak patrze na sklad Realu jaki wystawili i jaka maja lawke to Leganes dzisiaj musi ich zlac, byloby pieknie jakby wykorzystali taka okazje

0

@BezglutenowyPedri prawdziwa geneza pseudonimu Tek czyli. Rozwijajac skrot Tyranozaurus Equal Kutangensojajus wzial sie po meczu z Arabia kiedy po obronionym dwukrotnym karnym na MS pilkarze naszej kadry musieli mu jaja niesc do szatni bo jak mowili byly one ciezkie i wielkie po sama ziemie

8

@Lewangoooolsky to byla 30 bramka Lewego w tym sezonie i na te chwile biorac pod uwage wszystkie top 5 lig, Lewy Roberto jest najlepszym strzelcem :)

2

@Aragorn33 czysto bylo, w pilke

0

Wlasnie przeczytalem ze jakoby Mundo Deportivo wypowiedzialo sie ze w najblizszym z Alaves ma zagrac Astralaga i Wojtus z Penia maja zasiasc na lawce xD ktos widzial takie info i tez uwaza ze to farmazon bo jak mozna tak rotowac bramka i to jeszcze w La Lidze gdzie musimy gonic punkty pozwalac sobie na takie eksperymenty i po tych wszystkich wypowiedziach ostatnich Flicka zapewniajacych ze Tek to nr 1 na te chwile? Bo jak to prseczytalem to az nie chce mi sie wierzyc w ten farmazon xD

0

Rozwala mnie to jak ludzie tocza tutaj od miesiecy debate o tego bramkarza, ze Pena lepszy na przedpolu, a Szczesny w bramce i ze lepszy teraz Pena, bo Szczesny niepewny a teraz Penie tak bronia a miesiac temu jezdzili po nim rowno… zadajcie sobie jedno zajebiscie wazne pytanie, wroccie sie do podstaw pilki noznej, kto to jest bramkarz i jaka pelni role w meczu pilkarskim?
Od grania na przedpolu czy grania w polu karnym i zajmowaniem sie obrona strzelow przeciwnika na bramke? Brawo od bronienia strzalow, to ze Penia fajnie gra poza bramka to super bo pasuje do stylu gry ale Flick widzi ze chlop nie ma warunkow na swiatowego bramkarza i nic z tego nie bedzie, czy dojdzie do wolnego czy karnego to obsra galoty, sami mieliscie przyjlad jak wolnego z realem wpuscil i karnego z betisem od Roque, za pare dni bedziecie znowu calowac i wychwalac Teka ze jednak TOP tak jak to robicie z Lewym

0

@SergioBusquets5 a ja uwazam ze Live sie zesra i odpadnie gdzies w cwiercfinale, max polfinal co moga ugrac, pamietasz Inter z poprzedniego sezonu? Goscie nic chyba do lutego nie przegrali w totalnym gazie w Serie A bez porazki i w 1/8 zaraz odpadli po karnych z Atletico co bylo baaaardzo duzym rozczarowaniem, mecze w LM rzadza sie swoimi prawami tym bardziej juz w fazie playoff, borussia w lidze grala tarlo, a doszla do finalu takze, wszystko sie moze zdarzyc i nie obstawialbym live do finalu, barca oczywiscie, ale moim zdaniem typowalbym barca - inter

15

Ludzie chyba macie cos z glowa serio XD brac chlopa, ktory nic nie gra od 2 lat na pol roku za prawie 10 baniek przy naszym statusie finansowym w klubie? XD juz wole grac Fatim i Ferranem czy Ferminem do konca sezonu niz brac chlopa za tyle kasy na pol sezonu, ktory niczym sie nie wyroznia, kolejny fajny transfer na juz jak rok temu z Roque, nad ktorym kazdy sie tasowal zeby jak najszybciej przyszedl bo lipa w ataku, a jak wyszlo to kazdy wie, manU szuka frajera komu go wepchnie na pol roku i jeszcze oplaci mu kaske za pol kontraktu :DDD dla nich tylko na + taki deal, dla nas to jak kupienie kota w worku, moze odpali a moze nie, nawet jak odpali to jest to warte 10 baniek zeby po pol roku wrocil do manchesteru z powrotem?

1

@xvcWinterSoldier ta zlota pilka dla niego to chyba za te wszystkie trofea wygrane w karierze

0

@kuz w cwiercfinale chyba 1 mecz dopiero od 1/2 jest dwumecz czy zle mowie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@pacior95 beka ze ludzie mowia ze Pena bardziej pewniejszy w bramce oceniajac Szczesnego tylko przez pryzmat 1 sytuacji z Realem xD ale o 50 sytuacjach Penii w 20 meczach to zapomnieli juz jaki byl elektrico :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?