RezerwowyWojtus
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja uwazam, ze zaczniemy takim samym skladem jak w superpucharze bylo grane z jedna zmiana oczywista Araujo za Martineza, na te chwile to najmocniejszy sklad jaki jest
0
Czekam jutro do 19.30 na sklady zeby zobaczyc Wojtusia i zasmiac sie wszystkim ekspertom z tego portalu, ktorzy murem stali za Pena i go bronili, co najlepsze ja nie wiem kto tak komuentuje bo patrzac na ostatnie oceny z meczu Betisem ludzie go na rowno z Martinem ocenili na najslabszego, ale tutaj twardo za nim wiec albo to trolle albo kibice przescieradel, ktorzy przyszli z notatnika
1
@FcPortoFan1999 przeczytal smsa od Lewego z apple watcha Hansiego
0
No i pieknie, Wojtula bedzie jutro w bramce, chlop poszedl w koncu po rozum do glowy ze La Lige trzebac wygrac i nie mozna wiecznie wieszac recznika w kazdym meczu na bramce
2
Spokojnie, w przerwie pokaza powtorke z VARu maja na to troche czasu zeby dogadac jak przekrecic nagrania ;) tak jak to bylo wczoraj z paznokciem Kounde i z pomylonym butem na nagraniu Lewego z Sociedad bodajze haha
0
90% komentarzy o wpuszczonym karnym Penii, zapraszam do dyskusji
0
Jak zwykle strzal prosto w Penie ehh
1
Ktos tutaj hejtuje Lewego, ktory nie potrafi do pustaka strzelic?
3
Jak Szczesny nie bedzie grac to nawet nie wlaczam tego meczu zeby oszczedzic sobie tego widoku
0
ALE KLEJĄ - WOJTUS
2
Laga na robercika!!
0
Lewy co dzis schodzi i pomaga w rozegraniu, dobry meczyk Robercika
5
Najlepsza akcja w tym sezonie Penii jak do tej pory, nic nie dzieje sie bez przyczyny, tak musialo byc! Szczesny juz do konca zagrzeje miejsce w brameczce cos czuje po tym meczu, robcie skriny VAMOS
2
@turhiay zgadzam sie, moim zdaniem Szczesny powinen wskoczyc i Araujo za Cubarsiego, o wiele wiecej doswiadczenia z tylu co uwazam, ze przyniosloby korzysc zeby wlasnie w zlych momentach stalo sie naszym atutem, a jak wiemy ostatnie mecze potrafimy wypuszczac z rak i wtedy to doswiadczenie byloby kluczowe
0
Jakby ktos pytal jak sie miewa nasza FCB w tym momencie to najlepiej jest pokazac stadion to bedzie idealne odzwierciedlenie 1 do 1 sytuacji barcy :D
0
@komin32 no tak, bo przeciez jak Bartomeu odchodzil i zostawil gowno klub, a Laporta przejmowal po nim stanowsiko to wcale wtedy barca na 800 baniek nie byla zadluzona, ale no racja Laporta magik nie splacil tego w 4 lata i jest chujem najgorszym bo jak to mu sie tego nie udalo zrobic przez tyle lat, tylko wlasnie kibice od sezonu transferu Lewego tego nie wiedza i dlatego pisza dzieciaczki takie glupoty ze to wina jego kadencji od 4 lat, a nie syfu ktory sie nagromadzil latami, dlatego mordeczki Wszystkiego dobrego w Nowym Roku oby Barca znowu byla wielka :)
0
@krol211 Laporta :) ale chlop pech trafil, ze na nim banka pekla typie, jak zyjesz w swiadomosci, ze kadencja tego chlopa doprowadzila do takiego stanu klubu to brawo dla Ciebie i Twojej swiadomosci, przez takich ludzi z mysleniem jak Twoim mamy taki a nie inny kraj pozdro i swiadomosci w Nowym Roku dla Ciebie :)
2
Ale czy Wy serio mysliscie, ze obecna sytuacja to wina Laporty? To jest wina ludzi, ktorzy zarzadzali w ostatnich 10 latach minimum... pech chcial, ze to jeblo w ostatnich sezonach, nie da sie do takiej sytuacji doprowadzic kadencja jednego chlopa przez 4 lata, moim zdaniem ten balkonik byl pompowany przez kilka lat, az w koncu musial jebnac i pech chcial, ze to trafilo teraz, szkoda Olmo i jest tylko przykro ze taki duzy klub jak Barca jest prowadzony tak tragicznie. Puste obietnice, zaden pilkarz nie bedzie chcial przyjsc w obawie przed takimi sytuacjami, szykujcie sie ale w najblizszych 2-3 latach w cale sytuacja nie sie nie poprawi, bo taki syf to sie naprawia latami
0
Jak mozna mowic, ze chlop, ktory ma 26 lat i w wieku 25 lat dopiero zaczal grac w seniorskiej pilce jest lepszy pod jakimkolwiek wzgledem od Wojtusia? Ktos na glowe upadl? Ze porownuje typka, ktorego ambicja bylo grzanie lawy w 1 druzynie Barcelony niz zostanie nr 1 kosztem innego klubu, chlop w wieku 24 czy 25 lat mial 1 pro klub Galatasaray w ktorym sie nie przebil wiec przestancie sie juz spuszczac nad tym ze Pena moze byc w czymkolwiek lepszy od Wojtusia, nie ma takiej opcji. Co z tego, ze recznik pochodzi z La Masii? Onana tez byl dobrze zapowiadajacym sie bramkarzem, ale mial ambicje na 1 bramkarza a nie 2 i mowil to wprost, dlatego odszedl, a ten recznik za grosz ambicji tylko zeby sie flexowac przed ziomkami ze grzeje laweczke w Barcy, prosze Was, rzygac sie juz chce, w dupie to mam czy Szczesny bedzie bronic czy nie bo dawno sie z tym pogodzilem ale nie gadajcie glupot ze Pena moze byc w czykolwiek lepszy od Szczesnego bo to gowno ladnie opakowane w papier i nikomu tego nie wcisnienie ludzie, obojetnie jaki bramkarz z Ekstraklasy zjada go w grze na przedpolu, oczywiscie mlodzian 19 lat, wroci ter Stegen, Pena na lawke i tak to bedzie ze w wieku 27 lat raptem 60 meczy w seniorskiej pilce chlopak rozegra i dalej bedzie mowione ze mega bramkarz
2
Serio mysliscie ze sytuacja ktora wyglada teraz w Barcy od kilku lat jest wynikiem powiedzmy jednej kadencji danego prezesa?
Tu jak byk widac, ze tutaj nalozyly sie lata i to nie 2-3-5 lat tylko wiecej, ze doprowadzilo do takiego gowna, 3 sezon aktualnie jest placz o brak kasy wiec nie jest to mozliwe ze przez 1 kadencje jakiegos typa klub wygada jak wygada, to jest po prostu smieszne ze taki klub jak Barca nie moze sobie pozwolic na transfer 1 zawodnika za 50 mln bo go na to nie stac, a jesli doprowadza to pozniej problem z finalizacja, tra ge dia, cale szczescie ze sa zawodnicy z La Masii, bo gdyby nie oni to Barca by teraz byla w okolicach 10 miejsca w La Liga przez dlugie lata zanim nie wyszlaby na prosta
0
@Rewolucja123 Witam w klubie, mam dokladnie to samo :) aktualnie 39.4 na termometrze, 2 dzien goraczki
1
Ja tylko przypomne dla wszystkich ze na 21 mozliwych punktow w ostatnich meczach zdobylismy tylko 6. Ale najwazniejsze ze styl gry sie podoba i dla trenera najwazniejsze jest ze ladnie chlopcy kopia w pilke i pieknie tworza akcje, co z tego jak nie moga tego wykonczyc. Przypomne slowa bylego selekcjonera kadry Czesia, ktory pieknie powiedzial ze za pare lat nikt nie bedzie pamietal stylu gry druzyny tylko wynik :) wiec barca moze grac pieknie ale jak ktos za 2 lata zobaczy ze tyle ugrali to nikt nie bedzie pamietal o stylu tylko o wynikach koncowych, a tu jest niestety dramat totalny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Stinger_ Ktokolwiek mysli ze Betis jest w stanie sie postawic Chelsea to chyba nie oglada meczy jednych i drugich, serio Betis, ktory dostal baty od Legii, Mlady i przepchnal kazdy mecz w LKE po 1-0 jest w stanie zagrozic rozpedzonej Chelsea? Chlopy maja 3 kadry na kazdym froncie moga grac inni, moim zdaniem jedynie Fiorentina moze im postawic opor, reszta easy
0
Pany, macie jakies swoje typy na zwyziezcow top5 lig? Moze ja zaczne
Angielska: Chelsea
Włoska: Inter
Niemiecka: Bayern
Hiszpanśka: Barcelona (sercem wierze, rozumem troche gorzej patrzac co sie dzieje, ale wierze!)
Francuska: PSG
Juz spiesze z wyjasnieniami, bo pewnie wielu osob moze zdziwic typ angielskiej czy byz moze Interu.
Jak z wielu Was widzi w ostatnich latach jest duzy natlok meczow jakie druzyny graja w ciagu sezonu, patrzac na Inter to goscie maja dla przykladu 5 klasowych pomocnikow na lawce + kolejnych 5 na lawce, w przypadku kontuzji 1 czy 2 z podstawowego skladu to moim zdaniem nie beda miec problemu z zastapieniem, ktoregos. To samo tyczy sie Chelsea, mozna z nich smiac ze maja w skladzie 40 chlopa i nie mieszcza sie na stolowce podczas "lunchu", ale od maja mają najlepsze statystyki pod wzgledem jako druzyna z PL. W tym sezonie widzimy ze ManC zlapalo zadyszke, Liverpool ostatnimi meczami moze tez sie juz lekko pocic dlatego sadze ze wcale to nie jest niemozliwe do zrobienia lecz z kazda kolejka wydaje sie to byc realne!
Co do reszty to Bayern i PSG pewnie nikogo nie dziwi, a Nasza kochana Barca jak Bog zdrowie da naszym zawodnikom i odpoczynku to nie widze przeszkod. Kazdy z nas wie, ze teraz liczy sie kadra i dyspozycja zawodnikow.
Zapraszam do dyskusji i podawajcie swoje typy!
0
Wstawiam tylko komentarz dla tych wszystkich co hejtuja Lewego i Olmo, w 2 polowie brameczki strzela i wygrana, mozecie pozniej wrocic do tego kom :)
1
@Wojti_em Idac Twoim tokiem myslenia, to Lewy powinen w takim razie grac co 3 mecze, na rywala, ktory jest klase wyszej niz Leganes, ktory jest mocniejszy na papierze, bo na tych slabych nie nie oplaca, wybacz, ale sie z tym nie zgadzam. Uwazam, ze Leganes wlasnie jest idealnym rywalem teraz, aby Lewy mogl strzelic sobie brameczke badz dwie i lekko sie podbudowac na atletico i przyszly rok, tak samo tyczy sie to calej druzyny, licze na taki mecz z 3-4 bramkami gdzie nasi beda mogli sobie poklepac
11
Dlaczego niby Lewy mialby w tym meczu siedziec na lawce i od 1 minuty mialby grac Ferran? Nie kumam filozofii sadzania najlepszego strzelca w tej chwili na lawce kosztem goscia, ktoremu raptem ostatnie kilka meczy wyszlo, jak juz to zmiana w 70 minucie jak w ostatnim meczu, poza tym Lewy na ostatnie 3 mecze (270 minut), zagral raptem 145 min, praktycznie polowe, wiec sadzicie ze jeszcze potrzebuje odpoczynku?
Bardziej prosiloby sie o roszade i dac odpoczac Raphinii + ew jakiemus obroncy, z tym ze pewnie araujo wejdzie na jakas koncowke za Cubarsiego
0
Nie czaje tutaj ludzi, ktorzy pisza ze Pena zagral dobry mecz i ze jest niedoceniony, chyba ogladalismy inny mecz, wg statystyk mial 2 strzaly celne - 2 wpuszczone gole + nagorzej oceniany pilkarz meczu ocena 6.4 flashscore ???
To, ze chlop z metra uderzyl prosto w niego i obronil to zaden wyczyn bo co z tego, jak przy kolejnej bramce zawalil razem z obrona, a obronione strzaly ze spalonych sie nie wliczaja do statystyk :)
Ale i tak szacun, bo widac ze ma troche wiecej pewnosci siebie, gdzie byla sytuacja z meczu gdzie nie pamietam ktory zawalil akcje i na niego darl morde :D chyba Penia wie ze kumple na niego psiocza w szatni wiec nie pozostaje im dluzny i pokazuje pazur :D
2
Nie no Towel niezle wyszedl z brameczki, klasa