RezerwowyWojtus
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona na trybunach widze
0
DLF jednak wie ze Pedri na 10 to kozak :) Flick powinen sie uczyc i ustawiac go tak w Barcy
1
Fajnie byloby miec takiego Dembele w Barcy
1
@Kgorecki2500 araujo a potem frenkie tak powinno byc moim zdaniem, nie powinno sie tak zmieniac hierarchi w druzynie
1
Inter win i yamalek zlota pileczka
1
Dajcie juz tego Diaza do tej Barcy
Luis > samolub, one season player rapha > przereklamowany nico
3
@L4ngusta Gabri Veiga
1
@kevin77 no wlasnie wtedy na pewno wejdzie po to zeby utrzymywac sie przy pilce czy ponagac w defensywie np przy roznych wybijajac pilki
0
@ViscaelBarca2007 no juz Ci odpowiedzial wlasnie
0
Jesli dojdzie do karnych bedzie ciezko moim zdaniem pomimo wojtusia, brak doswiadczonych graczy, nie ma lewego, de jonga, pedriego, zamiast to yamal, fermin?
0
To logiczne ze daje mu teraz zagrac bo sie zbliza koniec sezonu wiec musi pograc zeby w letnim oknie byla go szansa sprzedac. Nikt nie kupi goscia w lecie za jakas ok kase ktory rozegral ostatni mecz w styczniu na 3 ligowa ekipe ludzie. Jakby byl taki super jak kazdy tu sie tasuje w komentarzach ze fajnie zagral to by gral wczesniej, Flick nie jest glupi i zarzad zeby takiego goscia wpuszczac do gry na finiszu sezonu bo nagle odpala z forma gdzie reszte sezonu nawet w kadrze meczowej sie nie lapal, jedyny plus to ze trener ma goscia do rotacji dla innych zeby odpoczeli przed waznymi meczami
1
Jestem pod wrazeniem Bodo jak ten klub na przestrzeni 5 ostatnich lat regularnie sie rozwija, gdzie z sezonu na sezon dochodzi coraz to dalej w pucharach europejskich, zaczynali od lke, a dzis awans do polfinalu le, pieknie. A druzyna tylko 2 obcokrajowcow w wyjsciowej 11stce i chyba ze 2 na lawce
0
3-0 w drugiej polowie, robcie skrina
1
Tak kazdy mowi o tym, ze jak Ter Stegen wroci po kontuzji to moze wejsc na ostatnia kolejke w lidze i zagrac mecza, ale nikt nie powiedzial o tym, ze fajnie byloby dac w tej ostatniej kolejce jak juz mistrz bedzie pewny, dac zagrac Inakiemu w celu pozegnania sie z kibicami bo prawdopodobnie to bedzie jego ostatni mecz w barwach Barcy
2
Fermin wszedl to Lewy z brameczka bo ktos mu dokladnie w koncu dogra
0
Yamal strzeli gola i uciszy La Ramble, wrocicie do tego posta
1
@Lordzi patrzac na to, ze to jest Puchar Krola to Lewy w tych rozgrywkach od poczatku siedzial na lawce bo Flick dawal mu odpoczac wiec calkiem mozliwe ze faktycznie Ferran bedzie od 1 min, ale z drugiej strony patrzac na skale tego spotkania i na to ze jest to rewanz i lekkie potkniecie w tym meczu oznacza odpadniecie z pucharu, gdzie nie ma juz zadnego marginesu bledu to faktycznie tez stawialbym na Lewego ze zagra od poczatku bez zbednego ryzyka
1
@Eklerek ja francuskiej w ogole nie sledze, ale sam fakt ze jest jeszcze marzec a oni juz zostali mistrzem, tez smiesznie wyglada ta tabela ze jest PSG i slugo dlugo nic, masakryczna przepasc
6
Czyli juz jest pierwszy zwyciezca ligii, PSG na 7 kolejek do konca zostaje mistrzem Francjii oficjalnie, Marsylia przegrala dzis swoj mecz wiec nie ma juz zadnych szans ze ktos ich dogonii
0
no i pieknie, Merino podczas cieszynki gola pokazal gdzie chce gra w nastepnym sezonie :)
3
Sa juz powolania na kadre, cash wraca
0
Jaki scenariusz wybierasz na 2 polowe:
1. strzelamy na 1-0 i meczymy mecz do konca zeby utrzymac wynik
2. benfica pod wplywem frustracji otrzymuje tez czerwo i mecz otwiera sie na nowo i ladujemy im 2/3 gole przez wolne przestrzenie
3. dostajemy w czape 1 lub 2 bramki i przegrywamy
0
@FcPortoFan1999 az przypomniala mi sie teraz wypowiedz jakis czas temu Bausa na jednym ze strimow Caedrala jak mowil ze Targamas jest totalnym gownem jak graja soloq, a teraz wlasnie gosciu wygrywa split w LECu :)
1
@Goralkov nie patrz z perspektywy ostatniego meczu na atletico, zobacz 3 ostatnie mecze ligowe przepychane po 1-0, wtedy oni nic nie grali na skrzydlach i wygladali bardzo slabo, ten mecz pierwszy od 4 kiedy cos znowu ruszylo na dobre i stwarzali sytuacje
2
@addept otoz to kolego, w punkt! podpisuje sie pod tym, zaraz pewnie zleca sie osoby anty Lewy i zaczna wypisywac :D
0
@takisobiektos widze, ze jakas wzmianka o lolu to zagadam, bo mam swoje odczucia i chce spytac, bo ja gram ogolnie x lat w lola i od tego sezonu uwazam, ze lol sie mega skurw... dlatego przestalem w niego w ogole grac, totalnie niegrywalna gierka dla mnie, rankedy to juz nie wspomne bo tragedia, im wiecej tych bossow i bounty dodali to uwazam ze im nizsza ranga to ludzie nie potrafia w ogole tego grac i nie ma to jak najmniejszego sensu wg mnie, najlepsze sezony to wszystkie za wyjatkiem tego, najlepsze w sumie ostatnie 5 sezonow, a jak Ty uwazasz mistrzu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karolszymek przestancie z takimi tekstami juz, nie ma szans ze Lewy na lawie siadzie bo mu ostatnie 2 mecze nie wyszly czy mecz, nie posadzi go w tym sezonie i nie liczcie na to, chyba ze w meczu na Valladolid da mu odpoczac czy cos w la lidze, Ferran to grajek jak Joselu w Realu gdzie byl super jokerem i wchodzil za Benzeme, to tak samo jak uslyszymy ze jakis Marian polak strzelil gola za granica w 5 lidze niemieckiej i potem pismaki pisza ze kandydat do powolania na marcowe mecze ze warto sprawdzic xd po prostu wezcie masc i pogodzcie sie ze wielki Roberto nie bedzie na lawce w tym sezonie bo jest NAJLEPSZYM strzelcem LL i LM, bylbys trenerem to bys sadzal takiego na lawce? To po 3 kolejkach by Cie wywalili z klubu
1
@Toretto otoz to, w pelni sie zgadzam
0
@Katalończyk 99 ale Ty wiesz ze Lewy a Rapha to dwie rozne pozycje na boisku?