1

Rekin juz od 2 meczy nie wychodzi w pierwszym a pismaki widze dalej slepo typuja ze chlop wyjdzie od 1 min w kolejnym meczu

4

raphinia strzelil jakiegos gola z wolnego? jak widze ze on bedzie wykonywac to mnie rzuca, chyba z 50x juz probowal i dalej je wykonuje

1

15 min i sie uspokoja z tym pressingiem i kibice to samo

0

ktos wie czemu Zalewski na lawie?

0

ladny byl pressing na pilke po stracie, dynamiczny

0

@Roobo tak bo moze sie okazac ze przez taka setke zremisujemy/przegramy mecz, dobrego napastnika czyni to ze na 1 sytuacje potrafi strzelic gola, a nie ze masz 30 sytuacji i potrafisz z nich tylko 1 bramke wladowac

3

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

jejuuu jak to chodzi, oby to utrzymali, poki co graja dobrze

1

Nie no ten Loy(dzik) to drugi mecz kocur gra

0

Olmo musi wejsc, on w takiej gierce idealnie sie odnajduje i Lewy ktory sciagnie zawsze kogos, te 2 koniecznie zmiany

4

Nowy sezon, stare zwyczaje.
Atletico znowu 3, Arsenal znowu 4
Jak cos jeszcze macie to podrzuccie

1

hahaha gruuubo jak 2 czerwo poleci :D

0

no to co, chyba pierwsza manitka w 1 kolejce juz bedzie odhaczona piknieee

0

@Maker0 wg mnie on na 9 w ogole sie nie nadaje, jedynie co to skrzydlo a 9 jak juz serio nie ma kogo tam wstawic

5

smiejecie sie ze Lewy do pustaka tylko bije, ale jak widac dla Ferrana czy Rashiego to i takie pilki dla nich nie sa latwe do skonczenia :D

0

Za darmo dzisiaj jest final na tym dazn? Czy trzeba placic?

2

@JohnKennedy kozak fryzurka, a Ci co hejtuja to zakolaki wiadomka

0

No to pytanie o Nico bylo wiec zapytam po raz kolejny,
Luis przejdzie do tej Barcy czy nie???

1

@addept moim zdaniem tez Szczena numero uno, Garcia musi poznac styl gry z wysoka defensywa, watpie ze go wladuje od razu, sami widzieliscie co sie dzialo ze Szczesnym w pierwszych meczach, wiec stawialbym ze Szczena i stopniowo wprowadzany Garcia, wezcie pod uwage to ze Garcia gral na lini bramkowej przez to ze Espanyol nie byl ofensywna druzyna a defensywna i mial niska linie obrony, to samo co Szczena mial w Juve, wiec znajac juz filozofie nie zdziwilbym sie jakby Garcia byl poki co drugim

0

Od poczatku mowilem ze Nico nie przejdzie :DD trzeba byc glupim ze po takich ekscesach z nim i naszymi preturbacjami w ostatnich okienkach liczyc ze on przyjdzie poza tym mogly tez wplynac kwestie inne jak kolezenstwo z yamalkiem, moze nie chcieli robic z barcelony skladu ziomkow z orlika bo mogloby to tez zle wplynac na klub ? Who knows ale ja to sie ciesze, Nico w oatatnim sezonie kontuzje tak o gral i obym sie mylil ale nie sadze ze przyszly sezon zaliczy jakis kosmiczny sezon i nie uwazam to za teagedie i jakas wielka strate dla nas, oby przyszedl ktos lepszy i abysmy mogli pisac “dobrze ze transfer Nico nie wypalil, bo mamy ….”

0

No to przejdzie ten Nico czy nie???

0

Dla ludzi co narzekaja na koszulki i mowis ze tragedia czy brzydkie, zawsze mozecie zalozyc biala i nie miec z niczym problemu :))

6

Dla wszystkich co narzekaja bo paski nie takie, bo logo, bo kolor, ze brzydkie i tragedia to polecam zalozyc biala koszulke i nie bedziecie miec problemu z wzorami paskow i kolorami itd :)

0

@zenoowity chodzi mi, ze jak na tyle transferow jakie zrobil i czas gdzie nie powtorzyl tego drugi raz z rzedu to uwazam ze to lucky season wiec chill i no stress guys

0

@zenoowity to chyba o innym Bayerze mowimy, bo sezon w ktorym obejmowal klub to skonczyl na miejscu ktore dowalo LE, a rok przed nim Bayer byl na 3 miejscu i gral w LM to rzeczywiscie ledwo sie lapali do pucharow :)

1

Patrzac po wypowiedziaxh niektorych tutaj odnosnie Xabiego ze sraja po gaciach przed nim to ja jakos mam totalnie wywalone w chlopa i w ogole sie nie obawiam, moim zdaniem gosciu mial 1 sezon kosmiczny z bayerem, lucky season a w tym nie byl w stanie tego nawet w polowie powtorzyc, a przypomne ze grali Ci sami gracze i sklad po tym mistrzowskim sezonie sie nie posypal, wiec cos nie zagralo, sprowadzil sobie kogo chcial do tego bayeru i to na 1 sezon bo dluzej tego nie utrzymal, nie jest cudotworca jak Flick, ktory musial grac tym co mial wiec w czym obawy? Jakie macie na to spojrzenie?

1

Co to za artykul… nie bylo zadnego spotkania o 10, prezes sam powiedzial ze o 4 wrocili do Polski dopiero, po co takie cos wypisywac w ogole i robic z tej strony kolejnego przegladu sportowego

0

Wolalem odpalic harrego pottera i walke z voldemortem niz nasz mecz, wieksze emocje i ciekawsze widowisko

1

Ja jebie ale oni maja bol dupy o tego Lewego, jeszcze Laskowski musial sorzucic swoje 3 grosze jakims glupim tekstem haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?