RezerwowyWojtus
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@B2rcel5na daj recepte swoja
0
@Quero20718 na pewno ktos sie znajdzie, rapha ma za duzo kontuzji cos w tym sezonie jak tak dalej pojdzie to przyszly sezon bedzie niewiadoma
6
I bardzo dobrze zrobil, jest nam potrzebny w tym sezonie
0
Max to jest jego przyszly sezon jeszcze potem sell
0
Dajcie to PSG na rozgrzewke a nie jakies Monaco, jak mamy wygrac to lejemy kazdego i najlepszych… PSG tez trafilo mocne Live rok temu a jak zaczynali i skonczyli to kazdy wie. Chcialbym PSG i rewanz za faze ligowa
1
Dawac mi te PSG juz teraz i odwet za poprzedni rok im robimy
1
W koncu gol z wolnego po 637383 probach Raphinii
2
Jak tam hejterzy labamby z 1 polowy meczu?
7
No i najlepszy napastnik zrownal sie rekordem z Messim, pieknie!
0
Gaviiiiii… udam ze nie slyszalem tego ze tak sie zachowales, wez sobie to do serca nastepnym razem!
2
Czekam na komentarz od @BonusKiller
0
Dzis Roberto pakuje dublecik!
0
@jakub1906 ja to w ogole proponuje grac tylko z la masii pilkarzami, a reszta niech juz w muzeum stoi
0
I wszyscy z la rambli moga sie tasowac przed meczem bo Hansi wysluchal ich prosb o Roniego w pierwszym xd
3
@Kgorecki2500 nektarynka-malina najlepszy numero uno
1
@Blue9 a to jak pilke ladnie prowadzil to w sumie moglismy go zostawic
0
@kamillek88 przecietny napastnik jeden i drugi, nawet liczb nie maja i nie ma co ich porownywac bo to obelga, takie moje zdanie, juz ferran od nich jest lepszy
2
Cos czuje ze Flicku ugotuje dzisiaj i Roberto nie wyjdzie w pierwszej 11stce tylko Rashi
0
@kamillek88 poniewaz patrzac na obecnych napastnikow tam to dla niego zadna konkurencja
0
@lekkafuszera co Ty gadasz jak Nkunku ma 12 baniek w Milanie to Lewy by 15 nie dostal od biedy? ;D 20 ugralby spokoooojnie
0
Na miejscu Roberto nie zastanawialbym sie nad tym czy zostac tylko jak najszybciej zdupcalbym do Milanu se popykac w pile, kaske dostsnie ze 2/3x wieksza niz tutaj jaka mu zaproponuja i nie beda mu pluc ze bedzie rezerwowym tylko pierwszy sklad bedzie pewny.
To jest taki dramat ze chlopy kisza go na lawie przez swoja sytuacjr finansowa i to ma dwie strony medalu ale wszystkie te odejscia mlodych za bezcen czy ruchy transferowe/wypozyczenia to wstyd na cala europe to co oni robis w tym klubie
Bo nie jestem w stanir uwierzyc ze w tym sezonie nie gra bo nagle jest bez formy, roberto to cyborg. Pojdz do Milanu tam zostaniesz doceniony na starosc nikt Ci nie bedzie pluc w twarz a fulklurg to zadna rywalizacja (mam nadzieje ze Robert przeczyta moja wypowiedz)
0
@MarshallLAW odpoczna po sezonie, teraz maja grac
8
Lament o Ronego w skladzie za 3,2,1….
0
Joan Garcia chyba wczoraj najgorszy mecz w sezonie rozegral
0
@BORO_12 szukalem i znalazlem wlasnie ze podpisal kontrakt 4 letni, a nie kontrakt 3+1 i taki news jest, jesli masz inny na 3+1 opcje to pokaz zeby poprzec swoj argument
1
Garcia to dzis mem xD
0
@BORO_12 daj link do newsa ;)
0
Garcia do zmiany dzisiaj, Tek musi wejsc w next grze
0
@BORO_12 nie no Lewy podpisywal 4 letni kontrakt z Barca jak przechodzil, wiec watpie ze w tamtym przedluzal, chyba ze cos nie wiem ;)
3
@Hasszz no nie dziwne, ze daje wiecej bo to Lewy teraz jest rezerwowym i ma 2x mniej minut na boisku od Ferrana ;)