0

Rashford dzis laduje brame

6

witam z powrotem wariaty po lekkiej przerwie na banicji

1

A mowilem ze jak nie pojedzie na kadre to nagle po niej cudownie wyzdrowieje :)

0

@Stinger_ wybacz to w 1 sezonie byl blisko i zabraklo mu 5 goli do wyrownania, mowie to dlatego ze sezon jest dlugi, na pewno we wszystkich meczach w lidze nie zagra w to nie wierze. Byc moze bayern i on zlapie chwilowy dolek i zadyszke albo kontuzje stad sadze ze tego nie przebije

0

@KidusFCB nie ma szans, tak jak w tamtym roku mial pobic rekord

0

Wyobrazcie sobie jakby u nas teraz za De Jonga w srodku pola gral obok Pedriego Krycha ze swojego prime z 2k14 jakie byloby to piekne uzupelnienie gdzie potrafilby walczyc w defensywie i wygarniac pily a obok magik Pedri ulalala

0

@Gary dzieki wielkie!

0

Jest moze jakis kod rabatowy na sklep barcy? Ktos ma moze?

38

Dobra ustawka zeby nie jechal na kadre, szykuje sie ciekawy spor na linii Barcelona-Yamal-Kadra, po kadrze magicznie wyzdrowieje

0

Taki wniosek, ze u nas do tej pory pewna byla obsada bramki i pomocy, obrona i atak wychodzi co mecz w innym skladzie, rozumiem dlugi sezon ale brak stabilizacji to tez bywa w pewnym stopniu frustrujace. Rozumiem ze sa kontuzje ale to i tak tego nie tlumacxy bo obrona jest zdrowa

0

Flick ja w nastepnym meczu prosze o jakas znowu inna pare stoperow na mecz, eric - araujo np bo za malo tych zmian albo kounde - balde tego jeszcze nie testowales

3

Co tutaj tak lament jakby barca 1-2 przegrala??
A tak serio to lepiej ze teraz przegrali bo sie troche ogarna i lepiej teraz niz jakby mieli ich pokonac i dalej bujaliby w oblokach, fajnie pokazali nasze slabe strony w grze, obysmy je poprawili i wrocili mocniejsci

0

pedri zszedl to zaraz 1-2 bedzie

0

no rzeczywiscie Rashi z Rekinkiem wracaja szybciutko do tej obrony :)))

0

@Veil5ide tez sie przylaczam do prosby

5

Lewy taka sama ocena jak Ferran hahah
Nie to ze Lewy gola strzelil, Ferran nie
Spoko, jesli redakcja uwaza ze w te 12 min Ferran zasluzyl na 6
Tylko Lewy mial 7 strat przez caly mecz a Ferran w 12 min zrobil az 4, nie ma co patrzec na te oceny

0

@Piotr,1985 przeciez to zwykly fart i przypadek, gosc wslizgiem mu te pilke jeszcze stracil ze odbila sie od piszczela i dlatego tak gladko to wygladalo :D

0

Ja juz w getrach gotowy do gry!

0

Taka ciekawostka, od poczatku sezonu w ciagu 7 meczy, ani razu nie wyszlismy 2 mecze pod rzad taka sama 11stka, zawsze Flick musial kogos wymienic, obrona to mam wrazenie ze sie randomowo losuje przed kazdym meczem, sklad chyba tez, nie wiem czy chce tak dograc do przerwy na kadre i jest ostrozniejszy wzgledem ostatniego sezonu, rozumiem kontuzje ale to chyba lekka przesada na co nikt nie zwrocil uwagi na te rotacje

0

@Rhaan bo Ferran jest ruchliwy, tego ponoc nam brakowalo na 9tce

1

Flick sie przeliczyl poki co wystawiajac rezerwowych na ten mecz

0

@AlexDark00 nie potrafi wybic pilki glowa albo w trybuny

0

@Technik wyjscie do pilki kolankiem? cale to wyjscie bylo slabe, jak juz to powinien glowa wybijac jak Wojtus to robil

0

Garcia niech idzie na korki do Wojtusia odnosnie wyjsc z pola karnego ehh

0

@Borry tak biega, bo potrzebowalismy przeciez ruchliwej 9tki xdd

0

Ja tez Ci daje statystyki
Lewy 612 bramek
Ferran 74
A skoro w pilce sie liczy tu i teraz to odnkszac sie do Twoich komentarzy wyzej to powtorze, Lamine nie powinen grac na te chwile skoro liczy sie tu i teraz bo trener widzi co sie dzieje jak zespol funkcjonuje dobrze, prawda? :)

1

@Fake69 ja sie z kolega wyzej tez zgadzam, ze Lewy to top3 swiata w strzelcach a Ty mi mowisz ze Ty go porownujesz do ferrana za ostatnie 2-3 mecze? Powaznie? Ferran ktory na 9 sezonow w pro pilce tylko w jednym przekroczyl prog 9 bramek w lidze? Do tego goscia porownujesz Lewego?

0

Po co jak Lewy jeszcze bedzie na nastepny sezon

0

@danijacek gral dlatego bo Rashi sie spoznil wiec wyszedl w podstawie, inaczej by dopiero zmienil Lewego wiec sie to nie liczy

0

@Fake69 idac Twoim tokiem rozumowania to Laminek tez nie powinen grac bo nie strzrla i wiecej od niego ma Rashford wiec tutaj tez uwazasz zeby nie gral? Tym bardziej ze teraz kontuzjiwany a barca sobie swietnie tez radzi bez niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?