0

kup lepiej samsunga A5 podobna cena

0

powiem tak, w pełnej wersji te animacje stałych fragmentów pewnie zostaną ulepszone, bo na razie lipa

0

Widać ze długi odpoczynek od klubu da neymarowi jeszcze większego kopa, brawo za ten występ ;)

0

Mi sie wydaje ze Valencia ma opcje kupna za 12mln, ale Barca nie musi sie na to zgodzic

1

Tu nie ma co porównywać Munir jest nadal naszym zawodnikiem i licze na jego powrót na Camp Nou

2

Vermalean znowu kontuzja widzę niech on już zakończy karierę lepiej

0

Real zawsze był bardziej faworyzowany od Barcy w Fifie dlatego dobrze ze Barcelona pokazała im środkowy palec

0

Właśnie się dowiedziałem ze w demie Fify nie ma być Barcelony haha

0

Będzie to bardzo smutny moment, dzięki niemu pokochałam piłkę nożną i zacząłem kibicować Barcelonie i

1

Szkoda Gości Był odpalony ma maksa juz nawet enrique go zauważył i uwzględnił go w kadrze na ligę mistrzów

5

To jest tak jak się wystawia zawodników którzy są pod forma, krychowiak nie miał prawa grać skoro nie czuje gry, rybus to samo, Salomon to jakaś masakra Zieliński lepiej czuje się trochę wyżej środkowa pomoc mu nie leży w reprezentacji

2

Co za padaczka oczy mi krwawia

8

Co w tym takiego śmiesznego?

0

Radzę zapoznać się ze szczegółami transferu. Pozdrawiam

0

Widzę ze Fifa 17 nie będzie wcale lepsza od poprzednika a szkoda bo chciałbym w końcu zagrać coś realistycznego, pogralbym w PES ale te licencje to masakra jest jakaś

0

było by super jak by udało sie go wypozyczyc w ten ostatni dzien okienka :D

26

A co miał powiedziec jak by grał dla Barcy to by powiedział odwrotnie :D

0

Czy Marlon moze juz grac dla Barcy b?

2

Inter Mediolan odrzucił ofertę Chelsea która proponowała Cesca Fabregasa za Marcelo Brozovicia, Włodarze Interu nie są przekonani co do przydatnosci jego w klubie.

0

Te konta raczej nie są oficjalne xd

2

po ile ten Duouglas ? Moze mi styknie na niego i Barca odetchnie troszke :D

0

na konferencji cillessena dziennikarz spytał sie Roberta Fernandeza o Paco, tylko jest problem bo nie zrozumiałem odpowiedzi jego :D

0

Nie rozumiem tego piłkarza kompletnie zamiast iść juz wcześniej do tego cruzeiro to on woli czekać na dostanie obywatelstwa kraju , cholera wie po co dla mnie on by się nie mieścił nawet w kadrze kluby seguda divison b, morał tego taki ze gościu ma w dupie gre w piłkę i rozwijanie swojej kariery woli patrzeć czy zgadzają się zera na koncie.

20

W takim razie niech zapomną o samperze.

0

Mam pytanie do was na temam Asensio, czy w zeszłym sezonie w espanyolu zachwycał tak jak teraz?

0

Dacie link do transmisji na tel?

0

Dokładnie tak :D

1

. Widzieliscie to ? haha

0

czyli Claudio Bravo juz nie zagra jutro ?

0

Chyba on odchodzi l, Ivan zostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?