0

no i jeszcze ten Lemos prawdopodobnie

0

Jeszcze tak wyjdzie ze Barcelona za 60mln wzmocni obrone , pomoc, i atak

0

ja bym dał jeszcze vermaelen dołożył w gratisie

1

co sadzicie o braku powołania dodatkowego zawodnika w miejsce Rybusa ? :D

11

Chyba ich głowa grzeje z tymi 60 mln , Bayern dał za bardzo dobrego obrońce ok 38 mln, a nam jak zwykle cene podnosza o 100% :(

0

Brak rybusa oznacza dowolanie jakiegoś lewego obrońcy do kadry nie widzę innego wyjścia

3

Naprawde szkoda mi Atletico zasłużyli jak nikt inny na ten puchar. Wyrazy szacunku dla nich

1

.........................................

2

carrasco WYMIATA

1

Carrasco kreci Danilo jak karuzelą :D

1

Gdzie mogę obejrzeć powtórki walk z wczorajszego KSW ? :D

0

Jakie składy jutro obstawiacie ? :D

0

obawiam sie ze to może byc jednak prawda :(

1

ale ten Neymar mnie wkurw... teraz

1

O której godzinie Nawałka poda szeroką kadre na Euro ?

0

Klub zachowała się bardzo dobrze, przychodzi teraz Denis suarez który gra praktycznie na pozycji nolito i jest młodym talentem a nolito jest już w takim wieku ze nie warto wydawać tylu pieniędzy na niego

1

W 100% popieram!!!

0

I tak jak Barcelona by go nawet chciała kupic to PSG by zażądało od razu 50mln, a uwazam ze nie jest on tyle wart

0

Jedziesz rudy!!!

15

Mówcie co chcecie ale taki zmiennik uniwersalny który może na lajcie grać w pierwszej jedenasce i w dodatku za free to skarb ;d

0

real gra taka kupe, a city nic nie wykorzystuje masakra....

1

cztery minuty hahah

4

Mam nadzieje ze ta łatwa droga do finału sie zemsci na nich

0

city to powinno grac na w-f z dziecmi....

0

podzielicie sie linkiem do meczu realu pilne :D

0

dacie dobrego linka ? :D

0

Sprzedać później odkupywac, widzę ze zarząd obrał nowa taktykę na naszych młodych piłkarzy ;)

4

Kurde ta gra atletico jest żałosna graja jak takie ulepszone chelsea za dawnych lat :/

0

Można prosić o link z polskim komentarzem do skrótu meczu Liverpool vd Borussia? ;)

0

Nie wiem jak jest przyczyna tak słabej gry, albo może byc tak ze on po prostu nie czuje gry w środku pola i tyle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?