Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i jeszcze ten Lemos prawdopodobnie
0
Jeszcze tak wyjdzie ze Barcelona za 60mln wzmocni obrone , pomoc, i atak
0
ja bym dał jeszcze vermaelen dołożył w gratisie
1
co sadzicie o braku powołania dodatkowego zawodnika w miejsce Rybusa ? :D
11
Chyba ich głowa grzeje z tymi 60 mln , Bayern dał za bardzo dobrego obrońce ok 38 mln, a nam jak zwykle cene podnosza o 100% :(
0
Brak rybusa oznacza dowolanie jakiegoś lewego obrońcy do kadry nie widzę innego wyjścia
3
Naprawde szkoda mi Atletico zasłużyli jak nikt inny na ten puchar. Wyrazy szacunku dla nich
1
.........................................
2
carrasco WYMIATA
1
Carrasco kreci Danilo jak karuzelą :D
1
Gdzie mogę obejrzeć powtórki walk z wczorajszego KSW ? :D
0
Jakie składy jutro obstawiacie ? :D
0
obawiam sie ze to może byc jednak prawda :(
1
ale ten Neymar mnie wkurw... teraz
1
O której godzinie Nawałka poda szeroką kadre na Euro ?
0
Klub zachowała się bardzo dobrze, przychodzi teraz Denis suarez który gra praktycznie na pozycji nolito i jest młodym talentem a nolito jest już w takim wieku ze nie warto wydawać tylu pieniędzy na niego
1
W 100% popieram!!!
0
I tak jak Barcelona by go nawet chciała kupic to PSG by zażądało od razu 50mln, a uwazam ze nie jest on tyle wart
0
Jedziesz rudy!!!
15
Mówcie co chcecie ale taki zmiennik uniwersalny który może na lajcie grać w pierwszej jedenasce i w dodatku za free to skarb ;d
0
real gra taka kupe, a city nic nie wykorzystuje masakra....
1
cztery minuty hahah
4
Mam nadzieje ze ta łatwa droga do finału sie zemsci na nich
0
city to powinno grac na w-f z dziecmi....
0
podzielicie sie linkiem do meczu realu pilne :D
0
dacie dobrego linka ? :D
0
Sprzedać później odkupywac, widzę ze zarząd obrał nowa taktykę na naszych młodych piłkarzy ;)
4
Kurde ta gra atletico jest żałosna graja jak takie ulepszone chelsea za dawnych lat :/
0
Można prosić o link z polskim komentarzem do skrótu meczu Liverpool vd Borussia? ;)
0
Nie wiem jak jest przyczyna tak słabej gry, albo może byc tak ze on po prostu nie czuje gry w środku pola i tyle :D