0

Ta ciamajda nie potrafi trafić na pusta haha

0

Stuttgart raczej spadnie z tabeli

0

Za bardzo nie śledzę Todibo, czy jak grał tuluzie to wyróżniał się czyms?

3

A co mnie obchodzi że był on najlepszym strzelcem w drużynach młodzieżowych ?, jakie to ma znaczenie do tego że reprezentacji nie można zmienic po debiucie w niej, skoro on się zgodził na rozegranie meczu dla reprezentacji Hiszpanii w seniorach to znaczy że chce dla nich grać, nie musiał się na to zgadzać wie dobrze jaka jest tam konkurencja....

0

Obecnie przepisy nie pozwalaja na zmianę reprezentacji, także daruj sobie teksty o ideologiach

4

Pan Munir od początku wydawał się problemiastym facetem, chciał grać dla reprezentacji Hiszpanii zadebiutował wchodząc z ławki stając się automatycznie piłkarzem Hiszpanii, później znaczącą obniżył loty to już nie dostawał powołań, to sobie zażyczył że jadnak woli swoje Maroko, to już dużo świadczy o tym człowieku, teraz wrócil do Barcelony wiedząc że nie będzie grać w podstawie, to wielce zdziwiony. Pożegnać go i zastąpić kimś bardziej ogarniętym

0

Czy opłaca postawić się dziś na Betis że wygra?

4

Moje miasto :)

0

Dacie link na priv do meczu

0

Większość tutaj pewnie jeszcze do szkoły chodzi xd

0

Co obstawiles ?

0

Poprosze o transmisje na priv :)

0

Można prosić o link na priv do meczu :)

0

Dacie link na priv ?

1

oglądasz pewnie mecze Barcy , nie bolą cię czasem oczy od gry suareza ?, Boli to że nie ma kto go zastąpić w tej chwili i musi grać nawet w tej tragicznej formie

0

To że trzeba przewietrzyc szatnie to jest nieuniknione, mam już dość rezerwowych typu , Digne, Gomes, Vidal , nasz ławka od paru dobrych sezonów nie wnosi nic, także bez żadnego bólu można ich opchnac i zarobić ładna sumkę, nie dziwię się Valverde że nie robi zmian w trakcie meczu skoro oni nic nie dadzą a i może pogorsza, mam cichą nadzieję że pozbędą się tych co nic nie wnosza a pobierają ładne sumki za siedzenie na ławie , i jak ktoś mi powie że Griezmann nie jest nam potrzebny to go wyśmieje jak dziecko, ja to widzę tak Arthur , Alenia, Cacurella i Griezmann - in , out- Gomesinho, Paco , Vidal, Digne , Denis

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

0

Myślicie że Polska pyknie Nigerie ?

0

W Romie nie był kozakiem, także nie wiem o co kaman

1

Salah rozgrywa obecnie najlepszy sezon w karierze i być możliwe w następnym sezonie zgaśnie. Pozdrawiam

2

Też bym chciał takie więzienie

0

Zobaczcie kto jest na ławce girony, Polak rodak Marcin Lizak

0

Na taką Malage ?, W przyszlym sezonie bardzo prawdopodobne że będzie grać w Borussii

3

Tak się zastanawiam dlaczego taki klub jak Barcelona puścił Sandro ramireza kosztem Munira, Sandro na swojej pozycji zjada go na śniadanie dwa razy , zresztą już pewnie Malaga śpiewa za niego 20mln a my oddaliśmy go za free bez żadnego wypożyczanie. Szkoda strzepic ryja

1

Szlak mnie bierze jak patrzę na transfery naszego zarządu, od kilku lat kupujemy zawodników którzy nie są na poziom Barcy, przykład transfer vermy dzika na prawej Douglasa czy też wspaniałego Gomesa który gra jak by miał pretensje że musi grać, nie każe kupywac Barcelonie zawodnikow za grube miliony typu coutinho chociaż bardzo bym go chciał mieć u nas, przecież Barce stać na kupienie w miare tanich dzików co będą zasuwac cały mecz jak motorki za nie duże pieniądze, niestety ale w transferach inne kluby biją nas na głowę i to jest smutna prawda

0

Gdzie mogę wykupić transmisje na mecz ?:)

0

Witam was!, Czy ktoś by byl wstanie poratowac mnie linkiem na jutrzejszy mecz chodzi o oglądanie na telefonie. Z góry wielkie dzięki :)

0

Jeżeli enrique nie wystawi trzech obrońców a wystawi czterech to znaczy że ma już w dupie ten sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?