Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On się rozwija od początku sezonu, już bym wolał jodlowca
3
Przed transferem Pana Gomesa kibice tutaj smieli się z Realu że znowu im sie transfer nie udał , myślę że w obecnej sytuacji przeciętny kibic Realu szcza że śmiechu patrząc na to co gra ten piłkarz
0
Witam was, w jakiej sieci polecacie wziasc abonament ?
1
on sie nie zatrzymuje brawo !!!!
0
Wchodze na Flashscore i patrze na skłąd Borussi Dortmund a tam taki szpital ze nie mam pytan
0
dołaczam sie
2
czyli gramy dwoma napastnikami z przodu
0
w takim Saturnie bedzie ?
0
Fifa 17 jest już w sprzedaży ?
2
Dziadek idz się idzie leczyć a później się wypowiadaj
0
Niech da mu szansę na prawy ataku ma okazję teraz, jak się nie sprawdzi to out
1
Czy korzystasz z przeglądarki Internet explorer ?
4
Mascherano sie poslizgnał zwykły pech i tyle
0
hahahhahahahaha
0
ja wykupiłem na goldvodtv i to jest jakas masakra lag za lagiem
0
na jakiej stronce polecacie obejrzec ? :D
0
Na jakiej stronce polecacie obejrzec mecz ?
0
gdzie można wykupic transmisje online na mecz Barcy tak aby nie było lagow
0
zobacz jego pozycje i pace
0
a tu macie karte Sergi Roberto masakra....http://www.futhead.com/17/players/23730/sergi-roberto/
0
będzie jeszcze dużo spotkań gdzie Vidal będzie mógł byc przetestowany w taktyce 3-4-3
2
Masz racje, Vidal dobrze by się czuł w taktyce np Juventusu jest z byt ofensywnym graczem zebyc grac w obronie przykro mi bardzo ale to nie jego wina ze klub widział w nim przerobionego obronce
0
Takie pojeba.. Czasy nastały każdemu coś musi się nie podobać obojętnie co byś nie zrobił, nie dziwię się Neymarowi ze tak często kłóci się z rywalami skoro go do tego prowokują sami. Dziękuję dobranoc
0
Wkurza mnie gadanie tego komentatora na ter stegena
2
UMTITI !!!!!
!!!!!!!!
3
suarez jaki dzik !!!
0
Wykupiłem konto premium na goldvod tv i mam lagi. POMOCY
0
mało ciekawe :D
0
ta karta może byc dobra i bardzo droga :D
0
Nie jestem w stanie tego zrozumieć jak to się dzieje