Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zwykła plotka, Ivan nie jest tchórzem żeby odchodzić ze względu na dość dużą rywalizację
0
Gdyby Tello i montoya byli dobrymi grajkami to dawno by grali w jakiś dobrych klubach, ale niestety tak nie jest bo są piłkarzami klasy przeciętnej
5
Wkurza mnie gadanie ze potrzebujemy prawego obrońce, przecież Aleix Vidal był kupiony z myślą o zastąpieniu juz Alves w tym sezonie, a poza tym Enrique już przekwalifikował Roberto więc dwóch na tej pozycji styknie
5
a tak rozpoczęła się historia legendy -
0
Anglia jest strasznie rzadka i tyle w temacie, zamiast wystawić Milnera czy Hendersona to daje Rooneya o ataku już nie wspomnę
1
ciekawe jak by to wyglądało z Verratim i Marchisio :O
0
Dlaczego Belgia jest pierwsza w rankingu ?
0
Belgia sama sobie strzeliła w kolano wystawiajac na ŚPO Fellainiego :D
3
conte chyba sie z kims pobił haha
5
Juz to było milion razy pisane
0
dacie link do meczu ?
0
Mówcie co chcecie ale gra Hiszpanii nie wyglądała wysmienicie
1
sfinks na emeryturke juz
0
Własnie go teraz zauważyłem :D
1
Fabregas gra ? :D
0
Poratujecie dobrym linkiem ? :D
0
Dacie link do meczu ? :D
3
karnego nie odgwizdał, kartek tez chyba nie lubi dawac
1
Zauważyłem ze na tym euro jest tyle zmarnowanych
akcji ze to szok
1
Arda już zszedł xd
1
Kurde dlaczego on nie powołał Halilovicia
1
Ale Rakieta poszła :D
7
Januszem to ty jestes chyba kolego...
3
Nudny ten mecz strasznie :P
2
Bezpieczne euro :D
1
Chyba jakis zamach
1
sterling jeden z najbardziej przepłaconych graczy których znam :D
0
damy rade, brakowało troche ambicji
1
Pisza ze Pazdan naderwał więzadło to lipa bo na euro chyba juz nie zagra
2
Tylko po co Kapustka na PO skoro mamy w obwodzie Piszczka i Jędze :D