1

Zwykła plotka, Ivan nie jest tchórzem żeby odchodzić ze względu na dość dużą rywalizację

0

Gdyby Tello i montoya byli dobrymi grajkami to dawno by grali w jakiś dobrych klubach, ale niestety tak nie jest bo są piłkarzami klasy przeciętnej

5

Wkurza mnie gadanie ze potrzebujemy prawego obrońce, przecież Aleix Vidal był kupiony z myślą o zastąpieniu juz Alves w tym sezonie, a poza tym Enrique już przekwalifikował Roberto więc dwóch na tej pozycji styknie

5

a tak rozpoczęła się historia legendy -

0

Anglia jest strasznie rzadka i tyle w temacie, zamiast wystawić Milnera czy Hendersona to daje Rooneya o ataku już nie wspomnę

1

ciekawe jak by to wyglądało z Verratim i Marchisio :O

0

Dlaczego Belgia jest pierwsza w rankingu ?

0

Belgia sama sobie strzeliła w kolano wystawiajac na ŚPO Fellainiego :D

3

conte chyba sie z kims pobił haha

5

Juz to było milion razy pisane

0

dacie link do meczu ?

0

Mówcie co chcecie ale gra Hiszpanii nie wyglądała wysmienicie

1

sfinks na emeryturke juz

0

Własnie go teraz zauważyłem :D

1

Fabregas gra ? :D

0

Poratujecie dobrym linkiem ? :D

0

Dacie link do meczu ? :D

3

karnego nie odgwizdał, kartek tez chyba nie lubi dawac

1

Zauważyłem ze na tym euro jest tyle zmarnowanych
akcji ze to szok

1

Arda już zszedł xd

1

Kurde dlaczego on nie powołał Halilovicia

1

Ale Rakieta poszła :D

7

Januszem to ty jestes chyba kolego...

3

Nudny ten mecz strasznie :P

2

Bezpieczne euro :D

1

Chyba jakis zamach

1

sterling jeden z najbardziej przepłaconych graczy których znam :D

0

damy rade, brakowało troche ambicji

1

Pisza ze Pazdan naderwał więzadło to lipa bo na euro chyba juz nie zagra

2

Tylko po co Kapustka na PO skoro mamy w obwodzie Piszczka i Jędze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?