0

U Guardioli Coutinho gralby na pozycji Bernardo Silvy, i jestem przekonany że gralby bardzo dobrze, nasz styl polegający na zawodnikach fizycznych a nie technicznych nas zgubił, patrząc na ostatnie lata to valverde wzoruje się na taktyce Diego simaone

5

Z trenerów których mogę podziwiać to są to bez wątpienia Guardiola i Klopp ci dwaj trenerzy przechodząc do City i Liverpool zastali przeciętne drużyny, a co się wydarzyło później każdy wie, valverde natomiast ściągnął nas na niższy poziom niż zastał, Enrique był dla mnie lepszym trenerem :) 

1

@Marcello serio 

1

@IronSanHybridnotatnik

0

Dajcie link 

1

Dostałem kiedyś bana za pisanie brzydkich rzeczy o Valverde, ale co nie napisze to i tak każdy mnie poprze, wina leży raczej po stornie zarządu bo nasz nawalka pracuje tylko dla nas, a to że nie ma wyników to ma to w dupie bo haj się zgadza

10

Dlaczego ten trener niszczy masz klub?  Przecież to jakiś szpieg jest 

1

Twoja Babcia :)

0

Nie no żartuje, i tak zostanie :))

10

Rakiticia czas się skończył

18

Jak gówno w betoniarce

4

Mam nadzieję że od następnego sezonu nie zobaczymy już Rakiticia, chciałabym aby Coutinho został, jego poziom świeżo po przyjsciu był znacznie lepszy niż teraz, stać go na dużo i mam nadzieje ze zostanie na ostania próbę

1

Zrobię mała ankieta, jaki okres kibicujecie Barcelonie

1

Mam nadzieję że to jego ostatni sezon

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ta strona jest gorsza od notatnika pada szybciej niż wynik

0

Można o link prosić

0

Podpinan się!!!!!!!

1

Proszę o transmisję na priv :))

1

Silnik zostaje ten sam czyli frostbite

1

Więcej do stracenia niż zyskania xdd

0

To nie moja pierwsza haha

0

Serio zdawala ciebie 1800zl?, to z czego ty żyjesz

0

Netto, praca na magazynie u jakiegoś cygana, pakowanie i wysyłka rzeczy związanych z motoryzacja

0

Co sądzicie o pracy za 1800zl na cały etat? :d

0

A co on tobie zrobił, duren to jesteś ty

0

Przecież maja przewagę w tabeli jednym punktem na city

0

Sprzedadzą go i znów będą musieli kogoś sprowadzić xd

1

Nic nie rozumiem

0

Widzę że większość ludzi pokochała nasz styl defensywny bo na razie wygrywamy, a jak bysmy przegrali z live to każdy by pisał że gramy defensywie i out valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?