Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U Guardioli Coutinho gralby na pozycji Bernardo Silvy, i jestem przekonany że gralby bardzo dobrze, nasz styl polegający na zawodnikach fizycznych a nie technicznych nas zgubił, patrząc na ostatnie lata to valverde wzoruje się na taktyce Diego simaone
5
Z trenerów których mogę podziwiać to są to bez wątpienia Guardiola i Klopp ci dwaj trenerzy przechodząc do City i Liverpool zastali przeciętne drużyny, a co się wydarzyło później każdy wie, valverde natomiast ściągnął nas na niższy poziom niż zastał, Enrique był dla mnie lepszym trenerem :)
1
@Marcello serio
1
@IronSanHybridnotatnik
0
Dajcie link
1
Dostałem kiedyś bana za pisanie brzydkich rzeczy o Valverde, ale co nie napisze to i tak każdy mnie poprze, wina leży raczej po stornie zarządu bo nasz nawalka pracuje tylko dla nas, a to że nie ma wyników to ma to w dupie bo haj się zgadza
10
Dlaczego ten trener niszczy masz klub? Przecież to jakiś szpieg jest
1
Twoja Babcia :)
0
Nie no żartuje, i tak zostanie :))
10
Rakiticia czas się skończył
18
Jak gówno w betoniarce
4
Mam nadzieję że od następnego sezonu nie zobaczymy już Rakiticia, chciałabym aby Coutinho został, jego poziom świeżo po przyjsciu był znacznie lepszy niż teraz, stać go na dużo i mam nadzieje ze zostanie na ostania próbę
1
Zrobię mała ankieta, jaki okres kibicujecie Barcelonie
1
Mam nadzieję że to jego ostatni sezon
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ta strona jest gorsza od notatnika pada szybciej niż wynik
0
Można o link prosić
0
Podpinan się!!!!!!!
1
Proszę o transmisję na priv :))
1
Silnik zostaje ten sam czyli frostbite
1
Więcej do stracenia niż zyskania xdd
0
To nie moja pierwsza haha
0
Serio zdawala ciebie 1800zl?, to z czego ty żyjesz
0
Netto, praca na magazynie u jakiegoś cygana, pakowanie i wysyłka rzeczy związanych z motoryzacja
0
Co sądzicie o pracy za 1800zl na cały etat? :d
0
A co on tobie zrobił, duren to jesteś ty
0
Przecież maja przewagę w tabeli jednym punktem na city
0
Sprzedadzą go i znów będą musieli kogoś sprowadzić xd
1
Nic nie rozumiem
0
Widzę że większość ludzi pokochała nasz styl defensywny bo na razie wygrywamy, a jak bysmy przegrali z live to każdy by pisał że gramy defensywie i out valverde