0

No ja pierdol. Gdzie Malcom

0

To jest tragedia

3

Real znów wygra ligę mistrzów dzięki sędzia :)

0

Ten Icardi nic nie gra w Interze.

0

Powiem tak, zarządzanie kadra u nas kuleję, gra naszych nie zachwyca, liga mistrzów w tym roku mało realna z tym trenerem.

1

Tu chodzi bardziej o presje pieniędzy Coutinho jest bardzo droga inwestycją która musi grac, mimo że Malcom spisal się świetnie z Realem, niestety ale tak to działa

0

Co wy pierdolici... A jak kontuzji dostanie Jakiś kluczowy piłkarz to kto będzie grał w ataku ? Musi być jaki skrzydłowy do rotacji Tym bardziej w takim klubie jak Barcelona.

0

Pique zagral przynajmniej przyzwoicie

0

Oby te pieniądze nie poszły w błoto , bo jak na razie kariera Coutinho wygląda jak Ardy Turana :(

1

Powiem coś o Coutinho, ten pilkarz na lewej stronie wygląda jak Andres Iniesta na skrzydle, on musi grać w środku bo na skrzydło jest zwyczajnie za wolny i siermiężny, niestety ale taka jesr prawda

9

Jak na swój wiek gra dobrze

1

Paco nigdy nie pasował do nas, Barca potrzebuję napastnika takiego jak Suarez , który będzie potrafił rozegrać dobrze pilke.

55

Czym sobie zasłużył semedo na ławkę ?

0

Betis gra piach ostatnio

0

Wymiana z dopłatą za Malcoma :)

0

Szkoda że tak się potoczyła jego przygoda z Barca

1

Naprawdę cieszy to że Milan powoli zaczyna się odbudowywac, widać że zmieniają politykę transferową na młodszych i utalentowanych

3

Sprzedaż coutinho to bzdura

0

Przeraża mnie poziom komentarzy na tej stronie

0

...............

0

Czyli raczej odejdzie

4

Czyli Rabiot już raczej nie zagra u nas

0

Interu się nie obstawia, mi większość kuponow nie wchodziło przez nich

0

Niech spierd.... Niech Barca skupi się na swojej szkółce

0

Coś wiadomo nowego na temat Veli ?

34

I po co był nam Malcom , on aż taki słaby nie jest żeby się nie łapać do składu

4

Może powiecie że jestem chory, ale według mnie ktoś musiał pozowlic na to żeby napastnik wszedł na scenę, mi to wygląda na ustawioną akcje.

0

Lenglet strzeli Z głowy

0

Obojętnie komu, munir to nie jest żadną opcja do składu

0

Jestem ciekawe po co Barcelona bralala z powrotem Munirosa El Habbibi, w jego miejsce mogli już dać szansę komuś z drużyny B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?