Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja pierdol. Gdzie Malcom
0
To jest tragedia
3
Real znów wygra ligę mistrzów dzięki sędzia :)
0
Ten Icardi nic nie gra w Interze.
0
Powiem tak, zarządzanie kadra u nas kuleję, gra naszych nie zachwyca, liga mistrzów w tym roku mało realna z tym trenerem.
1
Tu chodzi bardziej o presje pieniędzy Coutinho jest bardzo droga inwestycją która musi grac, mimo że Malcom spisal się świetnie z Realem, niestety ale tak to działa
0
Co wy pierdolici... A jak kontuzji dostanie Jakiś kluczowy piłkarz to kto będzie grał w ataku ? Musi być jaki skrzydłowy do rotacji Tym bardziej w takim klubie jak Barcelona.
0
Pique zagral przynajmniej przyzwoicie
0
Oby te pieniądze nie poszły w błoto , bo jak na razie kariera Coutinho wygląda jak Ardy Turana :(
1
Powiem coś o Coutinho, ten pilkarz na lewej stronie wygląda jak Andres Iniesta na skrzydle, on musi grać w środku bo na skrzydło jest zwyczajnie za wolny i siermiężny, niestety ale taka jesr prawda
9
Jak na swój wiek gra dobrze
1
Paco nigdy nie pasował do nas, Barca potrzebuję napastnika takiego jak Suarez , który będzie potrafił rozegrać dobrze pilke.
55
Czym sobie zasłużył semedo na ławkę ?
0
Betis gra piach ostatnio
0
Wymiana z dopłatą za Malcoma :)
0
Szkoda że tak się potoczyła jego przygoda z Barca
1
Naprawdę cieszy to że Milan powoli zaczyna się odbudowywac, widać że zmieniają politykę transferową na młodszych i utalentowanych
3
Sprzedaż coutinho to bzdura
0
Przeraża mnie poziom komentarzy na tej stronie
0
...............
0
Czyli raczej odejdzie
4
Czyli Rabiot już raczej nie zagra u nas
0
Interu się nie obstawia, mi większość kuponow nie wchodziło przez nich
0
Niech spierd.... Niech Barca skupi się na swojej szkółce
0
Coś wiadomo nowego na temat Veli ?
34
I po co był nam Malcom , on aż taki słaby nie jest żeby się nie łapać do składu
4
Może powiecie że jestem chory, ale według mnie ktoś musiał pozowlic na to żeby napastnik wszedł na scenę, mi to wygląda na ustawioną akcje.
0
Lenglet strzeli Z głowy
0
Obojętnie komu, munir to nie jest żadną opcja do składu
0
Jestem ciekawe po co Barcelona bralala z powrotem Munirosa El Habbibi, w jego miejsce mogli już dać szansę komuś z drużyny B.