0

Ustawienie ofensywne, nie oznacza że stracimy Gola. Równie dobrze można stracić grając defensywnie

0

Chciałbym aby Barca wyszla na Liverpool z Coutinho i Dembele w składzie, według mnie trzeba wyjść ofensywnie na nich, tymbardziej że pierwszy mecz gramy u siebie

0

Jak zagrał wczoraj dembele

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ile City musi strzelić goli do awansu

0

Dacie stream do meczu na priv

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Jak byś był kibicem z dłuższy stażem to byś wiedział

0

Co ty pierd....

3

Mógł iść do betisu, widać że jego ambicja przerasta go samego

0

Na flashscore pisze ze nie zagra Messi, Rakitic, Suarez, jak to możliwe

0

Ma ktoś link do tej gali

0

Ludzie w tej reprezentacji głównym hamulcowym jest Krychowiak, jest to tak drewniany piłkarz że oczy krwawią , z chęcią bym zobaczył Żurkowskiego w jego miejsce :)

0

Dokładnie, jeżeli zagra słabo to wyjazd z nim

1

Jak Coutinho znów zagra dziś padline, to mam nadzieję że będzie to jego ostatni mecz dla nas

0

Vidal to pomocnik , malcom to skrzydłowy , skąd ta teoria ?

0

Jest transmisja na YT ?

0

A co zrobił bo nie widziałem

4

Ajax zagrał dziś kapitalnie

0

Akcja Tadicia i podanie do Neresa, naprawdę wyglądało to megal fajnie

5

chyba Pique poniosło

0

Jak oceniacie grę Dembele wczoraj

1

Pytanie dla tych co śledzą Barce B, jak obecnie spisuje się Wague i Puig

0

Dlaczego player po wykupieniu laguje ?

0

Gdzie mogę na telefonie obejrzeć meczyk bez lagów ?

0

Powiem tak, niech gra tym Coutinho do usranej śmierci na tym skrzydle , ale szansę powinien dostawać ten co więcej pokaże , Coutinho to może nie pozycja Malcoma , ale każdy wie o co chodzi

0

Można prosic o dobry link :)

1

Ludzie jego czas u nas dawno minął

7

Freddie Mercury

0

Jak zagral Dembele wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?