Robert_12_96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ustawienie ofensywne, nie oznacza że stracimy Gola. Równie dobrze można stracić grając defensywnie
0
Chciałbym aby Barca wyszla na Liverpool z Coutinho i Dembele w składzie, według mnie trzeba wyjść ofensywnie na nich, tymbardziej że pierwszy mecz gramy u siebie
0
Jak zagrał wczoraj dembele
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ile City musi strzelić goli do awansu
0
Dacie stream do meczu na priv
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Jak byś był kibicem z dłuższy stażem to byś wiedział
0
Co ty pierd....
3
Mógł iść do betisu, widać że jego ambicja przerasta go samego
0
Na flashscore pisze ze nie zagra Messi, Rakitic, Suarez, jak to możliwe
0
Ma ktoś link do tej gali
0
Ludzie w tej reprezentacji głównym hamulcowym jest Krychowiak, jest to tak drewniany piłkarz że oczy krwawią , z chęcią bym zobaczył Żurkowskiego w jego miejsce :)
0
Dokładnie, jeżeli zagra słabo to wyjazd z nim
1
Jak Coutinho znów zagra dziś padline, to mam nadzieję że będzie to jego ostatni mecz dla nas
0
Vidal to pomocnik , malcom to skrzydłowy , skąd ta teoria ?
0
Jest transmisja na YT ?
0
A co zrobił bo nie widziałem
4
Ajax zagrał dziś kapitalnie
0
Akcja Tadicia i podanie do Neresa, naprawdę wyglądało to megal fajnie
5
0
Jak oceniacie grę Dembele wczoraj
1
Pytanie dla tych co śledzą Barce B, jak obecnie spisuje się Wague i Puig
0
Dlaczego player po wykupieniu laguje ?
0
Gdzie mogę na telefonie obejrzeć meczyk bez lagów ?
0
Powiem tak, niech gra tym Coutinho do usranej śmierci na tym skrzydle , ale szansę powinien dostawać ten co więcej pokaże , Coutinho to może nie pozycja Malcoma , ale każdy wie o co chodzi
0
Można prosic o dobry link :)
1
Ludzie jego czas u nas dawno minął
7
Freddie Mercury
0
Jak zagral Dembele wczoraj