0

Bartosiak u Rymanowskiego. Lobby żydowskie w USA, MAGA, Iran, Izrael.

1

Eliza chce chyba przebić Lisa.

1

@kubix05 Polecam "Nagi lunch" 1991 z Robocopem. Mega dobry film.
Powieść amerykańskiego pisarza Williama S. Burroughsa,

1

@SelloutCrowd Taka kraina, Bosak szczuje lud na Ukraińców, premier szczuje Polaków na nowego prezydenta. Inaczej tu chyba nie może być.

1

WTF?


"Ze skutkiem natychmiastowym wszystkie osoby ubiegające się o wizę nieimigracyjną w celu podjęcia nauki w Stanach Zjednoczonych – zarówno w ramach akademickiego programu studiów (wiza F), jak i nieakademickiego kursu kształcenia (wiza M), a także osoby aplikujące o wizę nieimigracyjną w związku z udziałem w zatwierdzonym przez rząd USA programie wymiany akademickiej, naukowej lub kulturalnej (wiza J) – powinny zmienić ustawienia prywatności swoich kont w mediach społecznościowych na publiczne. Ma to na celu ułatwienie procedur weryfikacyjnych niezbędnych do potwierdzenia tożsamości i oceny dopuszczalności wjazdu do Stanów Zjednoczonych zgodnie z przepisami prawa USA. Od 2019 roku Stany Zjednoczone wymagają od osób ubiegających się o wizę – zarówno imigracyjną, jak i nieimigracyjną – podania informacji w formularzach wizowych, które umożliwią zidentyfikowanie ich w mediach społecznościowych. W szczególności konieczne jest wskazanie w formularzu DS-160 nazw użytkownika (tzw. handles) ze wszystkich platform społecznościowych używanych w ciągu ostatnich pięciu lat."

2

@Kondziubarca Choroba czerwonych oczu.

0

Dudek o wyborach w Polsacie.

0

Serio można pruć 390 km/h gdzieś w Warszawce?

2

@Konradowskyy Konfederatą nie jestem, ale ból dupy przegranych nie oznacza, że można sobie zarządzać co się chce. Idąc tym sposobem, to każdy rząd może negować swoją przegraną w wyborach i żądać ponownego liczenia czy nawet powtórzenia wyborów, bo były jakieś pomyłki.
Poza tym to Rudy ma teraz agenturę pod sobą i jeśli są jakiekolwiek możliwości manipulacji i fałszerstwa, to jego ferajny obawiałbym się jako jedynej mającej jakiekolwiek narzędzia do manipulacji procesem wyborczym.

Jeśli ktoś oskarża PiSowskich agentów w komisjach o celowe sfalszowanie wyborów, to równie dobrze można obawiać się, że po otrzymaniu info o pewnej przegranej, to agenci obecnego rządu dosypali głosów Trzaskowi, żeby była afera i powtórzenie wyborów. Obie teorie na tym samym poziomie braku realności. Ale jeśli szyjemy rzeczywistość alternatywną, to trzeba wziąć wszystkie możliwości pod uwagę.

12

W sumie to wesoło jest z tym Lisem, dobrze że jest.

0

@RosjaninBut Czerwona zaraza

3

Czerwona też się niestety rozmnaża.

2

@SeWo77 Miło że się uśmiechasz do pana Rokity.

0

Rokita o możliwych planach rządu wobec Nawrockiego.

0

@Karol145 A co kogo obchodzi jago doktorat.

1

Trochę ciekawych szczegółów w temacie konfliktu Izrael-Iran.

0

Nasza bomba.

1

Jaguar.

1

Obu do żyda i transfer porządnego stopera.

0

@PatrychoO Artyści uczący życia we wszelkich jego dziedzinach to rak mediów.
Przez połowę życia naćpani, naje..ani wódą, żyjący w nierealnych dla przeciętnego człowieka okolicznościach, będą nas uczyć co dobre a co złe. Bez względu na ich sympatie polityczne lepiej jakby zamknęli mordę. Kazika, mimo że szanuję, nie lubię słuchać jak prawi swoje widzimisię.

2

Nawet Kmicic się uśmiecha.

1

@Comentateiro Za tego to bym akurat dał.

0

@Borneo Raczej zrobią to, co wskaże im strategiczne rozumowanie. Być może, że będzie to nic.

4

Pomarańczowy chyba jednak swawolił konkretnie u Epsteina.

0

@AxelF Jeśli chodzi o lobby żydowskie w USA, to jest to kwestia umontowania dużej ilości ludzi o żydowskich korzeniach w dużym biznesie i administracji, bo oni są w tę stronę z natury mocno ambitni. Pewnie mają wystarczająco haków na polityków lub/i narzędzi mogących im zaszkodzić gdyby ci przestali wspomagać/ochraniać Izrael. W USA to zdaje się dość prosty mechanizm.

W temacie znieczulicy świata demokratycznego na ostatnie mordy masowe, to mnie się wydaje, że po masakrze I i II wojny świtowej, naturalnym odruchem był humanizm i wychowanie do bycia człowiekiem, żeby to się znowu nie zdarzyło.
Tu chyba działa ten sam mechanizm co z mentalnością ludzi na emigracji.
Pierwsi budują pozycję wielkim wysiłkiem, ich dzieci już mniej, ale ciągle dają sporo z siebie, a wnuczęta to już rozpieprzają wszystko i się bawią.

Widzę podobnie pokolenia powojenne, ci najnowsi kompletnie są z innego świata, chcą kasy i dobrobytu, znieczulica na wszystko, pełny egoizm. Podobno częściowo to dotyczy również nowych polityków, są odklejeni od rzeczywistości, szczególnie w UE. No ale to w sumie też normalne, najwyraźniej taka jest kolej rzeczy.

0

@AxelF
Możesz próbować dopasować do tej sytuacji wszelkie filozofie, a i tak na końcu wszystko sprowadza się do siły. Spójrz do tyłu co robiła ludzkość przez ostatnie 300-500 tyś lat - głównie się wyrzynała i to zupełnie do niedawna, całkowicie masowo.
Nie było by Wujka Sama jako gwaranta bezkarności dla Izraela, nie byłoby takiej masowej eksterminacji Gazy. Czyli znowu wracamy do punktu wyjścia, czyli projekcji siły militarnej.

Co ta za różnica kto tam zaczął?
Ludzie uwielbiają zabijać, taką mają naturę. Na Bliskim Wschodzie wszystko jest tak zapętlone i zamotane, że szukanie racjonalnych wytłumaczeń dla powodów ich wojen wydaje się naiwnością.


0

@michal1899 Jak pamiętam to przed kontuzją coś tam strzelał. Potem 3 tygodnie nie grał, a dodatkowo jak gada czasem Kowal, Lewy potrzebuje kilka spotkań po kontuzji, żeby zacząć zdobywać bramki na swoim naturalnym poziomie.

1

@AxelF Jak jesteś Izraelem z premierem mającym hitlerowskie zapędy i pomarańczowego wujka, to może zajść tak daleko jak chce. Dziwne pytanie zadałeś, chyba widzisz co się dzieje i że nie ma ograniczeń w zabijaniu dzieci czy jednostek pomocy humanitarnej.

1

Ciekawy odcinek Szewko u Zychowicza.

1

@Lucyffffer1922
12 groszy
Jestem Bogiem


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?