RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 Po żałobie dostaniemy trochę tlenu z racji kolejnych plotek transferowych, saga rozmnoży się na kilku skrzydłowych.
3
@Roobo Niewiarygodne.
0
@sciahoo Ludzie powinni go spacyfikować już na drodze.
0
Typ z mercedesa na A4.
https://nto.pl/kierowca-mercedesa-ktory-sial-postrach-na-autostradzie-a4-zostal-zatrzymany-przez-policje-wiemy-gdzie-trafil/ar/c1p2-27737685
2
Klaudia się uśmiecha.
0
@CLS63AMG Zdecydowanie, szczególnie za skille w środowisku wodnym.
Jaguar: najsilniejszy zgryz wśród kotowatych (1500–2000 psi)
Tygrys: drugi (ok. 1100 psi)
Lew: trzeci (ok. 900 psi)
3
Jaguar to jest naprawdę konkretny cwaniak.
0
@Roobo Nie tylko polityczne wyjście, również możlwa ucieczka przed sprawami karnymi i wyrokiem w przyszłości, po zmianie władzy. Najbardziej obciążony jest Bodnar i Hołownia.
3
Nico to wolny człowiek i mając klauzulę wolny zawodnik. Można pisać, że agent zrobił to czy tamto, ale to Nico chce lub nie chce grać w Barcelonie.
Szkoda, bo wbił gwóźdź do trumny dla transferu do Barcy na zawsze.
Może mu dobrze w Bilbao, a po wielką kasę pójdzie zupełnie gdzie indziej.
2
@Kaktusek Diaz to byłby bardzo dobry transfer.
0
Jakaś panika u uśmiechniętych, bo Szymek spotkał się z Jaro.
0
@Matheu12 Szybkobiegacz, mało użyteczny w grze na autobusy i szczelną zmasowaną obronę. Dobry do kontry lub szybkiego ataku.
0
@Coutinho007 Polityczne zarządzanie klubem chyba nie jest w Barcelonie na najwyższym poziomie, wszystko wyłania się tutaj z chaosu.
0
Zaczyna się.
0
Nie ma tego złego, co by na dobrze nie wyszło. Będziemy mieli kolejną sagę transferową, a może i dwie. Więcej dopaminy.
0
Smacznego.
https://x.com/AuraWithCat/status/1940659970351227012
0
@tomek8756 No ale polityka na tym właśnie polega, że jest odczłowieczona i wykorzysta wszystko co możliwe dla swoich celów. Oburzenie mniej więcej takie jak wizyta na walce bokserskiej i pretensje, że tam kogoś biją.
2
Ten koto to Nico, a laski to my dzisiaj.
0
Rashford nie jest jest jakąkolwiek alternatywą wobec braku transferu Nico, on może być tylko dodatkiem ekstra w pakiecie z kimś pewniejszym. Równie dobrze, może okazać się tylko zapchajdziurą albo kompletnie nieudaną transakcją. Podpisanie kogoś konkretnego to mus.
4
Po prostu przestańmy oceniać ten rząd, tego zapewne najbardziej chciałaby pani minister. Niech sobie w spokoju partaczy.
1
@jacobFCB Bardziej niż uwierzył w swoje zasługi, udało mu się amputować świadomość kim był/jest naprawdę.
0
Bolek aż zaniemógł.
0
4 osoby ranne, sam sprawca również, ktoś mu zabrał narzędzie i zrobił co trzeba.
7
Presja ma sens.
3
Prosty temat.
0
Kandydat na ojca roku.
1
@Safrani Referendum zawsze lepsze od parlamentarnych patoli.
10
Amortyzacja w wersji natural.
0
@mokrychlopiec Byłeś kiedyś na bardzo ciężkim przesłuchaniu bez opiekuna prawnego, tylko samemu?
Mózg ci przewiercą na wylot, całkowicie inne
przesłuchanie. Nie wiesz , nie pisz.
Jak ktoś jest z tobą to całkowicie to zmienia sytuację. Jesteś sam, to cię zastraszają, znęcają się psychicznie, bo nikt nie widzi.
Może to trudne do uwierzenia, ale tak naprawdę jest.
3
Pani prokurator Wrzosek uśmiecha się do rodziny zmarłej.