RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mlody96 Nie taki, ale nie postawiłbym kasy na Barcę w takim finale.
PSG ma doszlifowaną ekipę.
4
Nitka ze szczegółami ataku na kacapskie lotniska. Ciekawe.
1
Siły specjalne Ukrainy nie próżnują.
https://x.com/MBudzisz2/status/1929136548173291672
1
W kasie takie pustki, że poza Garcią nawet nie ma o czym konkretniej napisać XD.
0
@tomek8756 Sami sobie strzeliliśmy, trafili na rannego przeciwnika i dodatkowo sędzia im pomógł.
0
Wspaniale się ogląda jak to włoskie truchło jest deptane.
PSG nie trawie jak każdego klubu podlanego ropą, ale grają dobrą piłkę, Mapet się spławił, Lucho zrobił robotę.
2
Finał jeszcze dobitniej pokazuje w jakim stanie była nasza obrona w obu meczach z Interem. Tym razem nie da się kopnąć piłki w pole karne i od razu brama. W kolejnym sezonie pojedziemy na tym samym, turbo husaria z przodu i huśtawka w defensywie, więc cudów się nie spodziewam. Chyba że zarząd nas zaskoczy i doinwestuje, na co się jednak kompletnie nie zanosi.
1
Historyjka o dronach. Nic tu na serio nie urośnie, państwo z kartonu.
1
Niedługo ten Rashford będzie jak marzenie. Ale tam musi być pusto w kasie, jeśli znowu nas nie stać na średnie wzmocnienie w ataku.
1
Bronek od Kaczorów, wspomnień czar.
8
Internet szybko reaguje.
0
@michal26 Przy takim blisko remisowym finiszu kampanii trudno wyrokować.
Kiedyś prawica była niedoszacowana o przynajmniej 2%, ale po ostatnich wyborach parlamentarnych nie jestem pewny czy ten schemat działa. Duda w II turze był zaniżony o chyba 1.7%.
0
Nie wierzę w takie cuda. Niemiec nie da się spławić bez walki.
10
Czcigodny Pan Braun.
0
@Reviven Wskoczyć do Barcy nie jest łatwo, jeśli hajc się znajdzie i wypożyczenie to powinien się zdecydować.
0
@tristan87 Obecnie nikomu nie można ufać poza sobą samym.
7
Szukamy jakiegoś "Niemca".
1
Kochani, mobilizacja.
0
@LukaszFan Niemca na szybko pewnie nie spławisz, bo ma kontrakt i jest kapitanem. Garcia nie przyjdzie na ławkę. Ot i cała kwadratura koła.
Stagen musi udowodnić wysoki poziom, jeśli nie to po sezonie pewnie wyjazd.
0
@LukaszFan Moim zdaniem Wojtek gra nieco ostrożniej pod pressingiem, bo rozgrywanie nogami nie jest to jego szczególnym atutem. Nie to, że jest między nimi jakaś kolosalna różnica, Stagen po prostu czuje się z tym jak ryba w wodzie.
Tych błędów Niemca w rozegraniu, które miały poważne skutki nie było na przestrzeni sezonu tak dużo. Prawdziwa sraczka to była przy każdej akcji z wyjściem Szczęsnego w końcówce sezonu, to nie poziom bramkarza na poważny klub. Szczerze to dawno nie widziałem takiej serii pomyłek w topowym klubie.
Dodatkowo były wtopy we wczesnej fazie rozgrywek.
Rodak rodakiem, ale są jakieś granice.
1
@barcanawieki Sporo, ciekawe ile z tego Chińczyk z Hindusem kupili.
0
@luna666moon Na jeden transfer za średnią kasę.
0
@jakub1906 Po tym co odwalał Szczęsny w najważniejszym momencie sezonu nie powiedziałbym, że jest lepszy niż Stagen. To co robił Wojtek w ostatnim miesiącu, to sabotaż bramkarski, Niemiec aż takich wtop nie zaliczał seryjnie. Dodatkowo Stagen gra lepiej nogami i łatwiej mu przychodzi rozgrywanie z obrońcami. Nie lubię go i czekam aż się zabierze, jednak nasz rodak na jego miejsce to gwarancja jeszcze większych kłopotów. No chyba że Mats będzie karykaturą samego siebie po kontuzji, to wtedy już lepszy Szczęsny.
1
Rashford i autobusy w La Liga - nie widzę tego zbyt optymistycznie.
0
Podejrzany ten pomysł, dla mnie to jest typowy zawodnik skrojony pod EPL.
Swoją drogą to nadal jesteśmy w niezłej dup..e z finansami FFP, skoro po tych wszystkich wrzaskach na temat zmieników w obronie, stopera i skrzydłowego, skończymy z Rashfordem z łapanki.
0
Wszystko wygląda jakbyśmy mieli grać tym samym składem z minimalną korektą, nawet jak go podpiszą to pójdzie na wypożyczenie.
1
@brd42 Ludzie rozumu nie mają, na 9tce również się dobija, taka robota na tej pozycji.
5
Nowa zabawka.
15
To się raczej po kościach nie rozejdzie.
Oficjalne konto Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów | Przewodniczący
@RepBrianMast
Brian Mast (ur. 10 lipca 1980, w Grand Rapids) – amerykański polityk i weteran. Członek Partii Republikańskiej. Od 2017 roku przedstawiciel osiemnastego okręgu wyborczego Florydy do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.
"Obama, Soros i globalistyczna lewica próbują sfałszować wybory prezydenckie w Polsce. UE nie powinna siedzieć cicho tylko dlatego, że może skorzystać na tej ingerencji. @RepBrianMast @RepKeithSelf @repdarrellissa @RepTimBurchett @Rep_Davidson @RepLuna @RepAndyHarrisMD "
https://x.com/CDzwoni/status/1927471868610486448