0

Jest i nasz transfer na LO. Boki obrony ogarnięte, zostało wypożyczyć jakiegoś placka na LS i zamykamy okienko. Tylko żeby nie okazało się, że Fati to przy nim pan piłkarz.

0

@FioletoweOczy Przecież on nie jest symetrystą, jest konserwatywnym liberałem.
Kanał opiera na pokazywaniu ludziom hipokryzji i zakłamania polityków, nic dziwnego, że rządowi dostają więcej kopów. Tam jest lepsze żerowisko obecnie.

0

@Cule1234 Nie odejdzie i nie przyjdzie. Będą jechać na tym co jest + jakieś mini transfery.

0

@Coutinho007 Niczego więcej bym się po nim nie spodziewał. Dopalacz za 60mln problemowy zdrowotnie. Co jakiś czas strzeli bramkę, której by nikt inny nie zdobył.
Olmo nie jest młodzikiem, jego problemy zdrowotne to genetyka. Wątpię, że sztab medyczny go naprawi.

4

Są różne śmierci, jedne gorsze, drugie lepsze i ważniejsze.

0

@wariacik96 Jest sens, jeśli chce się walczyć o wygranie LM. Gdyby kolejny sezon traktować jako przejściowy to ok, ale mamy grać o trofea. Pod koniec będziesz miał to samo co ostatnio, brak jakościowego zmiennika.
Inna sprawa, że pewnie nie będzie żadnych konkretnych transferów in/out, jedynie jakieś fistaszki za darmo albo bardzo małe pieniądze. Plankton się spławi bo chce grać, a ci z nazwiskami się nie ruszą z Barcy.

1

@FCB24 Raczej to szybko nie nastąpi, bo w Polsce do drugiej tury przechodzą kandydaci partii mainstreamowych. To zawsze będzie strona konserwatywna w rodzaju PiSu i strona liberalna podobna do PO. Obecnie wyłoniła się polaryzacja w naszej polityce podobna do tej w USA (Demokraci vs Republikanie). Nie wciśniesz się tam, bo nie masz możliwości politycznych (struktury partyjne, samorządy, pieniądze). Śmierć jednego z naszych bossów nie zmieni tego układu, najwyżej coś tam w ich partii się pomiesza. Dodatkowo Polacy boją się głosować na kandydatów spoza czołowej dwójki w obawie, że strona której nienawidzą może przez to wygrać.
Kiedy w strukturze polityczno-spoecznej coś się ułoży w jakiś schemat, raczej trudno jest to odkręcić bez jakiejś wojny, upadku systemu itp.

0

@gadzian Przecież to było wiadome od początku. Nikt za większe pieniądze tu nie przyjdzie w tym okienku i nikt konkretny nie odejdzie. Dwa transfery - zmiennik Balde i jakiś rodzaj napastnika, w tym jeden za darmo. Tyle zmian w składzie zobaczysz.

0

@beter2 Jakiś Rashfofd i jakiś bezimienny zmiennik Balde, nikt więcej nie przyjdzie i nikt znaczący nie odejdzie. Za długo kibicuję Barcelonie, żebym wierzył w jakieś cudowne okienko transferowe po zupełnie dobrym sezonie, przy braku pieniędzy i braku miejsca w składzie.

2

@mmaciass Przecież Nawrockiemu nie zagraża nikt poza Rafałem. Plankton raz wypadnie lepiej, raz trochę gorzej, i tak są bez znaczenia. W tej debacie jedyne co się wyróżniało, to lepsza kondycja fizyczna i mentalna Nawrockiego niż Trzasaka i zjeba Stanowskiego na prowadzącą z telewizji w likwidacji. Reszta to ciągle ta sama katarynka.

1

Fermin, Gavi, Araujo i Frankie nigdzie się nie ruszą, reszta to jakieś śmieszne pieniądze.
Coś mi się zdaje, że to okienko transferowe to będzie tylko kosmetyka. Raczej nikt drogi nie pali się do odejścia, więc skończy się na jakimś Rashfordzie do ataku i niezbyt drogim zmienniku Balde. W klubie pewnie będą liczyli na cud ozdrowienia Christensena. Ot i całe okienko. No i oczywiście mam nadzieję, że się mylę.

1

@LOPEZ16 Miałem kilka razy w życiu flashbacka z odczucia i scenerii sprzed 30 lat, uchwycony moment zazwyczaj z bardzo wczesnego dzieciństwa i nigdy więcej nie powtarzany. Raz i 30 lat później drugi raz. Kosmos jakiś. Beret to gdzieś zapisuje.

1

@regatta52 Końcówka sezonu Szczęsnego to jakiś dramat. Tak doświadczony i w sumie jakościowy bramkarz nie powinien być sabotażystą w najważniejszym czasie. Kompletnie mnie nie przekonuje, w moim przypadku cały hype na kolejnego rodaka w Barcelonie poszedł w las. Może czas na emeryturę jednak.

1

@PatrykBarca Po tym co odwalił w końcówce sezonu kompletnie mnie nie przekonuje.
Zawsze kojarzył mi się z bramkarzem wyłapującym piłki nie do wyjęcia i z rzadka robiącym jakąś większą wpadę, np. karnego jak dzisiaj itp.
Wyszło na to, że cudów nie było, za to od cholery grubych baboli.
Jeśli Barca nie ma pomysłu na lepsze rozwiązanie, a jemu chce się być nr 2, to czemu nie. Ale ja bym takiego bramkarza nie chciał, co mi będzie nagle robił pod górkę.
Stagen jaki był taki był, ale takiej serii flopów jak Wojtek nie zaliczał.

2

@Eklerek Gówniak do poprawczaka, a ten drugi do pierdla na 2 lata.

0

Barcelona grała pod koniec sezonu cztery najważniejsze mecze z bardzo trudnymi rywalami. Trzy z nich były wygrane bez Robercika w składzie, nawet ten przegrany wygrywaliśmy dopóki nie było go na boisku. Dziwny temat.

1

@ngif Jest w tym trochę prawdy, to co nam strzelają to są zazwyczaj setki albo gwoździe pod poprzeczkę. Tego w większości nie idzie wybronić i żaden Sommer by tu nie pomógł.

0

Bajka na dobranoc, hamid sahari.


0

@Eto'o9 R10 Zgadza się, już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że Lewy przy szybkiej grze tylko przeszkadza, kiedy Barca podkręca tempo. W finale byłoby bardzo ciężko, ale Barca to nie bezpłciowy Arsenal. Sytuacja w środku pola jest dziwna. Olmo kontuzje, Ferran i Gavi nie wyglądają, żeby byli zdolni podwyższyć swój poziom. Może być ciekawa sytuacja, wracają Casado i Bernal, zrobi się w pomocy ciasno.

1

@Roobo Mają coś wspólnego, ale Belg to była kompletna szklanka. Duńczyk jednak zdążył trochę pograć.

0

@GTBTP To nie jest poziom laicyzmu, wręcz przeciwnie. Chyba że ludzi zajmujących się strategią i wojną przez całe życie uznasz za laików.
Mechanizmy rządzące chęcią pomocy w razie wojny są niezmienne od zawsze.
Jeśli państwo X jest bezpieczne i leży daleko od strefy wojny, a państwo Y zostało zaatakowane przez potężnego agresora, to gwarancje państw X bez podżyrowania ich np. stałą obecnością wojskową lub przekazaniem dowodzenia nad dostarczonym przez siebie systemem odstraszania, są gówno warte teraz, jutro i 100 lat temu.

W całym wpisie bardziej chodzi o to, że politycy używają nośnych haseł dla uwiarygodnienia swoich działań, właściwie to używają tego jako propagandy sukcesu politycznego, jakoby załatwili nam bezpieczeństwo. Ludzie nic nie kumają, więc to łykają zarówno od ferajny rudego jaki i od pisiorów.
Oczywiście warto podejmować współpracę z Francją, ale przy tak marnych gwarancjach mówienie o wielkim pakcie mającym nas obronić w razie wojny wygląda śmiesznie.

0

@arasz1819 Tak, duży kontyngent wojskowy na terenie Polski wraz z pełnym wsparciem sprzętowym, stałe bazy i ciągła obecność aktywnego systemu odstraszania na niebie i ziemi. Pełnej gwarancji nigdy nie ma, ale jest różnica między słowami, a tym co napisałem. Oczywiście jest to niemożliwe, ale nie bez przyczyny Amerykanie za zimnej wojny stacjonowali wraz z rodzinami na terenie RFN.

5

Z doświadczenia wiemy, że takie podpisy gwarantują nam bezpieczeństwo.




0

Trzeba będzie próbować puścić Araujo za śmieszne pieniądze, wtedy dostanie ładną wpłatę na konto w nowym klubie. To chyba jedyne czym można próbować go kusić, ale i tak nie wierzę, że się da wyprosić z Barcy.

0

Nie wiem co on gada, ale z pewnością to ciekawa postać.

5

Rafał wam wszystko wytłumaczy.

5

Lekcja etyki od eksperta w tej dziedzinie.

3

Zobaczymy co napiszesz jeśli w niedzielę polegniemy przez kolosalny błąd sędziego.

0

@michal26 Nawrocki jest niedoszacowany, pewnie będzie miał więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?