6

Wspaniałe.

1

@norbi77 Wspaniałe zdjęcie, czerwona larwa i niemiecki pachołek.
Aż łezka się kręci w oku.

0

@Kozinho. Szacunknu do żadnego osobnika z ferajny Rudego nie mam, ale akurat Sikorski ma łeb na karku, technicznie jest to bardzo wysoka półka polityka w przeciwieństwie do samego Rudego i reszty jego obszczymurów.

0

@Kgorecki2500 Dlatego że po pierwsze nie uchroni to nas przed agresją rosyjską, bo po zajęciu Ukrainy pozbawionej wsparcia automatycznie przychodzi kolej na nas to raz, a dwa, to że Ukraina w NATO nie oznacza dla nas żadnego przymusu reakcji, jeśli oni wpadną w kolejną wojnę z kacapami. Artykuł piąty nie wymusza wysłania wojsk do innego członka NATO w razie jego kłopotów.
Dodatkowo obiecywanie Polakom, że na pewno nie zgodzimy się na wejście Ukraińców do NATO, jest patykiem pisane, bo realia mogą się bardzo zmienić i taka deklaracja na dziś jest po prostu śmieszna.
Konfederacja gra na zebranie nic nierozumiejącego elektoratu anty ukraińskiego, który to ma znikome pojęcie o układance geopolitycznej, za to jest bardzo chłonny na hasła typu "to nie nasza wojna". Bardzo szybko może być nasza, jak Ukraina padnie.
Ja rozumiem efekt wyborczy takich haseł, ale jeśli chodzi o merytorykę, to jest to wyjątkowo pozbawione logiki i dodatkowo szkodliwe. Chyba tylko głupi myśli, że zostawienie Ukraińców bez pomocy sojuszu w czymkolwiek nam pomoże. Byłoby dokładnie odwrotnie.

4

W sumie żadna nowość w Bantustanie.

6

To i ja coś wrzucę.


1

Trochę o hipokryzji w Konfederacji. Wszystkie te zapewnienia, że nie damy zgody na Ukrainę w NATO, są pozbawione sensu i dodatkowo nie są wiarygodne.
Konfederacja ma naprawdę konkretne blackouty w niektórych sprawach.

Marek Budzisz - Budzisz ocenia deklarację Mentzena

2

Kwiatki wyborcze.

1

@Comentateiro Co tu jest do rozgryzania? Jestem absolutnie przeciwny tak bezczelnym wpływom niemieckim w Polsce jakie reprezentuje ferajna Rudego, dodatkowo kochająca się z postkomuną, a Mentzen to odrażający typ cwanego gówniarza, nie mającego pojęcia o realiach w jakich żyją ludzie, bo sam ma hajcu jak lodu.

1

@Comentateiro Mentzen to jest dla mnie pajac, zarówno kiedyś jaki i dzisiaj.
Nie rozumiem jak można na niego głosować.


0

@Arkon Jak pamiętam Isaka to był ciekawy zawodnik, ale nie jakiś szczególny rekin na dziewiątce. Fajny transfer za np. 50-60mln, ale rozbić bank na niego bym się nie zdecydował.

0

Czy to jest ten moment, w którym doszliśmy do granic absurdu w tych wyborach?

0

@Arkon Alvarez. Bycie gwiazdą w EPL niekoniecznie ma przełożenie na wyniki w La Liga. Isak tu już grał i wielkiego szału nie robił.

0

Transfer z Espanyolu do Barcy nadal wydaje mi się nierealny, ale kto wie.
Mam nadzieję, że Wojtek da sobie spokój i odejdzie na wieczne wakacje, bo nie podobało mi się to, co odwalał w bramce w najważniejszym momencie sezonu.
Oglądanie Barcy zaczęło być mocno stresujące z rodakiem na bramce w takiej formie. Myślałem, że to będzie drugie życie bramkarza niczym końcówka van der Sara w MU, ale trochę słabo to jednak wyszło i średnio rokuje na przyszłość.

1

@BillyButcher To są dwie różne sprawy. Pretensja wyborców konserwatywnych dotyczy skutków takiego spotkania dla wyniku wyborów, a nie samego popijania browara z przeciwnikiem politycznym.

0

@pax Trudno powiedzieć, co tu jest korzystne. PO z pełną władzą będzie chciała domknąć system i zlikwidować siłę polityczną prawej strony (w tym Konfederację), rozmontować to wszelkimi metodami. Część wyborców Konfederacji nie daruje współpracy z ferajną Rudego, więc granie na koalicję z PO to też byłby dziwny pomysł.
PiS już nie wygra wyborów z takim procentem, żeby móc łowić pojedynczych posłów Konfy. Oni są skazani na koalicję z Konfederacją, dostaną max 35% i są z tym pogodzeni.

6

Śpiewanki w barze.

0

@Comentateiro Chodzi ci o to, że śliski jak węgorz Trzaskowski umie robić dobrą minę do złej gry, bo jest w tym wyjątkowo sprawny? To nie jest żadna wartość dla urzędu prezydenta. Poza tą umiejętnością nie ma w nim nic wartego uwagi. Nawrocki jak na osobę nieobytą z typową polityką wygląda bardzo dobrze i mówi jak najbardziej z sensem.

1

@kuz Merytorycznie to Rafał całą kampanię musi kłamać jak pinokio.

2

Rap wyborczy.

0

@BORO_12 Na to wszystko wskazuje, szczególnie że nikt nie ma ochoty odchodzić, co akurat w tym klubie nie jest zaskoczeniem.

1

@Andi18 Gówniany wybór. PSG nienawidzę, ale Inter mnie zdenerwował tym awansem w takich okolicznościach.

5

Coś śmiesznego na dobranoc.

2

@Przemek2323 To chyba inną debatę oglądałeś. Obaj bez szału, debata bez historii.

2

To czy Rafał wciąga proch do nosa, albo czy Karol kiedyś komuś strugnął jest bez znaczenia. To cyrk dla gawiedzi. Nie wybieramy przyjaciela, tylko kierownika mrowiska.

1. „Nie patrz, kim jest człowiek, lecz co czyni dla państwa.” - Tukidydes


2. „W księciu nie podziwia się tego, co jest w nim cnotliwe, lecz tego, co przynosi korzyść.”
– Machiavelli, Książę


3. „Król nie jest człowiekiem prywatnym, lecz urzędem.”
– parafraza idei Arystotelesa


4. „Władca jest jak sternik: nie pytamy, czy pije w domu, ale czy potrafi przeprowadzić okręt przez burzę.”
– maksyma ludowa o klasycznej strukturze, przypominająca logikę starożytnych

4

NASK do zaorania, pewnie rządowe krety tam siedzą.

8

U nas czarne jest białe, kłamstwo stało się zupełnie naturalne - jak oddychanie.

4

Tego w TVP w likwidacji nie zobaczysz.

9

Bardziej obrazowo.

1

@Hosh Jednak przy całej tej kampanii demokratów, eurokratów i wszelkiego tego typu tałatajstwa, określających się jako walczących o demokrację, takie praktyki są czymś więcej niż zwykłym wałkiem wyborczym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?