5

Nowa zabawka.

15

To się raczej po kościach nie rozejdzie.

Oficjalne konto Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów | Przewodniczący

@RepBrianMast

Brian Mast (ur. 10 lipca 1980, w Grand Rapids) – amerykański polityk i weteran. Członek Partii Republikańskiej. Od 2017 roku przedstawiciel osiemnastego okręgu wyborczego Florydy do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

"Obama, Soros i globalistyczna lewica próbują sfałszować wybory prezydenckie w Polsce. UE nie powinna siedzieć cicho tylko dlatego, że może skorzystać na tej ingerencji. @RepBrianMast @RepKeithSelf @repdarrellissa @RepTimBurchett @Rep_Davidson @RepLuna @RepAndyHarrisMD "

https://x.com/CDzwoni/status/1927471868610486448

0

@SelloutCrowd Spokojnie, już niedługo.

1

Historia śnieżnej pantery, która spadła z klifu i została uratowana przez ludzi.

https://english.news.cn/20250410/4abbc0fbd07d474b93057bdff7bc4276/c.html

24

Kto wie, może nocami grywa na fortepianie nokturny Chopina.
Skoro aktor i sportowiec, to i muzykiem też może być.

9

Te wybory zapamiętamy na długo, bez względu na wynik.

1

Konferencja CPAC w Polsce. Sekretarz USA K. Noem.

12

Niebawem Donald zacznie pełzać.

8

Trzask NASK.

5

@michal26 Nie wiem jak można interesować się polityką i nie rozumieć tak prostej sprawy, dotyczącej zresztą nie tylko sprawy reperacji, tylko w ogóle wszelkich lewarów politycznych. W polityce wiele rzeczy jest nie do uzyskania lub nie do zrobienia, a temat się nakręca, bo jest z niego korzyść. Naszym interesem jest przypominać światu ile wlezie o winie Niemców, choćby z powodu ich chęci zrzucenia winy na tajemniczych nazistów, a zdjęcia jej z narodu niemieckiego.
To po pierwsze. Poza tym kiedyś może pojawić się opcja dogadania się z nimi na jakiś deal - my dajemy sobie raz na zawsze spokój z nękaniem ich reperacjami, a w zamian za to uzyskamy jakieś korzyści. Rezygnowanie choćby z posiadania takiej możliwości podpisując jakieś formy zrzeczenia się reperacji za nic, niezbyt jest rozumne.
Widzę, że niezbyt głęboko Cię interesuje sprawa reperacji, ten temat nie sprowadza się do prostego - nie ma co, bo i tak nie dadzą. Tam jest dużo więcej cukru w cukrze i żadne XD tego nie zmieni.

6

@michal26 W sprawie reperacji nie chodzi o ich realne uzyskanie, chociaż nam się jak najbardziej należą. Państwo Polskie nie było suwerenne za komuny.
Niemcy tego nie zapłacą z wielu powodów, o których nie chce mi się tu pisać. Bardziej chodzi o wywieranie na nich presji politycznej. Oni są winni, bardzo nie lubią tego tematu, kurczą się w sobie jak im przypominasz za co odpowiadają. To jedyna rzecz z którą nie umieją sobie poradzić i nie mają na to sposobu. W polityce nie ma sentymentów, ten bat musi nad nimi wisieć, tak samo jak muzea II wojny światowej i wystawy przypominające ich okrucieństwo. Zrzeknięcie się reperacji jest napluciem w twarz ludziom ciągle odczuwającym skutki demolki naszego młodego wtedy państwa i jest głupotą polityczną.

0

@clyde No tak, akurat wrzuciłem to z myślą o wypowiedzi na filmie, tweeta nawet nie czytałem.

2

@clyde Ale ja nie pisałem, że sobie przywłaszczył zrobienie WOTu czy muru. Ta władza szydziła z tych projektów, a takie gadki to naprawdę gruby fikołek polityczny, równie bezczelny jak wiele innych tego typu wypowiedzi ludzi z obecnego rządu.

0

@clyde W niczym nie przesadzam, wypowiedź na tym filmie nie jest w języku chińskim, a z punktu widzenia prawdy politycznej jest szczytem hipokryzji, dodatkowo kpiną z intelektu słuchaczy.

27

Po CPK, murze na granicy jest i w końcu WOT, a zapomniałem jeszcze 500+ też mieli zamiar wprowadzić. W sumie część narodu to łyka, to może metoda jest słuszna.

0

@arasz1819 Te sam mechanizm co za czasów TVP pisiorów. Prawda zginie w morzu kłamstw i propagandy.

1

@Przemek2323 Wystarczy, żeby mu wypomniano to, co gadał na temat kobiet. On czasem wsadził takie teksty, że aż uszy więdły. W sumie jest to trochę śmieszne, ale to by go raczej zgniotło jako kandydata. Taśmy są na YT.

5

@tbas No raczej to Kaczor rządził krajem przez 8 lat, mając parlament i prezydenta i to bez wsparcia aparatu politycznego UE.

6

Wspaniałe.

1

@norbi77 Wspaniałe zdjęcie, czerwona larwa i niemiecki pachołek.
Aż łezka się kręci w oku.

0

@Kozinho. Szacunknu do żadnego osobnika z ferajny Rudego nie mam, ale akurat Sikorski ma łeb na karku, technicznie jest to bardzo wysoka półka polityka w przeciwieństwie do samego Rudego i reszty jego obszczymurów.

0

@Kgorecki2500 Dlatego że po pierwsze nie uchroni to nas przed agresją rosyjską, bo po zajęciu Ukrainy pozbawionej wsparcia automatycznie przychodzi kolej na nas to raz, a dwa, to że Ukraina w NATO nie oznacza dla nas żadnego przymusu reakcji, jeśli oni wpadną w kolejną wojnę z kacapami. Artykuł piąty nie wymusza wysłania wojsk do innego członka NATO w razie jego kłopotów.
Dodatkowo obiecywanie Polakom, że na pewno nie zgodzimy się na wejście Ukraińców do NATO, jest patykiem pisane, bo realia mogą się bardzo zmienić i taka deklaracja na dziś jest po prostu śmieszna.
Konfederacja gra na zebranie nic nierozumiejącego elektoratu anty ukraińskiego, który to ma znikome pojęcie o układance geopolitycznej, za to jest bardzo chłonny na hasła typu "to nie nasza wojna". Bardzo szybko może być nasza, jak Ukraina padnie.
Ja rozumiem efekt wyborczy takich haseł, ale jeśli chodzi o merytorykę, to jest to wyjątkowo pozbawione logiki i dodatkowo szkodliwe. Chyba tylko głupi myśli, że zostawienie Ukraińców bez pomocy sojuszu w czymkolwiek nam pomoże. Byłoby dokładnie odwrotnie.

4

W sumie żadna nowość w Bantustanie.

6

To i ja coś wrzucę.


1

Trochę o hipokryzji w Konfederacji. Wszystkie te zapewnienia, że nie damy zgody na Ukrainę w NATO, są pozbawione sensu i dodatkowo nie są wiarygodne.
Konfederacja ma naprawdę konkretne blackouty w niektórych sprawach.

Marek Budzisz - Budzisz ocenia deklarację Mentzena

2

Kwiatki wyborcze.

1

@Comentateiro Co tu jest do rozgryzania? Jestem absolutnie przeciwny tak bezczelnym wpływom niemieckim w Polsce jakie reprezentuje ferajna Rudego, dodatkowo kochająca się z postkomuną, a Mentzen to odrażający typ cwanego gówniarza, nie mającego pojęcia o realiach w jakich żyją ludzie, bo sam ma hajcu jak lodu.

1

@Comentateiro Mentzen to jest dla mnie pajac, zarówno kiedyś jaki i dzisiaj.
Nie rozumiem jak można na niego głosować.


0

@Arkon Jak pamiętam Isaka to był ciekawy zawodnik, ale nie jakiś szczególny rekin na dziewiątce. Fajny transfer za np. 50-60mln, ale rozbić bank na niego bym się nie zdecydował.

0

Czy to jest ten moment, w którym doszliśmy do granic absurdu w tych wyborach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?