RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Obrzydlistwo na niedzielę.
0
@Marcelinho99 Barca nie ma ławki, brak zapasowego skrzydłowego, Pedri wypada i środek też kuleje. Wypada Duńczyk - za chwilę grasz Araujo i czekasz na jego flopa.
0
@Culer9002 Czterech.. XD. Sukcesem będzie jeden sensowny transfer.
0
@4drian0 Gol Ferrana na 2:2 w finale CdR.
1
@Arden Nadszyszkownik.
0
@Consigliere Araujo to max 50 mln i to pewnie ze zmiennymi.
2
Cisza jak w Chinach.
1
Bardzo dużo złego na dobranoc.
1
@Pawel13sz Skrzydłowy co ogarnia obie strony, ale taki do rywalizacji, nie na ławkę.
0
@clyde Hołownia to najbardziej zakłamana gnida polskiej polityki. Oszukał centrowego wyborce jak jakiegoś śmiecia. Niech zniknie ta łajza im szybciej tym lepiej.
4
@yoli Lenglet nie będzie częścią drużyny, a Eric nie jest rozpatrywany jako stoper.
Temat jest prosty - mamy dwóch problemowych środkowych obrońców, jeden robi flopy drugi często choruje. Barcelona powinna po kolei ich wymienić, przynajmniej jednego w tym okienku.
8
Portal Rzeczpospolita jest w łapach Sorosa, w razie gdyby ktoś się dziwił dlaczego.
0
@Damiain Tego typu dziewiątka jest bezużyteczna przy grze na dobrze zorganizowany i bardzo szczelny autobus. W takich meczach nie powinno go być w pierwszym składzie.
To samo kiedy Barca musi przyśpieszyć grę, on wtedy staje się hamulcowym.
1
@MesQueUnClub_87 Niestety nasz klub nie słynie z umiejętności doszlifowywania składu i na to miejsce raczej kupi jakiegoś placka lub nikogo.
5
Wleciał spot z aferką.
2
Ćwiąkała.
Również uważam, że klasowy skrzydłowy powinien być najważniejszym celem tego okna transferowego.
18
Fikołki rządowych mediów chyba jedne z większych w historii.
8
Państwo mamy na serio z dykty. TVP milczy lub kłamie, skala dezinformacji i próba całkowitego ukrycia afery przez rządowych pokazuje w jakim gównie siedzimy.
0
@ViscaelBarca2007 Tu jest jeden plus i on wystarczy - nie będzie go w fazie pucharowej LM i w meczu z Realem na szczycie ligi. Reszta mało ważna.
Porządny stoper się znajdzie jak będą pieniądze.
0
@lithotripter Tak, ale czasem żeby ją w pełni mieć, trzeba zrealizować coś konkretnego po drodze. Oczywiście jednocześnie mydląc oczy wyborcom, żeby nie wiedzieli o co w danym momencie chodzi.
0
@Cule1234 Rodzinka męża wybitna - mordercy Polaków jak z najczarniejszych snów, a oni jeszcze bachorowi dali imię po dziadku.
0
@ShawnC Tak naprawdę to to jest najbardziej wymagane wzmocnienie, bo w razie kontuzji jednego ze skrzydłowych nie ma nominalnego zastępcy na tę pozycję, do tego obaj są zajeżdżani non stop. Wątpię, że klub kogoś kupi poza jakimś Rashfordem lub kimś podobnym za psi grosz. Nie wydaje się, żeby dyrekcja była zainteresowana wpakowaniem większej kasy tam, gdzie już jest zajęte miejsce w pierwszym składzie.
0
@Mankind To się okaże, sytuacja w polskiej polityce jest coraz bardziej napięta i prędzej czy później coś tu wybuchnie w systemie.
4
Kanał Zero. Jan Maria Rokita.
" PRAWDZIWE CELE NAWROCKIEGO I TRZASKOWSKIEGO "
0
@Gaucho Araujo z niżej grającą linią obrony może być zupełnie porządnym stoperem w innej drużynie.
0
@kaamil1910 Sam sposób jego gry jest nie do zniesienia.
0
@jakub1906 Poza planktonem nikt ważny oprócz Araujo nie odejdzie, a i on zapewne ostatecznie zaprze się rękami i nogami. Skład ten sam, dwa transfery za darmo lub niską kwotę. Ktoś do ataku i lewy obrońca. Wszystko ponad to będzie zaskoczeniem.
1
@BORO_12 "Uważa się, że hierarchia klubu jest przygotowana do przeprowadzenia poważnej oferty dla AC Milan, jeśli nie są w stanie zachować Raphinha."
Niezłe banialuki - szybko pismaki startują ze swoim transferowym błotem.
0
@gaucho104 Spokojniej bym został w domu niż teraz zostanę.
0
@BORO_12 Fajnie podskakuje do góry, jak kot za błyskotką.