Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
V3go
Figo przeszedł z Realu do Barcy?
0
idiota co tu dużo mówić.
0
Ciekawe czy naprawdę ma tyle lat czy to aby nie kolejny Afrykanin z fałszywą datą urodzenia.
0
Chory człowiek
0
To Neymar potrzebuje Barcelony
0
Trzeba to rzucić w pysk fioletowym
0
matt_i1992 oczywiście, że robią szopkę. Jakies projekty, pozwolenia od policji. Dać im sektor, gniazdo, nagłośnienie i jazda z dopingiem To jest najnaturalniejsza w futbolu rzecz a robia z tego jakies korporacyjne zagrywki.
0
Ale szopkę z tego robią
0
Ta ty za to masz pojęcie. Na CN jest wielka kupa a nie atmosfera. Sterta turystów z aparatami. Piłka nożna dla kibiców a dla płaczków teatr
0
WiernyCules FCB
Największym debilem to jest ktoś kto ocenia ludzi nie znając ich. Zamilcz i drżyj dalej ze strachu.
0
Jeśli nie mają zakazów stadionowych to moga ich po dzyndzlach pogłaskać. Brawo Rosell! Nie da się zastraszyć policji
0
Casillas mógł nie wyskakiwać z tym z czym wyskoczył przy okazji Gran Derbi. Teraz niech się goni i czyści buty murinjo
0
Przecież to jest najdelikatniejsze co mógł zrobić. To ma przekaz - ty dalej gadaj a my będziemy wygrywać
0
Barca ma już ponad 18 mln - 18.179.723
os. lubi(ą) to
0
Nikt nie powiedział, że te 28 mln zostanie wpłacone w 1 racie. Czegoś takiego się raczej nie praktykuje.
0
Jeśli odszedł to znaczy, że nigdy nie nadawał się do gry w Barcy
0
Dzięki, że poinformowaliście na czas :/
0
Stec bzdur. Nawet nie czytam tego oszołoma
0
lou
dzieci z Barcelony jadą dzieci z madrytu, piłkarze z Barcelony jadą namiastki piłkarzy z madrytu, koszykarze jadą namiastki koszykarzy z madrytu. Weź już lepiej nabierz pokory
Naaaa kolana! :)
0
Nie jest ok bo Alonso na pewno nie zasługuje żeby tam był. Na pewno Busquets miał lepszy sezon
0
ścierpłem na początku a potem od razu skojarzyłem, że to Prima Aprilis :) ochlastałbym się - redakcjo - nie rób tego więcej :)
0
Kosztem całej trójki. Sezon jest długi
0
On się rozwinie. Widzę w nim nowego Ville
0
hahaha
0
1 został zaatakowany. I tych gabarytów - tak jeden
0
Mógłbyś tak powiedzieć gdyby nie było dowodów a jak widziałem porównanie na zdjęciach statku który płynął do strefy Gazy i tego który podstawili żydzi. To nie był ten sam statek!
Zresztą żyjcie dalej w przekonaniu, że Izrael to wspaniałe, niemanipulujące ludźmi na świecie państwo. Prawda jest zgoła inna
0
Bykunn
studia to ja już skończyłem. I w temacie izraelskiego terroryzmu trochę "siedzę". Czytam różne publikacje, różnych ludzi. Filmy które pokazał izrael były sfabrykowane i to jest udowodnione
0
chodzą słuchy, że młodzież z La Masia (ta słabsza) ma wyjeżdżać na obozy dla terrorystów i uczyć się szybko biegać z dynamitami :)
0
Chłopie przestań dramatyzować. Jak już pisałem - dla izraela nawet pomoc humanitarna jest wspieraniem terroryzmu więc o czy my tu mówimy? Pomówić można każdego. Niech najpierw udowodnią, że wspierali i jak wspierali. I kolejna rzecz.
I kolejne pytanie. Dla mnie izrael to terroryści. Zatem czy słuchanie terrorystów nie kłóci się z ogólnie przyjętymi normami?
http://images41.fotosik.pl/257/c243871f8f817590.jpg
0
masz linka
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020229,title,Atak-na-konwoj-19-zabitych-na-statku-Ewa-Jasiewicz,wid,12320927,wiadomosc.html?ticaid=1b756
bo podejrzewam, że wyszukanie informacji na ten temat to dla Ciebie za dużo