Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już mamy 40 mln na transfery, Do dzieła Rosell :)
0
powiem nie kulturalnie - gówno was obchodzi co robią. Taka jest dostępna i taką możecie zamówić lub nie. Nikt nie zmusza. Denerwuje mnie to ciotowate odejście do kibicowania. "a to kibole", "nie ładnie tak robić", "och nieśmy pokój", "dzieciaki nienawidzą tylko realu". Prawda jest taka, że 90% dorosłych kibiców Barcy nie lubi realu bo taka jest już natura cules. Nikt nie narzuca tego, żeby nienawidzić, ale i wy sklejcie wary jeśli macie mówić o braku dojrzałości tych 90%
0
14 mln na sezon. Szok
0
W tym momencie ofensywa Barcy z Ibrą, Villą, Messim, Xavim i Iniestą będzie po prostu zabójcza. A jak rywale będą zmęczeni to na dobicie Bojan, Pedro i Jeffren. Masakra.
0
Dobrze, że nikt z Izraela nie będzie grał :)
0
W ataku mamy już komplet na wszystkie rozgrywki.
0
Abidal dużo stracił w moich oczach po swoim zachowaniu na mundialu. Gdyby dostawał pieniądze za grę w reprezentacji to by się nie sadził do trenera. A jak wiadomo z pustego to i Salomon nie naleje
0
nie spinaj się chłopaczku
0
WiernyCules FCB
piknik na CN już był teraz czas dla prawdziwych kibiców a nie pseudo kibiców/widzów którzy tylko wpieprzają słonecznik. Libertad Boisox Nois
0
Najlepsze dziecko - w tle okazują policje oddzielającą kibiców, kibice San Andreu biegający po boisku a tu zza kamery wychyla się dziecko w koszulce FCB i pokazuje herb :)
0
BRAWO. Boixos Nois pogoniło trochę leszczyków :)
0
edek1992
nie sprzedała o tylko wymieniła a to jest różnica
0
Ibra jest 2 razy lepszy od Torresa. Niech się nie ważą nawet go ruszyć.
0
Messi drugi dobry mecz i po raz kolejny daje bardzo wiele tej reprezentacji. Krystyna natomiast prawdopodobnie będzie miała drugą wielką imprezę z rzędu "w plecy". Więc argumenty o słabej grze w reprezentacji były i są dość stronnicze przy ocenie tych zawodników.
0
No to żegnamy najlepszego defensywnego pomocnika na świecie. GŁUPOTA
0
slash17
Oczywiście, że Liga Adelante jest jest zapleczem Primera Division. Coś słabym "poprawiaczem" jesteś.
0
Plus Rossela to powrót dopingu na CN :)
0
tusaback
sęk w tym, że w ciemno to ty możesz wziąć rolkę papieru toaletowego w kiblu. Dima to następca Puyola za jakieś 2 lata
0
Z Gaiem to będzie jak z Gio Dos Santosem jeśli odejdzie.Takich zawodników nie szkoda
0
karl44
taaa od 2 lat.
Villa zagra na skrzydle bliżej środka a w rezerwie mamy Pedro czy Bojana którzy są lepsi od wyżej wymienionych no i Jeffrena. Można tu zacytować piosenkę "nic na więcej nie potrzeba..." :)
0
To tak jak zamienić Messiego na Raula...
0
talib
13-15 lat to wiek w którym wszystko wydaje się proste. Prawda jest taka, że taki Gerard wkręciłby w ziemię 80% obrońców z ekstraklasa a co dopiero takiego smarka.
0
Łooo no potęgi. Valncia Getafe czy Villareal. Potęgi to Barca, Arsenal, Inter ManU. A Messi takiemu Arsenalowi włożył na luzie 4 bramki. Chłopaku takie są fakty. Higuain może być dobrym piłkarzem za rok, dwa, ale nie teraz.
0
Ich siła ofensywna mogłaby być zabójcza gdyby Maradona wpadł na pewien pomysł :) Aguero-Milito-Tevez i za plecami Milito - Messi. Ubezpieczyć to dwoma defensywnymi pomocnikami i jest magia.
0
on idealnie pasuje do realu. Razem z Cristiano będa płakać po Gran Derbi :)
0
no toś powalczył o miejsce :)
0
I tak Zlatan zostanie i będzie lepsze tridente niż w tamtym sezonie. A młodzi będą się dalej ogrywać
0
Włączyć w tą transakcję Henryka i kibice Arsenalu wybaczą zarządowi :)
0
W końcu Fabregas się zgodzi dla świętego spokoju :)
0
Madridista92
przypomnij sobie co zrobili galaktyczni z galaktyki kurvix w 2002 roku w rewanżowym meczu lm z Barcą. Mając zaliczkę z pierwszego meczu postanowili zalać zraszaczami boisko do tego stopnia, że nie dało się podać po ziemi dalej niż na 2 metry. To dopiero jest klasa.
A Inter zawsze mógł się cieszyć parę metrów dalej od rozwścieczonych kibiców Barcy (tak jakby woda była jakimś problemem)