Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My się cieszyliśmy - oni nas wyzywali, oni się cieszą - my ich wyzywamy. Naturalna kolej rzeczy a nie hipokryzja misiu złoty
0
Kibice realu to niedługo pod tą fontanną to będą celebrować zdobycie rzutu rożnego. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)
0
Ich jedyny sukces w tym sezonie :)
ALCORCON Y LYON :)
0
Za cienki w uszach jest żeby być wrogiem nr 1. Jutro o nim zapomnimy i to go boli, że nie jest taki "special" :)
0
Jak on nie umie bronić to ty nie umiesz pisać
0
lpw2
a jakby w tym newsie było napisane, że masz pryszcza na czole to byś w to uwierzył bez sprawdzania? "Cristiano Ronaldo ławki trenerskiej" podbiegł w kierunku sektora gdzie siedzieli jego kibice, ale tam byli też kibice Barcy. 4 tysiące włochów siedziało u góry a kilkadziesiąt tysięcy hiszpanów kilkanaście metrów od niego
0
Wyjazdowe koszulki jak strój Valdesa :)
0
Nie normalne bo stał naprzeciwko kibiców Barcy. Kibice Interu byli na ostatnim piętrze
0
uefa nie ma prawa do nałożenia żadnej kary za takie coś. Nawet gdyby dostał po głowie :)
0
Mówię oczywiście o tej no violencia
0
I O TO CHODZI! Kibicowanie to nie spektakl w teatrze! U siebie w mieście raz widziałem tą vlepkę to ją zerwałem. Nie ma takiego naklejania, co to ma k... być? Koniec imprezy, dziękuję dobranoc :)
0
Zawsze pod mecz piję JEDNO piwo jako talizman. Na ostatni finał lm wypiłem jako talizman DWA. Po obejrzeniu tego filmiku doszedłem do wniosku, że wypiję DWA bo to magiczna liczba ;)
0
Jeśli wiara czyni cuda TRZEBA WIERZYĆ ŻE SIĘ UDA!!!
Vamos!
0
Zauważyłem, że Ibra bardzo dużo daje drużynie. Świadczy o tym chociażby duża liczba asyst.
0
ZLAAAATAN! Brawo
0
A swoją droga ja jestem tym większym zwolennikiem Ibry im więcej jest ataków na niego. Bo ich nie rozumiem i nie toleruje. Barca jest jedna i trzeba ją wspierać a nie podnosić ciśnienie innym kibicom. Bo lepiej być anty - ktoś niż pro - Barcelona nie?
0
Bykunn ty krytykujesz tylko jednego piłkarza nawet gdy strzela gole. Dlatego jestem nieobiektywnym trollem dla mnie. Bo napinasz się nawet gdy są gorsi od niego na boisku
0
A ja tu widzę trolli ubliżających piłkarzom Barcy. Dobrze was tu karmią to wracacie do paśnika co mecz
0
wy to się powinniście zastanowić co jest dla was ważniejsze. Kibicowanie Barcy czy ubliżanie Zlatanowi
0
nie posikajcie się o tego Czyhre. Wytłumaczyć to można małą ilością spotkań a kto jak kto, ale środkowy obrońca potrzebuje gry
0
bramkę zdobył ....... Ibra :)
0
I bardzo dobrze. Pachwina to nic groźnego, ale nie można ryzykować pogorszenia
0
dla bab a nie dla dziewczyn :) babą może być i mężczyzna. To kwestia umysłu a nie płci :)
0
Punkt 6 powinni wszyscy tam sobie wydrukować i przykleić nad łóżkiem
0
Tylko, że to "bydło" jakoś nie robi rozpieruch i nie przerywa meczów. Bo jakbyś nie wiedział to oni chodzą na mecze tylko wyjazdowe. A wszystkie teksty anty - są farmazonami powtarzanymi przez okłamywanych ludzi
0
Człowieku jak ty wszędzie widzisz potencjalnych morderców to ci gratuluje. Musisz mieć ładnie zabezpieczony dom.
Ile razy Boixos Nois wtargnęli na boisko? Jakie są dowody, że to oni zabili tamtego kibica a nie jakiś przypadkowy psychol?
Rzeczywistość prawdziwych stadionów znacie z mediów i dlatego nie macie pojęcia o czym piszecie.
Ale napisać trzeba, stop przemocy, make peace not war itd. itp.
0
i jeszcze jedno
"zabijają człowieka tylko dlatego że ma na sobie koszulkę Raula"
piszesz to tak jakby grupa 800 osób dokonała rytualnego mordu, Każdy z 800 osób zadawał 1 cios
"fanatyków którzy stresują piłkarzy" hahaha śpiewający bandyci :)
"fanatyków którzy zakłócają przebieg meczy." - meczów. A poza tym co jest zakłócaniem meczów? Doping? hehehe oooooj za dużo PESa, Fify czy tam FMa
0
Tak, właśnie takich. Wiem, że to szok dla kogoś kto nie był nigdy na meczu w Polskiej lidze, ale takie są realia. Piłka nożna to nie sport dla bab. Cóż z tego, że od czasu do czasu ktoś dostanie w dziób? " bo życie to nie bajka, nie głaszcze cię po jajkach"
0
Wstyd to jest teraz. Boixos Nois to nie panienki piszczące po każdej ładnej akcji. Temu stadionowi trzeba życia i fanatyków
0
jedyne co dobre może wyjść z jego odejścia to powrót Boixos Nois