0

Kim Ty jesteś, żeby mówić kogo szanuje bądź szanowałem? Nie znasz mnie więc nie wychodź z takimi odważnymi stwierdzeniami.

Oni jechali tam nie na wycieczkę szkolną tylko reprezentowali Nasz kraj. Umarli w służbie temu krajowi. Już nie wspominając ich przeszłości opozycyjnej.

Inna sprawa, że nawet jak ktoś za życia nie szanował tych ludzi to minimum co powinien zrobić to zamilczeć.

0

WSTYD WSTYD WSTYD. Wstyd mi za rodaków z tej strony którzy pisali o osiemnastkach , imprezach, o tym, że "co to Hiszpanów obchodzi".

Hiszpanie oddali większy hołd Polskiej elicie niż ich właśni rodacy. Młody wiek osób które bagatelizowały tą wielką tragedię nie jest wytłumaczeniem. Jeśli chcecie być w życiu dobrymi ludźmi to zacznijcie od nauki patriotyzmu. To wraz z wiarą jest bardzo dobrym "kręgosłupem moralny"

Chwała Wielkiej Polsce

Chwała Wielkim Ludziom którzy dla niej zginęli

0

W Madrycie nie zginęła Elita Hiszpanii

0

Nie da się nie łączyć. Każdy kto czuje się Polakiem i ma ludzkie odruchy - nie może myśleć o niczym innym

0

kavulo a Ty kim jesteś? Hiszpanem czy Polakiem? Nie czujesz jakiejś wewnętrznej pustki po tym co sie stało? A może o prostu nie rozumiesz tego co sie stało.

W BBC pierwsze 5 "top tematów" jest związane z tą tragedia więc mam nadzieję, że i w Hiszpanii się opamiętają i dadzą chociaż minutę ciszy. Chociażby ze względu na Dudka.

Jak tu się cieszyć teraz tym meczem? Człowiek czekał na to święto a tu takie coś.

Jednak co do samego meczu to wczoraj widząc strach w oczach Cristiano zrozumiałem, że to My jesteśmy faworytami. I wiecie co? Wygramy to. Ostatnimi czasy się nie myliłem

0

Tak to jest serwis o FC Barcelonie ale dla Polskich kibiców. Choćby nie wie co to nie można ot tak przejść do codzienności. A jak słyszę, że ktoś idzie na 18 to nóż mi się w kieszeni otwiera. Kiedyś młodzi mieli jakiś szacunek do innych a teraz?

0

Aha i mery gratuluję "kręgosłupa moralnego". Nie zapomnij się schlać na imprezie.

brak słów...

0



miała albo nie miała. Nie wypowiadaj się w takim tonie.

0

Jesteśmy Polakami i nie można przejść po czymś takim do normalności. Nikt nie ma tego w dupie bo w całej Europie wszyscy są w szoku. Taka tragedia w taka dniu :/

0

Jeśli Valdes wpuściłby 3 klopsy w 1 meczu to byłby pech bo byłoby to o 3 więcej niż w całym sezonie. W tym sezonie Victor kilka razy wygrał nam mecz a Cassilas puścił już kilka szmat. Dodać do tego nie pewne interwencje i wyjdzie obraz bramkarzy z tego sezonu.

0

laligafan

a ktoś inny nie jest fanem futbolu tylko Barcy i może nienawidzić kogoś. Dlatego zajmij się swoimi poglądami a nie krytykowaniem innych

0

Ten to lubi gadać o tym meczu :)

0

Pajo

a jest inaczej?

0

Pyzro

Skoro tak chcą zagrać to znaczy, że jeden środkowy obrońca będzie asekurował lewa stronę. A , że obaj lubią grać przy linii to będą musieli daleko od środka odchodzić a to im się nie opłaci :) U nas któryś środkowy obrońca będzie przejmował Krysię gdy ta się rozpędzi.

0

a na stadionie lokalnego klubu pewnie siedzisz w loży vip i jesz słonecznik. Albo chodzisz na siatkówkę :)

0

Niestety Sport się myli

0

Próbują się ustawić pod 1 zawodnika a to ich może zgubić :)

0

laligafan

widocznie jestem zły i niepoprawny, ale dobrze mi z tym :)

0

O jakim sponiewieraniu ty mówisz? Ja nie napinam się pisząc, że Real jest taki i taki. Mogę porozmawiać normalnie bo moja nienawiść jest zdrowa :) Życzę porażek, kontuzji itp. ale to samo jest z drugiej strony i nie mówi, że nie jest. To normalne

0

mati-redondo

1. Mówisz do mnie dziecko więc zapewne masz około 40 lat tak?

2. Niczym, nikomu nie muszę imponować. Tym bardziej w internecie

3. Z Barceloną jestem dokładnie od 1996 roku więc sobie odpowiedz gdzie byłem.

4. Taka osoba jak dla mnie "nie ma jaj" i nie rozumie o co chodzi w kibicowaniu. No chyba, że takim piknikowym.

5. Tak rozgryzłeś mnie. Wtedy będę miał szacunek hehehe

0

Weź mu jeszcze buzi daj :)

0

Nie trzeba mieć szacunku do rywala. Przynajmniej nie w taki sposób. Można szanować styl gry, zwycięstwa itp. ale kibic ma we krwi tak samo mocną nienawiści do wroga jak miłość do swojego klubu. Ja mam kolegów - kibiców Realu i na inne tematy normalnie z nimi rozmawiam, ale gdy wchodzimy na temat Realu to bardzo szybko chcą kończyć rozmowę :)

Nie bądźcie babami z tym szacunkiem itp. To nie zdrowe jest dla męskości ;)

0

Za to go lubię :)

0

Kismeth

albo jest wierzącym człowiekiem z wykształceniem wyższym. Nie rozumiesz czegoś - nie głosuj.

0

Polska to kraj katolicki. Katolicyzm zobowiązuje wyznawców do krzewienia wiary. Dlatego nigdy nie będę milczał gdy jakaś new school`owa gwiazda atakuje moją wiarę. Tym bardziej w czasach gdy młodym ludziom poprzez media wlewa się do głowy gówno. Wydaje im się, że skrytykowanie wiary jest takie cool, jazzy, trendy czy jak wy tam teraz mówicie.

966 r. dziękuje

0

Kismeth

Zamilcz

0

Głosuje na tak. Zwycięstwo pozwala nam przegrać jeden z 7 meczów bez konsekwencji. Zwycięstwo Realu im daje taką możliwość

0

Powrót Milito to był jeden z lepszych dni dla mnie (jeśli chodzi o historię klubu). Cieszę się, że Barca się od niego nie odwróciła tak jak pewien klub od De La Reda. Były momenty, że pojawiały się wątpliwości, ale na szczęście wrócił.

0

Dla mnie Pele czy Maradona to mogą buty czyścić Messiemu. Wtedy grało się "na stojąco" i obrońcy nie byli tacy cwani jak teraz. Teraz jak zawodnik przejdzie 2 to 3 już myśli o sfaulowaniu. A taki Maradona mijał jak tyczki - dosłownie. Messiemu to się pod noi rzucają i go kopia a ten dalej biegnie

0

patryk

Bzdura. 13 latek może być dobrym piłkarzem, ale nie musi. Sfinansowanie tak kosztownej terapii tylko ze względu na to, że "może kiedyś strzeli 4 bramki Arsenalowi" byłoby ekonomicznie nie opłacalne. Bo co jeśli okaże się, że w wieku 14 lat przestanie się rozwijać? To było bezinteresowne a Messi ma szczęście, że dodatkowo był dobry jak na swój wiek bo inaczej by tutaj n ie trafił. A gdyby był faktycznie tak doskonały to wątpię, żeby River Plate nie sfinansowało tej terapii. Po prostu był jednym z wielu zdolnych młodych piłkarzy który wyjątkowo dobrze się rozwinął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?