Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gordoniasty
a możesz misiu złoty rozwinąć nieco swoją myśl?
Możesz go popierać i w milionie procent. Sek w tym, że dla żydów wspieranie terroryzmu to pomoc humanitarna dla głodujących Palestyńskich dzieci.
Ignorancie
0
cpbarca
jeszcze co do tekstu o lewackim trendzie krzyczenia "wolna Palestyna". Po raz kolejny pokazujesz tutaj ignorancję. Niestety nie masz do czynienia z kimś kto przyjmie to co mówisz jako fakt. To samo krzyczą w Polsce Narodowcy.
0
cpbarca
dobrze, że ty dużo wiesz i możesz publicznie się wypowiadać. Prawda jest taka, że to Izrael a nie Palestyna po wojnie zajęli nie swój kraj. To żydzi a nie Palestyńczycy zamykają ludzi w obozach koncentracyjnych, to armia Izraelska wpadła na statek wiozący pomoc humanitarna i zabiła załogę, to Izraelczycy podnoszą krzyk za każdym razem dy im się nie ustępuje "antysemityzm" to coś na czym jadą od lat.
Nie popieram terroryzmu, ale czyż dla niemców Powstańcy Warszawscy nie byli terrorystami? Czy dla zsrr opozycja demokratyczna nie była terrorystami?
0
izrael to jedna wielka grupa terrorystyczna. Mordercy dzieci
0
Teraz się obudziliście? Reklama unicefu już od dawna była na koszulkach i wam nie przeszkadzało. Teraz przynajmniej mamy za to spore pieniądze
0
Jeśłi kosztowałby do 5 mln euro to brać nie zastanawiać się. Droższych transferów nie ma co robić
0
Mamy tą przewagę nad frustratami, że my nie musimy się nimi przejmować. Przybić pione i robić swoje :)
Piona!
0
2 albo 3
0
reklama to reklama. Czy unicefu czy fundacji katarskiej.
0
Najlepiej dawajcie to na białym tle czarne napisy bo niekiedy jest nieczytelne
0
Jak dla mnie 1.Xavi. 2. Messi, 3. Iniesta. Xavi tyle lat już gra na wysokim poziomie więc mu się należy. Messi już zdobył wszystko i jeszcze nie raz to wszystko zdobędzie
0
Trzeba być pół-mózgiem, żeby wierzyć w czystość zwycięstwa 11:1 skoro pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Barcy. W tydzień nie traci się umiejętności
0
misix
wygrajcie chociaż 1-0 wtedy możesz się odzywać
Wygrali 11-1. Pomijając fakt jak to się stało to zadaj sobie jedno - podstawowe pytanie. Pamiętasz ten mecz? Czerpałeś z niego jakąś satysfakcję? Czy znasz go tylko z notatki internetowej?
Piona
0
Helikoptery podstawić a nie autokar :)
0
constantine16
na styk to ty możesz do szkoły zdążyć a nie Barca na mecz. Na lotnisku wszystko miało być w porządku więc to nie wina Barcy
0
De Gea- Maicon, Puyol (k), Pique, Gio- Robben, Xavi, Iniesta, Fabregas - Messi , Villa. Trener Del Bosak
0
Szkoda, że nie powiedział kiedy, ale podejrzewam, że wtedy kiedy przyszedł od nas Eto`o , Deco i inni. Wtedy mówiło sie o przewietrzeniu szatni kosztem między innymi słabo spisującego się Xaviego. To byłaby wielka porażka Barcy i Xaviego
0
Piona! :)
0
real niech wreszcie przestanie szczekac jak kundel przed meczami a zacznie grać :) WIELKA BARCA! Tak się ucina dyskusje - nie w mediach a na boisku
0
Ja nie neguję, że mogła wygrać u siebie. A co byś powiedział, gdyby real w takim meczu przegrał 2-0 a w rewanżu Barcelona wycięła swoją bramkę a w drugiej połowie wstawiła ją realowi i wycięła drugą? Też nie mógłbyś mieć pretensji bo przeciez mogli wygrać pierwszy mecz. real od zawsze był k... bez honoru i tyle w temacie
0
rafa324
Nie lubię rozmawiać z ludźmi którzy nie są merytorycznie do tej dyskusji przygotowani. Jak mogę z Tobą rozmawiać o tamtym meczu skoro nawet nie masz pojęcia, że Barca tez w tym meczu strzeliła bramkę? I cały mecz przeważała. I nie mów, że dla obu drużyn boisko jest takie samo, bo to napisałem w pierwszym moim komentarzu. Tylko, że jeśli ma się 2 bramki zapasu to na takim boisku łatwiej bronić wyniku. I ważne też jest to jaki styl preferuje dana drużyna. Barca to klepka po ziemi (gdzie piłka stawała po 2 metrach w kałużach) a real grał długie piłki z kontry
0
Raul73
Piłka Nożna ma to do siebie, że wszystkie domysły i wyliczenia można sobie w dupę wsadzić. Boisko wszystko weryfikuje
0
przydałaby się jeszcze statystyka strzałów oddanych i strat.
0
Ostrzeżenie. Pierwsze i ostatnie - Ice
0
2002 rok. Słynne zalanie boiska w madrycie zraszaczami. Przypomnę, że pierwszy mecz to dwubramkowa zaliczka realu. A chyba nie trzeba mówić, że na zalanym boisku trudno strzela się gole a łatwo broni wyniku
0
Xabi Alfonso :) to drwal a Xavi wirtuoz. Katalończyk wygrywa w przedbiegach
0
rodri11
nie ty będziesz mówił co kogo ma obchodzić. Zajmij się swoim mlekiem spod nosa a nie tym co kto ma robić
0
kaadeel
może dlatego, że akcja zraszacze miała na celu zakończenie prowokowania kibiców Barcy? Może dlatego, że w wyniku zamieszek jeden z ochroniarzy stracił oko?
Ciekawe czemu uefa nie dała kary realowi za akcję zraszacz podczas rewanżu w LM z Barcą na własnym stadionie. W hiszpanii deszcz nie padał a murawa to była jedna wielka kałuża
0
Jest różnica między grą fair a mądrą. Tak samo jest sytuacja, że wychodzisz sam na sam z bramkarzem. Ten pada bo zrywa sobie mięsień biegnąc do ciebie. Masz pustą bramkę - fair jest wykopanie piłki, mądre - strzelenie gola. Ta cała zasada fair play to jest ckliwy płacz ludzi nie czujących piłki. I nie mówię tutaj o nurkowaniu, tylko o właśnie takich sytuacjach. Mam przypomnieć co chciał zrobić Pique ostatnio tylko mu się nie udało? Tylko Pique zrobił pierwszą kartkę tak, że nikt nie mógł posądzić o zamiar.
0
Nie można ganić Muuuuuuuu za to bo to mądra decyzja. Mniej mądre wykonanie bo jeśli po takiej szopce uefa by się nie doczepiła to bym sie zdziwił