0

Arsenal dałoby się udobruchać dorzucając im Ttiego

0

Dobrze bo mógł wzmocnić real :)

0

Jeśli musi odejść to minimum 35 milionów. Ale to minimum

0

d0r089

więc jesteś kibicem sukcesu. Jak można uzależniać to czy się kogoś lubi od tego jak gra? Głupota

0

AS, Daily Mirror. Jeszcze faktu im brakuje do tridente

0

Łukasz_Madrid

wyglądałby gdyby ta drużyna była coś warta. I nie mówię o marketingu.

0

Daily mail to przypadkiem nie brukowiec? :)

0

BARDZO DOBRZE!!! Po co najlepszy bramkarz w Hiszpanii ma tam jechać? Żeby posiedzieć na ławce i żeby mu to na psychice siadło? Wszystkie rankingi i głosowania z tego sezonu w ligowego przemawiają za Valdesem. Niech teraz pojedzie na wakacje i naładuje akumulatory.

0

0

spotkać się w połowie czyli 40 i śluz :)

0

to co realowi nie udało się przez rok, Nam udało się w tydzień :)

Pozamiatane teraz będzie :)

0

Villa pogra ze 3 lata i w tym czasie Bojan "dojrzeje". Po tych 3 latach będziemy mieli wychowanka grającego na wyższym poziomie niż ten crack :)

0

Ten sezon to będzie sezon Zlatana tak jak Henryka drugi sezon w Barcy. Villa, Ibra, Messi i na rezerwie Bojan i Pedro = masakra.

Zlaaatan Ibraaaahimoviiić :)

0

no to trzeba wyjść w zbrojach

0

Z czym do ludzi. Mamy Pedro który jest lepszy od Maty. My potrzebujemy Cracka

0

http://i42.tinypic.com/fdtzb4.jpg Tryplet Realu zdobyty :)

0

Korzystajmy póki możemy bo w sporcie ZAWSZE się zmienia wszystko. Pytanie tylko kiedy. Więc korzystając z okazji - MADRID CABRON SALUDA AL CAMPEON :)

0

Ten sezon będzie miał jednego mistrza łysy człowieku :)

0

Zawsze jestem wstrzemięźliwy ale teraz już myślę, że spokojnie można zaśpiewać i zagrać komuś na nosie

Madrid cabron saluda al CAMPEON :) Dla mnie to ważniejsze niż liga mistrzów :)

0

nooo nieee. Wstaje, włączam komputer a tu mi dział humor wyskakuje :) Dzięki za poprawę humoru na cały dzień :)

0

Nakupował prawie najlepszych bo najlepsi grają dla Wielkiej Barcy :)

0

A ja chciałbym zobaczyć Anię Przybylską w moim łóżku, ale o tym nie mówię do mediów. Prawda jest taka, że Barca ma dużo więcej klasowych zawodników niż real i bez Messiego też byśmy ich ograli. W 1 meczu strzelił Zlatan po podaniu Alvesa a w drugim drugą bramkę Pedro po podaniu Xaviego. Więc niech siwy pan sklei wargi i się modli do Pereza :) Mieć taki skład i przegrać wszystkie mecze o stawkę. Żenada

0

jak tak na niego patrzę to mam ochotę go skrzywdzić zielonym laserem.

0

taa Messi 15,5

0

Ja już się przyzwyczaiłem, że real farci w ostatnich minutach. Sevilla, Saragossa, Osasuna. Teraz też pewnie tak będzie.

0

Pique to jak dla mnie najlepszy środkowy obrońca świata. Ma spokój i pewność interwencji. Już jest lepszy od Puyola :) A co do strat Keity (7) to nic przy stratach Krystyny z Osasuną (15) :)

0

Oczywiście, że Valdes zasłużenie dostał 4

0

I ktoś taki jak real myśli o mistrzostwie? Totalne dno. Powinni nakręcić film - jak wyrzucić w błoto 270 milionów euro.

0

Meeessi Meeessi Meeessi :)

0

Potrzebujemy Cracka a Mata jest słabszy od Pedro. Więc jestem na nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?