Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal dałoby się udobruchać dorzucając im Ttiego
0
Dobrze bo mógł wzmocnić real :)
0
Jeśli musi odejść to minimum 35 milionów. Ale to minimum
0
d0r089
więc jesteś kibicem sukcesu. Jak można uzależniać to czy się kogoś lubi od tego jak gra? Głupota
0
AS, Daily Mirror. Jeszcze faktu im brakuje do tridente
0
Łukasz_Madrid
wyglądałby gdyby ta drużyna była coś warta. I nie mówię o marketingu.
0
Daily mail to przypadkiem nie brukowiec? :)
0
BARDZO DOBRZE!!! Po co najlepszy bramkarz w Hiszpanii ma tam jechać? Żeby posiedzieć na ławce i żeby mu to na psychice siadło? Wszystkie rankingi i głosowania z tego sezonu w ligowego przemawiają za Valdesem. Niech teraz pojedzie na wakacje i naładuje akumulatory.
0
Redakcji zmień tytuł na OFICJALNIE: Villa Blaugrana! :)
http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada09-10/05/19/n100519111099.html
0
spotkać się w połowie czyli 40 i śluz :)
0
to co realowi nie udało się przez rok, Nam udało się w tydzień :)
Pozamiatane teraz będzie :)
0
Villa pogra ze 3 lata i w tym czasie Bojan "dojrzeje". Po tych 3 latach będziemy mieli wychowanka grającego na wyższym poziomie niż ten crack :)
0
Ten sezon to będzie sezon Zlatana tak jak Henryka drugi sezon w Barcy. Villa, Ibra, Messi i na rezerwie Bojan i Pedro = masakra.
Zlaaatan Ibraaaahimoviiić :)
0
no to trzeba wyjść w zbrojach
0
Z czym do ludzi. Mamy Pedro który jest lepszy od Maty. My potrzebujemy Cracka
0
http://i42.tinypic.com/fdtzb4.jpg Tryplet Realu zdobyty :)
0
Korzystajmy póki możemy bo w sporcie ZAWSZE się zmienia wszystko. Pytanie tylko kiedy. Więc korzystając z okazji - MADRID CABRON SALUDA AL CAMPEON :)
0
Ten sezon będzie miał jednego mistrza łysy człowieku :)
0
Zawsze jestem wstrzemięźliwy ale teraz już myślę, że spokojnie można zaśpiewać i zagrać komuś na nosie
Madrid cabron saluda al CAMPEON :) Dla mnie to ważniejsze niż liga mistrzów :)
0
nooo nieee. Wstaje, włączam komputer a tu mi dział humor wyskakuje :) Dzięki za poprawę humoru na cały dzień :)
0
Nakupował prawie najlepszych bo najlepsi grają dla Wielkiej Barcy :)
0
A ja chciałbym zobaczyć Anię Przybylską w moim łóżku, ale o tym nie mówię do mediów. Prawda jest taka, że Barca ma dużo więcej klasowych zawodników niż real i bez Messiego też byśmy ich ograli. W 1 meczu strzelił Zlatan po podaniu Alvesa a w drugim drugą bramkę Pedro po podaniu Xaviego. Więc niech siwy pan sklei wargi i się modli do Pereza :) Mieć taki skład i przegrać wszystkie mecze o stawkę. Żenada
0
jak tak na niego patrzę to mam ochotę go skrzywdzić zielonym laserem.
0
taa Messi 15,5
0
Ja już się przyzwyczaiłem, że real farci w ostatnich minutach. Sevilla, Saragossa, Osasuna. Teraz też pewnie tak będzie.
0
Pique to jak dla mnie najlepszy środkowy obrońca świata. Ma spokój i pewność interwencji. Już jest lepszy od Puyola :) A co do strat Keity (7) to nic przy stratach Krystyny z Osasuną (15) :)
0
Oczywiście, że Valdes zasłużenie dostał 4
0
I ktoś taki jak real myśli o mistrzostwie? Totalne dno. Powinni nakręcić film - jak wyrzucić w błoto 270 milionów euro.
0
Meeessi Meeessi Meeessi :)
0
Potrzebujemy Cracka a Mata jest słabszy od Pedro. Więc jestem na nie