Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potwierdzone to, czy domysły dziennikarzy? Jeśli tak to luka po Henryku zostanie zapełniona wręcz perfekcyjnie :)
0
jack sparrow_88
widać, że nigdy nie jechałeś autobusem dłużej niż 30 minut
0
masakra. I niech jeszcze jakiś bezmózg powie złe słowo na Pepa
0
tak 1 mecz z całą pewnością jest najlepszą wykładnią. Ehh to gówniarstwo
0
Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda!
Vamos Barca!
0
Olele Olala ser del Barca es , el millor que hi ha :)
0
ilu to specjalistów łohoho i domorosłych trenerów z mlekiem pod nosem.
Użyję tutaj zmodyfikowanego cytatu Marszałka Piłsudskiego
"Wam kury szczać prowadzać, a nie Barcelonie kibicować"
0
No nic. Do przerwy przegrywamy 3-1. Na CN w lidze mistrzów gramy dużo lepiej.
Nadzieja nie umarła
0
Komuś "żal oglądać ten mecz"? Dla kogoś Barca jest żałosna? To zapraszam do obejrzenia jakiegoś filmu w telewizji i do dania sobie spokoju.
Kibiców sukcesu nie potrzeba. I tak wiem, że wrócicie gdy Barca znowu będzie na fali. A póki nie jest to delikatnie się wycofajcie
0
a niech Victor w dupie ma tą reprezentację, Świat zna jego wartość i to wystarczy a nie gra za zasługi Casillasa który jest teraz słabszym bramkarzem
0
ciekawe czy del Bosque ogląda mecz czy dalej delektuje się archiwalnymi meczami realu na vhs
0
za to hijo de puta z trybun to dostaną dzisiaj i to nie mało
0
Po byku argument z tym skrzydłem. Messi też gra na skrzydle
0
Ma mało goli bo marnuje takie setki jak wczoraj z Juventusem jak sam na sam strzelił w ostatni rząd na trybunach
0
http://www. sadistic.pl/pilka-nozna-vt37508.htm
hahaha :)
0
aha przydałoby si jeszcze podsumowanie drużyny - klasyfikacja kanadyjska i kartki.
0
REDAKCJI. Czy takie podsumowania będą co kolejkę? Bo nie ukrywam, że po takie wiadomości musiałem chodzić na stronę rm.pl/ A nie chcę tego :)
0
Na Cristiano to by padali na ulicy, turlali się, płakali i mówili, że turysta ich pobił a potem brali pieniądze za milczenie :)
0
Naprzód Almerio :)
0
lepsze Hala Barca niż Visca el Real :)
0
Mój ulubiony zawodnik Barcy :) Niedościgniony jeśli chodzi o moją sympatię :)
Hala Rivaldo
tfu sory przed chwilą byłem na rm.pl i tam zawsze tak kończą komentarz :)
0
cieszę się, że tak zagrali w 2 połowie. Minimalny nakład sił i pewne 3-0. I do przodu
0
ale Yaya
0
Noga która zatrzymała ziemię :)
0
w którym miejscu jest ta flaga?
0
Milito zrewanżował się Valdano i realowi bardzo dobra grą i wygranymi Gran Derbami. To pokazuje, że jednak nie miał racji. Czasem warto zaczekać i wesprzeć zawodnika.
0
Ale dlaczego mówisz, że Ronaldo zagrał dobry mecz? Co takie zrobił oprócz bezproduktywnego biegania? Nic!. Jak dla mnie wyróżnienie dla Valdesa i MEGA PLUS dla Guardioli. Tak na dobrą sprawę to on wyłączając ofensywę realu dał nam zwycięstwo.
Chociaż trochę radości ma człowiek w tak smutnym dniu
0
Bohater dnia - Guardiola. Po prostu mistrz nie trener
0
Mam wrażenie, że Ronaldo nie pogra za bardzo
0
No to Guardiola zrobił psikusa Pellegriniemu