0

potwierdzone to, czy domysły dziennikarzy? Jeśli tak to luka po Henryku zostanie zapełniona wręcz perfekcyjnie :)

0

jack sparrow_88

widać, że nigdy nie jechałeś autobusem dłużej niż 30 minut

0

masakra. I niech jeszcze jakiś bezmózg powie złe słowo na Pepa

0

tak 1 mecz z całą pewnością jest najlepszą wykładnią. Ehh to gówniarstwo

0

Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda!

Vamos Barca!

0

Olele Olala ser del Barca es , el millor que hi ha :)

0

ilu to specjalistów łohoho i domorosłych trenerów z mlekiem pod nosem.

Użyję tutaj zmodyfikowanego cytatu Marszałka Piłsudskiego

"Wam kury szczać prowadzać, a nie Barcelonie kibicować"

0

No nic. Do przerwy przegrywamy 3-1. Na CN w lidze mistrzów gramy dużo lepiej.

Nadzieja nie umarła

0

Komuś "żal oglądać ten mecz"? Dla kogoś Barca jest żałosna? To zapraszam do obejrzenia jakiegoś filmu w telewizji i do dania sobie spokoju.

Kibiców sukcesu nie potrzeba. I tak wiem, że wrócicie gdy Barca znowu będzie na fali. A póki nie jest to delikatnie się wycofajcie

0

a niech Victor w dupie ma tą reprezentację, Świat zna jego wartość i to wystarczy a nie gra za zasługi Casillasa który jest teraz słabszym bramkarzem

0

ciekawe czy del Bosque ogląda mecz czy dalej delektuje się archiwalnymi meczami realu na vhs

0

za to hijo de puta z trybun to dostaną dzisiaj i to nie mało

0

Po byku argument z tym skrzydłem. Messi też gra na skrzydle

0

Ma mało goli bo marnuje takie setki jak wczoraj z Juventusem jak sam na sam strzelił w ostatni rząd na trybunach

0

http://www. sadistic.pl/pilka-nozna-vt37508.htm

hahaha :)

0

aha przydałoby si jeszcze podsumowanie drużyny - klasyfikacja kanadyjska i kartki.

0

REDAKCJI. Czy takie podsumowania będą co kolejkę? Bo nie ukrywam, że po takie wiadomości musiałem chodzić na stronę rm.pl/ A nie chcę tego :)

0

Na Cristiano to by padali na ulicy, turlali się, płakali i mówili, że turysta ich pobił a potem brali pieniądze za milczenie :)

0

Naprzód Almerio :)

0

lepsze Hala Barca niż Visca el Real :)

0

Mój ulubiony zawodnik Barcy :) Niedościgniony jeśli chodzi o moją sympatię :)

Hala Rivaldo

tfu sory przed chwilą byłem na rm.pl i tam zawsze tak kończą komentarz :)

0

cieszę się, że tak zagrali w 2 połowie. Minimalny nakład sił i pewne 3-0. I do przodu

0

ale Yaya

0

Noga która zatrzymała ziemię :)

0

w którym miejscu jest ta flaga?

0

Milito zrewanżował się Valdano i realowi bardzo dobra grą i wygranymi Gran Derbami. To pokazuje, że jednak nie miał racji. Czasem warto zaczekać i wesprzeć zawodnika.

0

Ale dlaczego mówisz, że Ronaldo zagrał dobry mecz? Co takie zrobił oprócz bezproduktywnego biegania? Nic!. Jak dla mnie wyróżnienie dla Valdesa i MEGA PLUS dla Guardioli. Tak na dobrą sprawę to on wyłączając ofensywę realu dał nam zwycięstwo.

Chociaż trochę radości ma człowiek w tak smutnym dniu

0

Bohater dnia - Guardiola. Po prostu mistrz nie trener

0

Mam wrażenie, że Ronaldo nie pogra za bardzo

0

No to Guardiola zrobił psikusa Pellegriniemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?