Scyzor86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Farmazon jak nic
0
4 ewidentnie zostawiona na następny sezon dla nowego zawodnika :)
0
sphinks
nie umoralniaj. Bardzo dobrze mówi - nienawiść do reali to nieodzowna część bycia cule :)
2 punkty przewagi już na starcie i to z jaką różnicą stylu obu ekip. Jestem podbudowany
0
arka
Trochę kasy poszło w błoto? Gdyby nie Ibra to nie zdobylibysmy mistrzostwa Hiszpanii. Zdobył kilkanaście bardzo ważnych punktów a najważniejsze 3 to pierwsze Gran Derbi
0
Bramki Atletico cieszyły mnie jak Barcy :)
0
Nóż się w kieszeni otwiera jak ktoś próbuje przekonać innych, że Busquets jest słaby. Jeden z najlepszych Defensywnych Pomocników na świecie i w ścisłej czołówce najkreatywniejszych DF. I to w wieku 22 lat. Ale co tam krytykanci wiedza lepiej
0
Rubin to nie ten Rubin co ostatnio. Dobrze, że mamy taką grupę bo jeśli trzeba będzie komuś dać odpocząć to można będzie na mecze lm
0
Jak dla mnei A jest póki co najlepsza - Inter> AC Milan, Werder Ajax
0
hahahaha jak wpadnie jeszcze Żylina to ide postawić toto lotka :) Póki co losowanie idzie tak jak je przewidziałem :)
0
I co się tak emocjonujecie? Co to doda umiejętności Snejderowi a ujmie Xaviemu? nie. Xavi nadal będzie lata świetlne przed holendrem
0
Jeszcze tylko Kopenhaga i Żylina do nas :)
0
Messi - Ibra - Villa i będzie kosmos. Dopełnieni Xavim Iniestą i Busquetsem to już w ogóle. Oj nie mogę się odczekać Gran Derbi. Oby tylko zdrowie dopisało, a nawet jak nie dopisze to mamy bajeczną ławkę.
0
kamilf9217
Walczy ponoć o 4:30 więc tak sobie ustawiam
0
I jeszcze coś dołożę - napisałeś, żebyśmy się cieszyli bo to ostatni Puchar. Piszecie tak już od jakiegoś czasu a tu trzeba kolejne gabloty dokupować bo miejsca nie starcza. U nas sukcesy - zwycięstwa, puchary, medale . U was - transfery, skandale. U nas świętowanie po mistrzostwie - u was świętowanie po odpadnięciu Barcy z LM. Widzisz różnię? Chyba jednak Barca to nie taki klub jak real :)
0
karol20real
no nie trafia do mnie debilne myślenie w stylu, że Guardiola to nie jest dobry trener. Jest dobry a nawet powiem więcej - wybitny.
Mówisz o składzie jaki mamy - te setki milionów euro to za mało, żeby skompletować dobrą drużynę? To może zacznijcie w miliardach wydawać. Ale wiesz kogo nie kupicie? Barcelońskiej cantery. I tu jest pies pogrzebany.
Dalej - co niby było po meczu z Interem? Mówisz o kilku spryskiwaczach uruchomionych, żeby Inter nie świętował zaraz przy trybunie z wkurzonymi kibicami Barcy? A wiesz, że tamta prowokacja dla jednego z ochroniarzy skończyła się utratą oka? Rozumiem gdyby ucierpiał ze swojej winy gdyby prowokował ale to nie on był prowokatorem a Mourinho ze swoimi piłkarzami. Zresztą co do namaczania murawy to akurat kto jak kto ale kibic realu powinien zamilknąć bo w każdej chwili moge przypomnieć stan murawy bodajże w 2002 roku kiedy w LM Barca grała rewanż z realem. W hiszpanii nie padało a na murawie stały kałuże co ułatwiało bronienie 2 bramkowej przewagi.
0
patrick232
aleś zabawny. Idź się pochwalić kolegom w gimnazjum jaki to ty nie fajny jesteś
0
: karol20rea
nie ośmieszaj się chłopcze
0
Trzeba być idiota, żeby kupować zawodnika ze względu na MŚ. A real właśnie z tego powodu kupił już drugiego zawodnika bo nie wierzę w to, że obserwowali Khedirę i Ozilla przed mundialem
0
Kłamstwo. Po pierwszym meczu nikt nie podszedł i nikt nie próbował dopingować :)
0
Zakup zawodnika przez pryzmat MŚ czy ME to głupota. Jeśli zawodnik jest dobry to by wpadł w oko w trakcie sezonu
0
Z przebiegu negocjacji to te 40 milionów byłoby dobrą cena (+ ewentualne jakieś 2 - 3 miliony zmiennych)
0
Po sezonie wziąć go pod skrzydła a nie wypożyczać. U nas więcej się nauczy grając sporadycznie niż w jakiejś lidze portugalskiej grając po 90 minut.
0
VamosAzis
słabej grze w reprezentacji? A Ty oglądałeś MŚ? Widziałeś kto ciągnął chwaloną reprezentację Argentyny? Widziałeś 10 nominowanych do tytułu najlepszego piłkarza MŚ? C. Ronaldo jest słaby w reprezentacji a nie Messi.
0
Lewa to zdecydowanie Abidal. Ostatni sezon w jego wykonaniu był wręcz kosmiczny. Przyjście Maxwella zmobilizowało go do pracy.
0
Ale czym wy się przejmujecie?Śmieszyło was? Mnie tak i to bardzo. I mam głęboko co ktoś tam mówi :) Dystans chłopaki
0
Xavi93
Nie Polska, ale zakazy ma i to na tenis, F1, w niektórych państwach jeśli chodzi o piłkę nożną. W RPA widocznie jeszcze go nie było :)
0
hehehe dobre :)
I olejcie tych co się napinają. Dzieci boją się stracić piłkarza tak jakby ten strach miał jakoś pomóc w jego zatrzymaniu :)
0
Cule88
ty jesteś żałosny a nie on. Nikt tak jak on nie rozsławia Barcy a potraktowanie Figo jak szmaty to było mistrzostwo. Śmiałem się z tego z 2 tygodnie :)
0
Chyba sobie żartujesz z Ibrą, Hlebem i Dos Santosem. Pierwszy mocno przyczynił się do mistrzostwa, drugi nie łapie się w Struttgarcie a trzeci wędrował po klubach i wszędzie go odprawiali. Inna sprawa, że Barca o stworzyła a nie zmarnowała
0
Nie, to waszym zdaniem lepiej, żeby siedział w Barcelonie i nie grał, jednocześnie tracąc co sezon na wartości. Przy zakupie młodego piłkarza z innego kraju zawsze jest ryzyko, że się nie zaaklimatyzuje. Widocznie od środka wyglądało to tak, że nie było już szans na jego rozwój więc zniwelowali stratę i to kwotą jaka wydawała się nie reala. Dobra decyzja i tyle. Do przodu