SwieteOfficjum
Dołączył/a: styczeń 2015
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie doświadczyłem tej przyjemności i nie nauczyłem się języka hiszpańskiego, dlatego też - wydaje mi się - marnie spisałbym się w tej roli. Chociaż pisać lubię, a i błędów ogromnych nie popełniam. Może kiedyś, gdy czas pozwoli, to w komentarzach będę popełniał swoje własne artykuły! :D
20
Lajki mi są potrzebne jak kur*ie deszcz, czy inne majtki. Krzywdząca insynuacja. Ucieszyłem się, gdy Andre do nas trafił, musiałem skomentować. Dla lajków wybrałbym raczej artykuł na "topie". Trzymaj się!
41
Widać było, że jest nowy, zdezorientowany raczej. Chociaż przyznać trzeba, że im dłużej mecz trwał - tym lepiej Andre grał. Mało powiedzieć, że pod koniec rozgrywki grał bardzo rozsądnie i spokojnie. "Dej tymu czas", drogi hejterze. Reprezentant mistrzów Europy jeszcze okaże się świetnym nie tylko wzmocnieniem, ale również filarem. Powodzenia, Andre. Do zobaczenia na El Clasico!
Cóż napisać o Samuelu Umtitim... Wszedł z hukiem, jak dzik w las sosen. Chłopak świetnie rozpoczyna kontry, jego spokój, mam wrażenie, udziela się wszystkim kibicom i piłkarzom z naszej drużyny. Rozsądek i zimna krew to genialne połączenie, jeśli dodać do tego odrobinę talentu (którego u Samuela nie brakuje), powstaje Samuel Umtiti. Nie bez powodu pojawiają się tutaj propozycje składu, w którym Umtiti jest umieszczony. Nie będzie drugim Puyolem, ani Abidalem. Ale może być pierwszym i ostatnim Umtitim, legendą na miarę jego poprzedników. I wcale się nie zdziwię, jeśli tak będzie. Dojrzały jest. Powodzenia, Samuel!
Lucas "Dinie" Digne... Czyżby Alba miał w końcu zmiennika na miarę Barcelony? NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Alba ma POWAŻNEGO konkurenta, o 4 lata młodszego. Przypominam, że Jordi przeszedł do Barcelony w wieku Lucasa. Jeśli Digne już teraz jest poważnym kandydatem na lewą stronę obrony... Nie chcę popadać w hurraoptymizm, ale ten chłopak stawia nam silne podstawy do przypuszczeń, że za jakiś czas Alba siądzie na ławce. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, ale jeśli Nasza Drużyna na tym wyjdzie lepiej - no to nie mogę się doczekać. Powodzenia, Lucas!
Denis Suarez, ha. Pamiętam jak był jeszcze w Barcelonie B, a ja siedziałem sobie u siebie w garażu, w siłowni, i pokazywałem mojemu bratu kompilacje na temat Denisa. On pokazywał mi kompilacje Adama Traore i Deulofeu, obstawialiśmy który z nich będzie w Barcelonie. Wyszło na moje. Denis wprowadzi w Barcelonie nowe warianty, które pomogą nam odciążyć wielu innych piłkarzy, a i pozwolą nam zaskoczyć wielu rywali. Chłopak ma WIELKI talent. W pressingu haruje niczym Suarez, bądź Rakitic, a w ataku... bezkompromisowy jest w ataku. Odciąża Messiego, bez dwóch zdań. On nie tyle trzyma obronę z atakiem, co spaja te dwie formacje ze sobą. Fajny jest. Powodzenia, Denis!
Arda Turan. Nie będę się rozpisywał, niedoceniany jest. Jeszcze namiesza, spokojnie. Powodzenia, Arda!
Aleix Vidal rozegrał udany mecz, ładnie wyprowadzał piłkę, czasami nawet bronił. Powodzenia, Aleix!
Sergi Roberto poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Czapki z głów za to. Gdyby połączyć umiejętności techniczne Sergiego, jego umiejętności defensywne, orientację, spokój i uniwersalność z zapędami ofensywnymi Vidala... Razem mają wszystko. Jednak ogromny plus idzie na konto Roberto. Powodzenia, Sergi!
Munir zagrał dobre spotkanie. Bez gola, bez asysty. Ale pozostawił po sobie pot, zapach orzeźwienia, zaangażowania i ciężką pracę, która, mam nadzieję, zostanie doceniona przez Mistera. Powodzenia!
Mecz całkiem fajny, sędziów można opisać w superlatywach. Szczerze, nasi przeciwnicy nieźle mieszali. Łączyli kontry z grą pozycyjną, bardzo dojrzale grali. Brawa dla nich i powodzenia.
Jeśli ktoś martwił się o ból głowy Mistera, spowodowany przez rotowanie bramkarzami... Teraz modlić się należy, by głowa mu nie eksplodowała. Bramkarze. Prawy defensor. Prawy środek obrony. Lewy środek obrony. Lewa obrona. Prawy środek pomocy. Lewy środek pomocy. Czasami i defensywna pomoc (Javier, Sergi R., Sergio, Sergi S.). Cud Boży sprawił, że Messi, Suarez i Neymar są jedyni w swoim rodzaju, tutaj Luis nie będzie miał zagwozdki.
Oby obyło się bez kontuzji, oby sezon zakończył się jak największym dorobkiem trofeów, oby wielu piłkarzy odpaliło, obyLucho nie osiwiał do końca, oby NAM oglądało się BARCELONĘ tak dobrze, jak mi dzisiaj. Stopy mi się pociły, a dwa litry Mate poszły.
Potliwości stóp, Moi Drodzy, w obecnym sezonie 2016/17! Trzymajcie się!
4
Mam nadzieję, że to Sergi Roberto otrzyma 6. Nie oszukujmy się, wystrzelił z formą tak silnie, że należy mu się ona jak kotu mleko
PS trzymajcie kciuki, jadę na randkę!
0
Si, Douglas, Verma potwierdzają.
0
Jeśli chodzi o wypożyczenie Alena - w porządeczku. Głupio byłoby sprzedawać go z możliwością odkupienia, a Alen to talent, o który - jak widać - gotowe są bić się Hiszpańskie drużyny.
0
Biorąc pod uwagę, że Jordi jest w Barcelonie od 2012 roku i dopiero (dopiero...hehehe) 150 mecz w barwach Katalonii rozegrał... Jestem w ogromnym szoku, że 100 meczów Ivana zleciało tak szybko. I co najważniejsze - w pięknym stylu. Zuch chłopak z niego. Oby zdrowy był. I jurny.
Dobranoc, bracia broni! :v
0
Jednak tłumaczenie pochodzi od p. Kuby.
0
Warto byłoby dopisać źródło, od którego przekopiowałeś informację (Jakub Kręcidło).
0
Przyznać się, komu teraz wstyd?;>
1
Moi Drodzy, to będzie formacja 4-4-2. A konkretniej 4-1-2-1-2, Munir i Ney na ataku, Turan jako ofensywny pomocnik między linią ataku a pomocy. Tak to widzę.
0
Miło wstać, uświadomić sobie, że miało się cholerny koszmar, następnie przeczytać PPP na najlepszej stronie świata i w ramach wyrównania rachunków nocnego koszmaru... Patrzeć jak bezsilny Real, pod ciężkim glanem FIFY, ginie w gównie. A najlepsze, że sami to gówno stworzyli.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Karma wraca!
5
Pomogło mi, dzięki
0
Wciąż przenosi mnie na pełną wersję strony.
0
Mości Panowie (i Panie). Mam kłopot. Włączyłem na telefonie pełną wersję strony, a chciałbym powrócić do mobilnej. Oczywiście mogę wpisywać ciągle "www.fcbarca.com/mobile" ale dodawanie "mobile" jest męczące i irytujące... Czy wie ktoś w jaki sposób mogę powrócić do poprzedniej formy?
0
Moi Mili... Zmieniłem wizerunek strony na oryginalny, a chciałbym powrócić do mobilnej domeny. Wie ktoś może w jaki sposób?
1
Należy dodać, że pierwsze słowa oczyszczające Luisa z tych zarzutów wyszły od jednego z najbardziej rzetnych hiszpańskich (katalońskich?) dziennikarzy (daj Bóg, by tacy byli w Polsce...), którego wszyscy lubimy - Gerard'a Romero.
Swoją drogą wszystkim użytkownikom instagrama (i nie tylko im) polecam obserwację profilu należącego do tego pana - jego filmiki przejdą (jeśli jeszcze nie przeszły) do historii. No i wiele można się dowiedzieć.
0
Pique, proszę pana.
0
W skrócie: powiedział to, za co Pique dostał kilka meczy kary, ponieważ jest to najgorsze z przekleństw w Hiszpanii
0
Tak napisał pan Jakub.
0
Królewna ma klasę i styl. Księżniczka ubiera się w to, co mama każe. Albo trendy :P
3
Komentarz usunięty
0
Dziękuję, czuję się zaszczycony :D
50
Powiedział do Luisa: "sram na twoją pier*oloną matkę" (J. Kręcidło). Jak widać człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z czlowieka nigdy.
108
Do złudzenia przypominają pewien klub. Omyłkowo nazywany najlepszym. Taki biały. Księżniczka Śnieżka tam gra. Trenerem był koleś, który zacinał się przy "por que?". Normalnie jakbym ich widział. Faule, kampania przeciwko nim, "zero agresji", czerwone kartki, deptanie Messiego, Barca rozstrzeliwująca przeciwnika, sędziowie z tak głębokimi kieszeniami, ze kasy dużo się zmieści, ale kartki gdzieś na dnie leżą.
Kto by pomyślał, że prowincja Madrytu zaczyna się już w Barcelonie...;)
12
Podobno na treningach Munir jest fantastyczny. To samo było z S. Roberto - Neymar wypowiadał się, że uwielbia z nim trenować, ponieważ to najlepszy gracz pod względem techniki w całej Barcelonie. Dajmy czas młodym, bo niektórzy zaliczają ogromny progres dosyć późno.
92
I ta konsternacja, gdy wiesz, że bez trzech goli Sandro i dwóch goli Munira nie byłoby tego rekordu...
0
Komentarz usunięty
8
Chciałbym zwrócić uwagę, że Rayo nie miało LEPSZEGO posiadania piłki, tylko... Miało WIĘKSZE. WIĘKSZE nie znaczy lepsze.
0
Przeciez to formacja 3-4-3.
Pique, Mascherano, Matheu
Roberto, Rakitic, Busquets, Alba
Munir, Suarez, Neymar.
Roberto i Alba prawdopodobnie będą wahadłowymi pomocnikami. Ciekawa koncepcja.