1

Opowiesz mi coś więcej o tym typie pracy?

7

A to zazdroszczę, przynajmniej macie koleżanki ładne. Jak to mówią - były sobie trzy dziewczyny, jedna gruba, druga brzydka, a trzecia też z Morskiej.

1

Brzmi interesująco, zabieram się za przeglądanie ofert!

1

Na którym roku jesteś, przyjacielu?:D

1

Witam kolegę i łączę się w bólu i rozpaczy przed sesją :D

1

Przeniosłem się z dziennych na zaoczne - nie chodzę już w tym sztywnym od potu i stresu łachmanie. Krążą legendy, że po sesji mundur świeci w ciemności - to prawda. Jest tak napromieniowany i pełen potu, że żyje własnym życiem :D Na szczęście teraz mogę sobie popylać w laczkach i spodenkach, jeśli mam ochotę. Płacę, to mogę się w leginsy ubrać :D

1

Jakoś mam dosyć wielkich sklepów, gdzie panują idiotyczne zasady (np. Twoja żona jest przez sklep uznawana jako rodzina, ale ojciec już nie. Albo lepiej - musisz stać 8-12 godzin, chodzić, nie możesz usiąść. Jeśli cała praca została wykonana, cały sklep jest wysprzątany, a rzeczy idealnie ułożone wg wytycznych - musisz je wyciągać i wkładać, żeby cokolwiek robić) :P

1

Nawigację :P Ale znając Morską - moja przygoda niedługo się zakończy :D

1

Jestem studentem Akademii Morskiej, więc każdy rejs tylko i wyłącznie po zjeździe. A ja chciałbym już teraz sobie popracować.

1

Mości Państwo - jakiej pracy szukać? Jestem biednym studentem i chciałbym sobie dorobić na pół etatu, 3/4, albo nawet na cały. Studiuję w Szczecinie i aktualnie pracuję w sklepie sportowym, ale niedługo z tego rezygnuję. Jakieś pomysły? Ktoś ma doświadczenie z pracy na różnych stanowiskach i umie mi podpowiedzieć, opowiedzieć o pracy magazyniera, sprzedawcy obuwia, ciuchów, cokolwiek? :D

0

Witajcie. Czy ktoś z Was posiada link do stronki, na której można obejrzeć całą powtórkę remontady z P$G z komentarzem w języku polskim? Kiedyś link się pojawił, jednak oczywiście go zgubiłem... :v

0

Dlatego właśnie dostaje okazję, aby się odbudować i przełamać :)

0

Nie napisałem, że się odbudował, a jedynie, że to szansa na odbudowanie. jak to Kękę rapował - "Tata tatą, mama mamą - rozróżniajmy!"

0

Cou w ogólnym rozrachunku jest lepszym technicznie, taktycznie i psychicznie piłkarzem, niż Malcom. Dlatego on ma pierwszeństwo. Natomiast nie rozumiem też, dlaczego porównujesz trzech piłkarzy, o zupełnie innych charakterystykach. Lewy ofensywny pomocnik (Cou), który ma charakteryzować się dobrym podaniem, świetnym driblingiem i strzałem z dystansu, prawy pomocnik (Dembele), którego pozycja wymaga szybkości, dryblingu użytkowego, dośrodkowań oraz umiejętności gry w obronie oraz prawy skrzydłowy (Malcom), który - ze względu na swoją pozycję - schodzi do środka, drybluje ma genialne dośrodkowania (moim zdaniem najlepsze w drużynie) oraz kończy akcje.

Nie uwzględniaj tak wszystkich, ponieważ kolejnym czynnikiem wyboru piłkarza do składu jest oczywiście wymóg taktyczny. Na zespoły pokroju RV potrzeba zawodników technicznych (stąd Cou), aby utrzymywać się przy piłce i agresywnie przenosić ją w inne rejony. Dembele z pewnością lepiej sprawdza się w szybszym wyprowadzaniu piłki, niźli w konstruowaniu akcji. A Malcom? Idealny do taktyki Enrique oraz Guardioli. Rozciąga obronę przeciwnika, dzięki czemu pomocnicy mają więcej miejsca, ażeby rozgrywać piłkę pod polem karnym i kierować ją do napastnika, bądź schodzącego do środka skrzydłowego.

0

Zdaje mi się, że to było w styczniu 2018, ale mogę się mylić. Wtedy grał Iniesta, który robił w pomocy cuda. W tym sezonie nie jestem w stanie przypomnieć sobie meczu, gdzie graliśmy takim składem

0

Dziękuję, miło mi się na serduszku robi! Jam jedynie sługa uniżony B)

PS przyznać się, kto czytał Piekarę?

2

Nikt nikogo nie blokuje, minuty trzeba dzielić i obdarzać nimi zawodników proporcjonalnie do korzyści, jakie mogą nam dać. Coutinho jest lepszy od Malcoma, nie ma ku temu wątpliwości. Natomiast jeżeli chodzi o blokowanie Dembele... Coutinho ma minut 2433. We wszystkich rozgrywkach. Dembele przekroczył próg 1945 minut. Jeśli wziąć pod uwagę kontuzje Dembele i fakt, że na początku sezonu Dembele stwarzał problemy wychowawcze - wynik nie jest tak niekorzystny, nie?

8

Nie róbmy z piłkarzy dziewczynek. Skoro Suarez się nie skarży, wszyscy lekarze wyrażają zgodę, a Valverde, który dość ostrożnie wprowadza zawodników po kontuzji, stawia na niego - problem nie jest tak istotny. Oprócz tego wypisałem pomysły, które przychodzą mi do głowy, pod komentarzem kolegi Trojanek33.

1

Messi bez Suareza ma trudności z odnalezieniem się. Wiem, jak to brzmi, ale jeśli zwrócisz uwagę (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś), to Suarez robi Messiemu tyle miejsca, ile nikt inny w Barcelonie. Nie da się tego połączyć. Poza tym, jeśli mamy kilku zawodników, którzy muszą się odbudować, to warto wystawić na szpicy kogoś, kto ma większe szanse na udane wykończenie, albo na udane zagranie. Ustawiając na 9 Messiego tracimy sporo przestrzeni i kreatywność (bo Leo nie poda sobie sam, a od dawna Leo wykorzystuje środek boiska, aby boczni obrońcy i pomocnicy mogli śmiało podłączać się do ataku. Stąd brak kolejnego zawodnika, który występuje na boku. Moim zdaniem!

10

To mecz z drużyną z końcówki tabeli. Idealny czas, aby Coutinho zagrał bez stresu. Osobiście wolę Dembele, ale dla dobra drużyny będzie to, aby dziś Coutinho, a w drugiej połowie pojawił się Dembele. Rozgrzewka przed LM, przyjaciele, a do tego okazanie zaufania naszemu Brazylijczykowi.

76

Semedo, Umtiti
Arthur (wraca po kontuzji), Arturo Vidal
Coutinho.

5 graczy, którzy nie grają wszystkich spotkań. Busi, który podzieli minuty z Rakiticem, a do tego wszystkiego w drugiej połowie nastąpią jeszcze dwie zmiany. Łącznie 8 zawodników odpoczywa, albo gra o wiele, wiele mniej. Gratisowo mamy mocny skład, który na papierze nie różni się mocno od podstawowego, więc prawdopodobnie wygramy (a przecież nie możemy sobie pozwolić na porażki). A Wy marudzicie.

Gdy drużyna przegra - będzie to wina Ernesto, bo przecież mógł wystawić Malcoma zamiast Suareza (bo przecież Malcom by strzelił, a Suarez nie, prawda? To oczywiste). Gdy Barca wygra - "hurr durr, znów Messi i drużyna ratują Valverde i jego decyzje, kurła, czekam asz Ernesto pszestanie mieć dobry dziyń, ftedy zoboczymy". I tak czekacie. Drugi sezon.

Rotowanie składem musi mieć sens, a sens ten widzi Valverde. Ogarnijcie się i przypomnijcie sobie, jak rotował Enrique, gdzie Rafinha grał zamiast Suareza, Messi na środku, a na lewym skrzydle nagle pojawiał się Adriano. Wy byliście zachwyceni, a w trzecim sezonie takie mecze kończyły się strasznie. Jak to pisał Kaczmarski: "Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej". Niech Valverde robi, co do niego należy, bo na razie robi to perfekcyjnie.

Wprowadza dwóch zawodników po kontuzji, chce odbudować formę Coutinho, aby móc rotować częściej w dwóch liniach, daje zagrać Vidalowi od początku, a do tego Semedo, którego przecież kochacie. Dalej źle? Ogarnijcie się w końcu.

7

Tak sobie myślę, że Barcelona jest gotowa na powrót Mourinho. Jest Suarez, Vidal, Boateng, mamy przecież dorosłego już Pique, Umtiti też nie pie*doli się w tańcu. Ostatnio Lenglet pokazał, że łokcie ma twarde... Zapraszamy, zapraszamy.

0

Niestety strona już nie jest aktywna.

0

Moi mili, czy wiecie gdzie mógłbym obejrzeć mecz Barcelony? Nie posiadam abonamentu, ANI TELEWIZORA, bo jestem biednym studentem. Prosiłbym o pomoc!

61

W końcu jakiś godny przeciwnik w białych trykotach...

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Fantastycznie wygląda to 4-2-3-1, gdzie Arthur wchodzi jako of. pomocnik, a po bokach posiada wąsko ustawionych Coutinho i Rafinhe. Ofensywna pomoc złożona z TRZECH Brazylijczyków. Będzie magia!

0

Rzuci ktoś dobrymi dowcipami? Przyda sie w pracy dobry humor, bo te przerwy między meczami ciągną się w nieskończoność!

2

Czyli, w sumie, powinien poprawić wszystko.

I pod tym się podpisuję! Niech się rozwija. Stosunek jego ceny do jakości, jaką nam oferuje, jest dramatyczny. Nie mówię, że Dembele jest słaby, aczkolwiek musi mocno, mocno pracować, byśmy nie żałowali tego transferu. Ma dość duży talent i wierzę, że go wykorzysta. Oby.

0

Już jestem! Ja piję mate! Od lat!

1

@Socjopata, wchodzisz w ten zakład? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?