SwieteOfficjum
Dołączył/a: styczeń 2015
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OFICJALNIE: Leo Messi nie zagra przez 6-8 tygodni. Uraz więzadła w lewym kolanie.
~J. Kręciło
0
Przepraszam za błąd. Noe czepiajmy się słówek.
1
~Jakub Kręciło
11
OFICJALNIE: fifa oddalila wniosek Barcelony o zakontraktowanie A. Turana w miejsce kontuzjowanego Brazylijczyka. FC Barcelona prosi o pełne uzasadnienie tej decyzji, ponieważ fifa nie podała żadnego powodu.
Ps. fifa specjalnie z małej.
2
"Jesteśmy tak silni, jak najsłabszy z nas"
2
Komentarz usunięty
1
No nie mogę się przyzwyczaić do tego, że Vermaelen chodzi, biega, trenuje. Był okres, kiedy większość kibiców w ogóle nie pamiętała o jego istnieniu. No, Panie i Panowie... będzie się działo...:D
0
Fajnie by było, gdyby Luis przyszedł w koszulce Barcelony. :P
4
"Nigdy nie upokarzaj tych, co są niżej od Ciebie, bo nie wiadomo, czy nie spotkasz ich, kiedy będziesz spadał"
Mam jedynie nadzieję, że nie będziemy zbyt pewni siebie i zbyt pyszni. Pokora - ona oddziela prawdziwych mistrzów od fałszywych. Mes que un club.
17
Tito był takim cichym bohaterem. W dużej mierze właśnie dzięki niemu Guardiola osiągnął z Barcą tak wielki sukces. W pełni zasłużył na ten zaszczyt. Dziękuję, Tito! :)
4
Wiesz co, często działam pod wpływem emocji, bo nasi bordowo-granatowi chłopcy potrafią je wywołać dość łatwo. Teraz już ochłonąłem, ale... wciąż uważam, że kocha Barcelonę. Chłopak strzela, asystuje (ma bardzo dużo asyst), a jednak wciąż wymaga od siebie jeszcze więcej. Znowu to napiszę - widać to COŚ w Luis'ie, gdy się wścieka po niewykorzystanej sytuacji. Mógłby uśmiechać się niczym Pedro, mógłby zwalać na trawę niczym Xavi, mógłby Padać w jedenastce niczym Ronaldo, mógłby skupiać się na swojej żonie (swoją drogą - bardzo pięknej żonie), zamiast na meczu niczym Pique. Mógłby robić to wszystko, widząc, że mu nie wychodzi. A co robi ten facet? Pada na kolana, okłada murawę, wznosi oczy ku niebu, a potem próbuje dalej, wymaga od siebie jeszcze więcej. Kolego, ja po takim faulu bym się raczej nie podniósł, tylko płakał i zastanawiał się, jak dojdę do łóżka, by strzelić gola żonie. Wrócił, walczył.
Więc... Uważam, że kocha.
13
Bardzo podoba mi się charakter Suareza. Chłopak jest bardzo uparty, Stara się jak może, walczy i nie marudzi. Najbardziej podoba mi się to, jak reaguje, gdy mu się nie uda wykorzystać szansy. Czuć wtedy to, jak bardzo mu zależy, cały czas wydaje mi się, że jest bliski rozpaczy. On naprawdę kocha ten klub...A co do bramek - przyjdzie na to czas. Luis, dzięki, kochamy Cię. :P
2
Jest mi głupio. Fakt, że to dopiero połowa sezonu, ale już teraz jest mi wstyd, że tak śmiałem się z Luisa Enrique. Szydziłem z rotacji, jego "dekalogu", metod, podejścia do piłkarzy (czyli z tego, za co Barca zbiera teraz obfite plony)... A Barcelona Luisa Enrique gromi wszystko, co się rusza. Nie piszcie mi, że podniecam się pokonaniem "ogórków". Nie. Zbierałem się na to od pierwszej wygranej Barcy (z całej serii). Wygrywamy, gramy cudowną piłkę, Enrique nie bał się obudzić Messiego, nawet jeśli musiało paść kilka brzydkich słów. Luis, przepraszam. ;)
0
Zmieniaj avatar, Mistrzu... :D
0
Gdy Messi jest przy piłce - robi z nią to, czego ja nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić. Albo mam słabą wyobraźnię, albo Leo jest już nie tylko geniuszem, ale też twórcą. Zapewniano mnie i przekonywano o tym, że moja wyobraźnia jest ogromna, więc pierwsza opcja odpada. Messi jest ikoną nie tylko Barcelony, ale i całej piłki nożnej. Gdy tworzy akcję, moje dłonie się pocą, ja wstrzymuję dech i podziwiam, pochłaniam to, co się dzieje. Czasami się nie udaje i właśnie dlatego każda udana akcja Leo wywołuje u mnie taką radość, tak miłe uczucie, że śmiem nazywać to orgazmem. Być może dla Ciebie orgazm to tylko wytrysk, ale dla mnie to chwila błogostanu, tego w duszy, sercu i ciele (bez wytrysków rzecz jasna).
0
Chodziło mi jedynie o wysokość klauzuli. Zdaje się, że to za kadencji Rosell'a klauzula wzrosła do 250 milionów euro. Choć - oczywiście - mogę się mylić.
27
Niewiele dobrych rzeczy zrobił Rosell, ale ta niewątpliwie mu się udała. Sprawił, że Messi na długo zostanie w Barcelonie, a i jego cena będzie adekwatna do umiejętności. Klub korzysta, piłkarze również, kibice co mecz przeżywają orgazm z powodu wyczynów małego magika. Cóż, mimo to można się domyślać, że tak naprawdę Rosell chciał pogrążyć klub. Ale nawet tego nie potrafił zrobić w 100%.