1

Ostatnio każdy Holender w Barcelonie nadaje się do tarcia chrzanu.

4

@Comentateiro Twoja logika jest aż nazbyt parciana, bym mógł przejść obok tego obojętnie. Idąc tropem Twoich (niestety skrzywionych i pozbawionych silnych podstaw) myśli powinniśmy dodać słowo "człowiekczyni", prawda? Ponieważ "Jakaś człowiekczyni minęła mnie na chodniku pod parkiem" brzmi lepiej, niźli "jakiś człowiek" gdy mówimy o kobiecie. Żarty nieśmieszne.

Musicie pogodzić się, że na świecie są jeszcze ludzie, którzy myślą racjonalnie i zamiast przejmować się idiotycznymi problemami, które nie mają żadnego wpływu na świat, zajmują się poważniejszymi i zajmującymi aspektami życia i społeczeństwa. Głód na świecie, galopująca inflacja, depresja, masowa manipulacja, problemy klimatyczne, prześladowania religijne i rasowe, wysoki poziom skażenia wód Bałtyku, wymierające gatunki zwierząt, ludzie uodparniający się na antybiotyki, wysoki poziom bezrobocia i kontynuowanie polityki przymusu są dla, jak zdążyłeś nas nazwać, dinozaurów problemami pierwszego stopnia. I żadna, płacząca na twitterze Julka, tego nie zmieni. Wasze zapędy totalitarne i usilne dążenie do spełnienia zasad definiujących świat w książce "1984" sprawiają, że nawet ja, dla zwykłej satysfakcji, nie poddam się praniu mózgu przez lewicowe bandy osób z deficytem intelektualnym. I nie będę płakał, gdy ktoś nazwie mnie "jakaś osobą", nie używając meskiej formy. Do zobaczenia w Tworkach.

0

Dest i de Jong to dzisiaj tragedia, przynajmniej jak na pierwsze 25 minut. Nie zapraszam do dyskusji.

0

Przyjaciele, przyjaciółki. Kupiłem laptopa Gigabyte Aorus 15, dziś siostrzenica dorwała się do niego i zniszczyła mi zawias (zaczep?) w spacji. Klawisz się gibie, ale trzyma. Chciałbym go wymienić, bo praca na takim klawiszu nie jest komfortowa, jednak nie mogę dokopać się do informacji o typie zawiasu. Czy ktoś ogarnia ten temat?

0

Czy ktoś posiada jakiś link do streama? Nie chcę kupować dostępu do ipli na miesiąc tylko na jeden mecz :/

0

@Colon popieram. Masz więcej?????

0

Dobry wieczór. Czy ktoś z Was porzuciłby mi w wiadomości link do filmu?

0

@Fake69 Francuz pauzował większość miesięcy. Z tego, co pamiętam to zagrał ok. 25% tego, co powinien w przeciągu calej kariery w Barcy. Portugalczyk ma za sobą niezły sezon.

0

@Janiama na konferencji przyznał, ze wprowadził Trincao i Perdriego, ponieważ sa lepsi defensywnie. Nie z powodu zasług na treningach.

A Ciebie nie miało nie być na tej stronie? Jakaś ankieta była chyba, nie? Tak?

0

@SwieteOfficjum swoją drogą zabawne jest to, że 3 pierwsze miejsca w Barcelonie zajmują trzej piłkarze, których co mecz skreślacie. Wychowankowie, amigosi. Więcej pokory, ponieważ coraz częściej przypominacie kibiców śmietankowych.

0

@tbas https://x.com/neurophate_/status/1311781385707888640

Google nie jest ciężkie w obsłudze - zachęcam do wypróbowania.

25

Busi przebiegł 11,4km. Najwięcej w drużynie. Najwięcej w meczu. Dajcie mu przystosować się do stylu. Nie bez powodu każdy trener w niego wierzy, świetny profesjonalista.

1

Celta 1:3 Barça

3

Koeman chcę Depaya, a więc ma na niego plan. W ciągu ostatnich lat Barcelona nie kupowała piłkarzy, którzy byli życzeniem trenera. Wyjątkami są Paulinho, Vidal etc. Myślę, że powinniśmy dać szansę Koemanowi, tym bardziej dlatego, że to nie jest trener, który z gwna bicz ulepi (jak Valverde) tylko facet, który chcę stworzyć potrawę z konkretnych składników. Nie docenialiśmy Valverde, ale osiągać takie wyniki z takimi piłkarzami i zarządem - majstersztyk. Martinez nie jest dla nas obowiązkiem. Mamy bardzo perspektywicznych pilkarzy w Barcelonie B oraz pierwszym składzie, którzy za kilka lat mogą wypełnić miejsce pozostawione przez Suareza, Depaya, Griezmana i Messiego. Wolałbym Depaya.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid a ja myślałem, że to ten e-learningowy WF :D

0

@NeroTFP a do tego, podobno "dla kolegi, na kadrze, walił konia".

13

Żenujące było to, jak Setien, skrajnie ofensywny trener, zabunkrował bramkę Barcelony po golu na 1:0. Żałosne bylo granie 5 obrońcami (Alba, Firpo, Lenglet, Pique, Semedo) oraz trzema pomocnikami ukierunkowanymi raczej na obronę w koncowce meczu. Żałosne było to, jak Barcelona Setiena miała 49% posiadania piłki w 52 minucie meczu. Świetnie wygląda kontrola meczu oraz widowiskowy, ofensywny futbol Barcelony pod wodzą nowego trenera. Mam flashbacki z najgorszych meczów EV.

I proszę skończyć z retoryką, ze oni nie sa przygotowani fizycznie. Barca Guardioli posiadała piłkę, a nie biegała 150km w meczu. Proszę nie pisać również, że z tą kadrą nic sie nie da grać, bo na każdej pozycji w Barcelonie gra topowy zawodnik - a na pewno obiektywnie lepszy, niźli jego odpowiednik w RS. Znienawidzony przez większość Ivan to wciąż zawodnik o świetnej technice, bardzo dobry taktycznie oraz inteligentny. Nie bez powodu wygrywał walke w podstawie u Lucho, EV i coraz częściej u QS. Wymownym jest fakt, że najlepszy gol, niestety nieuznany, padł po kontrze, a nie grze pozycyjnej.

Trzymam kciuki za Setiena, ale nie podoba mi się droga, która zaczynamy iść. Wielu użytkowników jest hipokrytami - krytykowali EV gdy wygrywaliśmy, miażdżyliśmy taktycznie przeciwników, a dziś chwalą trenera nieudolnie kopiującego pomysły EV po meczu, gdzie jedyny gol padł z karnego, Barca miała małą przewagę posiadanie ilość dryblingów w meczu była poniżająca, a końcówka meczu polegała na zaparkowaniu autobusu przeciwko RS. To piłkarze przegrali z Romą oraz Liverpoolem. Nie EV. Na tę chwilę nie podoba mi się futbol proponowany przez nowego trenera. Barcelonie nie przystoi.

0

@TheNekro94 na to czekałem B)

0

Mości Panowie - zarzucie jakimś czaderskim memem?

0

Ktoś ma w zanadrzu jakiś fajny link do transmisji? Wyłączyli mi na cyfrowym eleven XDD

2

Dobrze, że media przypomniały, bo Bartek by zapomniał.

1

Christo, jak oceniasz relacje na linii FC Barcelona - Real Madryt na przestrzeni lat? Czy nie uważasz, że rządy Bartomeu rozmiękczyły Barcelonę i sprawiły, że klub utracił wielką część swojej tożsamości?

0

@SeeleyBooth Mysle, ze automatyzmy wypracowane przez lata na linii Messi - Alba sa na te chwile murem, ktorego Firpo nie przeskoczy, z calym szacunkiem dla jego umiejetnosci ofensywnych i technicznych, ktore z pewnoscia posiada. Mam jednak wrazenie, ze bedzie odwazniej wkraczal do wyjsciowej jedenastki, o ile nastepny trener Barcelony, z roznych przyczyn, nie bedzie mial do Firpo uprzedzen, bo EV z pewnoscia zacznie go wprowadzac. Inaczej zostalby zlinczowany. :v

2

Mam wrazenie, ze Junior Firpo nakrylby czapka Semedo nawet na prawej obronie.

16

Konstruktywna krytyka zawsze na miejscu, bardzo dobre rady i wnioski. Nie chciałbym, ażeby Puigowi pomieszało się w głowie. Byłoby miło, gdyby potraktował ten list z szacunkiem i ruszył do jeszcze cięższej pracy, bo to przyniesie tylko i wyłącznie korzyści.

0

Myślę, że należy pochwalić Busiego!

0

Semedo jest dramatem w tym meczu.

1

@BarcaInfo, czy mógłbyś przybliżyć mi sytuację? O co chodzi z wojskowym pozdrowieniem? Wiem, że Turcja leje Kurdów, ale o wojskowym pozdrowieniu nic nie wiem. Czy ktokolwiek mógłby mi objaśnić aktualną sytuację? :x

0

@V e B 96 co XDDDDDDDDDDDD Wiesz, że wszyscy nasi LO są kontuzjowani? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?