Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spadaj stąd madridisto!
0
100 LAT LOOKY!!! :)
0
to tylko przewidywany
0
Oby grał w Polsce :D
0
Alexis kropnij coś jutro!
0
Nie ma na co liczyć ;;_;;
0
no może Montoyi nie bo bardzo maałoo szans będzie miał o ile wyjdzie w pierwszej 11. Thiago , Tello i Alexis muszą strzelić ;)
0
To teraz sobie Pedro wejdzie i tajemniczo zniknie, a o bramce to można maarzyć.
0
hahahahhahhahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah WODY! ;)
0
Pedro i tak by nie odszedł bo i tak go nie chce , ja bym jeszcze dopłacił (jakieś 3000 tys. dam ; D )do tego transferu żeby odszedł. ;)
0
#destro
dokładnie : )
0
i jak on ma odejść, jak ma takie poparcie u trenera i całego sztabu
0
najlepsze 8/9 Abi i Alexis ;D
0
Dzięki ; )
0
@Bogdinho
Podobaja mi się Twoje komentarze ziom , piszesz na temat i zwięźle , takich ludzi tu potrzeba!
0
powiedz Sanchezowi że jak nie zagra dobrze w następnym sezonie to ma od nas wpier**l ;DD
0
D.Villa
Jakie to oryginalne i śmieszne,
0
gościu nie znamy takich zespołów i piłkarzy :pp
0
Ludzie którzy piszą "OFICJALNIE: wstał itd." nie są śmieszni , powtarzam nie są śmieszni!
0
Perez jest zazdrosny ii chce nam zgarnąć Neymara z przed nosa... Ale mam nadzieje że Neymar nie pójdzie do tego gnoja
0
OFICJALNIE! "Neymar, fichado por el Barça"
" Neymar podpisał kontrakt z Barceloną" !
0
eee tam MD skąd oni mogą to wiedzieć?
0
Ja tego nigdy nie zapomnę ;)
0
czemu 93? ;pp
0
@Samper piszę grzecznie a jak nie to wiesz co masz zrobić :)
0
@Maciek10986
Chyba Alexis-Messi-Neymar :)
0
Hej Samper dobry przyjecielu ; ) Hehehe
0
#Samper
Sorry poniosło mnie trochę będę z Tobą prowadził normalną dyskusję,
0
@Samper
ja się nie ośmieszam to ty swoją obecnością i swoimi komentarzami ( pojazdami na Sancheza itd,) Skoro nie jesteś fanem FCB to po jaki ch*j się wpieprzasz w jakieś dyskusje?
0
przez przypadek napisałem ,weź mnie podaj do fcbarca,com zeby mi dali bana na 5 lat