0

spadaj stąd madridisto!

0

100 LAT LOOKY!!! :)

0

to tylko przewidywany

0

Oby grał w Polsce :D

0

Alexis kropnij coś jutro!

0

Nie ma na co liczyć ;;_;;

0

no może Montoyi nie bo bardzo maałoo szans będzie miał o ile wyjdzie w pierwszej 11. Thiago , Tello i Alexis muszą strzelić ;)

0

To teraz sobie Pedro wejdzie i tajemniczo zniknie, a o bramce to można maarzyć.

0

hahahahhahhahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah WODY! ;)

0

Pedro i tak by nie odszedł bo i tak go nie chce , ja bym jeszcze dopłacił (jakieś 3000 tys. dam ; D )do tego transferu żeby odszedł. ;)

0

#destro
dokładnie : )

0

i jak on ma odejść, jak ma takie poparcie u trenera i całego sztabu

0

najlepsze 8/9 Abi i Alexis ;D

0

Dzięki ; )

0

@Bogdinho
Podobaja mi się Twoje komentarze ziom , piszesz na temat i zwięźle , takich ludzi tu potrzeba!

0

powiedz Sanchezowi że jak nie zagra dobrze w następnym sezonie to ma od nas wpier**l ;DD

0

D.Villa
Jakie to oryginalne i śmieszne,

0

gościu nie znamy takich zespołów i piłkarzy :pp

0

Ludzie którzy piszą "OFICJALNIE: wstał itd." nie są śmieszni , powtarzam nie są śmieszni!

0

Perez jest zazdrosny ii chce nam zgarnąć Neymara z przed nosa... Ale mam nadzieje że Neymar nie pójdzie do tego gnoja

0

OFICJALNIE! "Neymar, fichado por el Barça"
" Neymar podpisał kontrakt z Barceloną" !

0

eee tam MD skąd oni mogą to wiedzieć?

0

Ja tego nigdy nie zapomnę ;)

0

czemu 93? ;pp

0

@Samper piszę grzecznie a jak nie to wiesz co masz zrobić :)

0

@Maciek10986
Chyba Alexis-Messi-Neymar :)

0

Hej Samper dobry przyjecielu ; ) Hehehe

0

#Samper
Sorry poniosło mnie trochę będę z Tobą prowadził normalną dyskusję,

0

@Samper
ja się nie ośmieszam to ty swoją obecnością i swoimi komentarzami ( pojazdami na Sancheza itd,) Skoro nie jesteś fanem FCB to po jaki ch*j się wpieprzasz w jakieś dyskusje?

0

przez przypadek napisałem ,weź mnie podaj do fcbarca,com zeby mi dali bana na 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?