Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej to ciebie sprzedać...
0
Tak ale napisałem że nie pisze się najlepiej (czyt. ze zrozumieniem) i czasami na dotyku nie zaskoczy. -,-
0
dokładnie
VeB!
0
Jak nie chcesz dyskutować to wyjdz piszę z fona i nie piszę się najlepiej.
0
Mnie wtedy na kompie nie było dyzmózgu a tak wogóle kiedy to było?
0
Jeśli przeszkadzają ci nasze komentarze to poprostu...wyjdz! Ja szanuję Alexisa moim zdaniem zasługuje na grę w 1 składzie udowodnił to ostatnimi czasy.
0
Chciałbym żeby to było prawdziwe ale napewno AS , MD albo Sport wypuściło plotke.
0
@Samper
Co byś nie napisał i tak cię zminusujemy, ja bym stąd wyszedł na twoim miejscu i nie wracał.
0
Idz człowieku spać!
0
Skoro chcesz się dowiedzieć coś to sobie poczytaj a nie komentuj i jedziesz po Alexisie , mogę się założyć że nie osiągniesz 1/100000 tego co on zrobił.
0
No to jest raczej strona dla fanów Barcy a nie Wisły Kraków. Po jaką cholerę robisz tu konto skoro Barcy nie kibicujesz, idz na wisłakraków.pl ( nwm czy taka jest ;p)
0
: ) to dobrze
VeB
0
Samper czy jak tym tam masz na imię wyjdz , nie wracaj ,nie wiem idz spać albo idz na RM.pl i tam spamuj bo raczej Cules nie jesteś.
0
albo siostry
0
Sędzia z Madrytu i wszystko jasnee :D
0
Kruczek
dobrze mówisz Messi wczoraj nie błyszczał nawet jeśli wszedłby na 1 minute meczu byście wybrali go zawodnikiem meczu. : )
0
Wybitny Messi
o co ci tu chodzi ?
0
on jest boski.xd
0
Chciałbym tam gdzie był Alexis! :D
0
Gdyby był to Alexis by byłooo "weś idz narezerwe, Villa za niego"
/
0
Dacie linka?
0
Alexis!
0
Kurrwa! sorry
0
Brawo Alexis, ładnie wypatrzył Xaviego
0
Mam nadzieje że Alexis dzisiaj wejdzie na boisko.:)
0
Oby miał forme!
0
http://www.facebook.com/#!/pages/Szymek/119221318234779 Polubicie na FB?
0
Alexis ładna asysta.Brawo.Myśle że Tito powinien dać mu w lidze zagrać 70min a nie 15-20min on musi się przełamać. : )
0
Alexis musisz strzeelać!
0