0

Najlepiej to ciebie sprzedać...

0

Tak ale napisałem że nie pisze się najlepiej (czyt. ze zrozumieniem) i czasami na dotyku nie zaskoczy. -,-

0

dokładnie
VeB!

0

Jak nie chcesz dyskutować to wyjdz piszę z fona i nie piszę się najlepiej.

0

Mnie wtedy na kompie nie było dyzmózgu a tak wogóle kiedy to było?

0

Jeśli przeszkadzają ci nasze komentarze to poprostu...wyjdz! Ja szanuję Alexisa moim zdaniem zasługuje na grę w 1 składzie udowodnił to ostatnimi czasy.

0

Chciałbym żeby to było prawdziwe ale napewno AS , MD albo Sport wypuściło plotke.

0

@Samper
Co byś nie napisał i tak cię zminusujemy, ja bym stąd wyszedł na twoim miejscu i nie wracał.

0

Idz człowieku spać!

0

Skoro chcesz się dowiedzieć coś to sobie poczytaj a nie komentuj i jedziesz po Alexisie , mogę się założyć że nie osiągniesz 1/100000 tego co on zrobił.

0

No to jest raczej strona dla fanów Barcy a nie Wisły Kraków. Po jaką cholerę robisz tu konto skoro Barcy nie kibicujesz, idz na wisłakraków.pl ( nwm czy taka jest ;p)

0

: ) to dobrze
VeB

0

Samper czy jak tym tam masz na imię wyjdz , nie wracaj ,nie wiem idz spać albo idz na RM.pl i tam spamuj bo raczej Cules nie jesteś.

0

albo siostry

0

Sędzia z Madrytu i wszystko jasnee :D

0

Kruczek
dobrze mówisz Messi wczoraj nie błyszczał nawet jeśli wszedłby na 1 minute meczu byście wybrali go zawodnikiem meczu. : )

0

Wybitny Messi
o co ci tu chodzi ?

0

on jest boski.xd

0

Chciałbym tam gdzie był Alexis! :D

0

Gdyby był to Alexis by byłooo "weś idz narezerwe, Villa za niego"
/

0

Dacie linka?

0

Alexis!

0

Kurrwa! sorry

0

Brawo Alexis, ładnie wypatrzył Xaviego

0

Mam nadzieje że Alexis dzisiaj wejdzie na boisko.:)

0

Oby miał forme!

0

http://www.facebook.com/#!/pages/Szymek/119221318234779 Polubicie na FB?

0

Alexis ładna asysta.Brawo.Myśle że Tito powinien dać mu w lidze zagrać 70min a nie 15-20min on musi się przełamać. : )

0

Alexis musisz strzeelać!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?