0

Dlaczego nie zagra Alexis?

0

A idz w cholere

0

Alexis za późno

0

KURWA IDE SPAĆ ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Alexis wejdzie

0

JA PIEtOLE WKURZA MNIE TOOOO

0

WTF?!

0

Alexis raczej nie wejdzie bo odczuwa ból po starciu z Johnem Terrym.

0

Wkur*ia mnie

0

Czemu my nie mamy takich zagrań prostopadłych.

0

Tello mnie wkurza

0

Oni dzisiaj nie wygrają coś czuje

0

Ten sam skład :`(

0

Alexis--------->
Tello

0

Ten Tello to on wypuszccza piłke jak jest w polu karnym kiwać się nie umie.

0

Powoli,powoli róbcie akcje i strzelimy GOLE!

0

Alexis za Tello

0

Nie lubie GD!!

0

Piłki nie mogą wyprowadzić z pola karnego.

0

Odrobimy to!

0

Dajcie link. PROSZE

0

Alexis ma nadzieję wejdzie.

0

gdzie znajde link do relacji LIVE fcbarca.com??

0

Jest już oficialny skład na mecz z Chelsea?

0

Jaki następny mecz FCB po meczu z Chelsea?

0

Kurcze jutro mecz realu o 22.00 to nie oglądne dziwne te godziny

0

Tello!

0

pedritoo

0

ALEXIS

0

Cuenca co to robisz??!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?