Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nie zagra Alexis?
0
A idz w cholere
0
Alexis za późno
0
KURWA IDE SPAĆ ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Alexis wejdzie
0
JA PIEtOLE WKURZA MNIE TOOOO
0
WTF?!
0
Alexis raczej nie wejdzie bo odczuwa ból po starciu z Johnem Terrym.
0
Wkur*ia mnie
0
Czemu my nie mamy takich zagrań prostopadłych.
0
Tello mnie wkurza
0
Oni dzisiaj nie wygrają coś czuje
0
Ten sam skład :`(
0
Alexis--------->
Tello
0
Ten Tello to on wypuszccza piłke jak jest w polu karnym kiwać się nie umie.
0
Powoli,powoli róbcie akcje i strzelimy GOLE!
0
Alexis za Tello
0
Nie lubie GD!!
0
Piłki nie mogą wyprowadzić z pola karnego.
0
Odrobimy to!
0
Dajcie link. PROSZE
0
Alexis ma nadzieję wejdzie.
0
gdzie znajde link do relacji LIVE fcbarca.com??
0
Jest już oficialny skład na mecz z Chelsea?
0
Jaki następny mecz FCB po meczu z Chelsea?
0
Kurcze jutro mecz realu o 22.00 to nie oglądne dziwne te godziny
0
Tello!
0
pedritoo
0
ALEXIS
0
Cuenca co to robisz??!!