Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Danio66
No to można się spodziewać głupich komentarzy na tej stronie od "fanów" realu madryt że real został skrzywdzony bo tak bedzie jeżeli zremisują lub PRZEGRAJĄ.
0
No to by Mou pozabijał sędziów.
0
Danio66
Valencia o tym wie bedzie chciała wymuszać na nim faule, prowokować go.
0
Szkoda że nie ma tu fanów realu i byśmy prowadzili kulturalną dyskusje na temat meczu a nie sie wyzywali od "ciot,h**ów albo innych".
0
No tak ale mogą tu być Fani FCB i VCF
0
Niewiem FANI VALENCII TU SĄA
0
Sa tu jacyś prawdziwi kibice,fani Valencii??
0
Dziękuje.
0
ODPOWIECIE?
0
Gdzie bedzie na internecie transmisja meczu realu madryt jakość HD?
0
Bravo dla Artety
0
1:0 DLA ARSENALU ARTETA
0
Gdzie oglądacie mecz Arsenal-Man City
??
0
Ja 2:2 po golach Benzemy i Kaki i Soldado i Jonasa
0
Jaki dzisiaj obsawiacie wynik w Madrycie?
0
chodzcie na news z wczorajszego meczu ,,cennem pkt na ..."
0
bartaz
A ja prosze abyś w kulturalny sposób opuścił tą strone.
0
bartaz
Spadaj stąd cioto sezonowcem to może ty jesteś.
0
O ktorej tu sie spotkamy na mecz realu z valencia
0
Masz możee gg?
0
BARCELONISTA31
Może zmieńmy temat i nie zajmujmy się tym,, bartazem"
0
bartaz
Po co ty tu jesteś fajnie przekazałeś nam informacje teraz możesz iść.
0
Dlaczego mecze BBVA są tak póżno.21:30 albo 22:00 to troche dziwnie szkoda że nie ma 0 17,18
0
Kiedy obejrzałem ten filmik co BARCA wygrała z lelalem 5:0 staricłem szacunek do nich i do krystyny
0
Boze po co taki debil wchodzi na strone FC Barcelony skoro ma lelalu madlyt
0
XXxBarcaFCBxXX
Zgadzam się.
0
XXxBarcaFCBxXX
Zgadzam się 5:0 ale mogło by być 4:0,3:0 i będzie super
0
Dream Team-FC Barcelona
0
Dlaczego mają fajnie?XD
0
Valencie dzisiaj trzeba wspierać.