0

Danio66

No to można się spodziewać głupich komentarzy na tej stronie od "fanów" realu madryt że real został skrzywdzony bo tak bedzie jeżeli zremisują lub PRZEGRAJĄ.

0

No to by Mou pozabijał sędziów.

0

Danio66

Valencia o tym wie bedzie chciała wymuszać na nim faule, prowokować go.

0

Szkoda że nie ma tu fanów realu i byśmy prowadzili kulturalną dyskusje na temat meczu a nie sie wyzywali od "ciot,h**ów albo innych".

0

No tak ale mogą tu być Fani FCB i VCF

0

Niewiem FANI VALENCII TU SĄA

0

Sa tu jacyś prawdziwi kibice,fani Valencii??

0

Dziękuje.

0

ODPOWIECIE?

0

Gdzie bedzie na internecie transmisja meczu realu madryt jakość HD?

0

Bravo dla Artety

0

1:0 DLA ARSENALU ARTETA

0

Gdzie oglądacie mecz Arsenal-Man City
??

0

Ja 2:2 po golach Benzemy i Kaki i Soldado i Jonasa

0

Jaki dzisiaj obsawiacie wynik w Madrycie?

0

chodzcie na news z wczorajszego meczu ,,cennem pkt na ..."

0

bartaz

A ja prosze abyś w kulturalny sposób opuścił tą strone.

0

bartaz

Spadaj stąd cioto sezonowcem to może ty jesteś.

0

O ktorej tu sie spotkamy na mecz realu z valencia

0

Masz możee gg?

0

BARCELONISTA31

Może zmieńmy temat i nie zajmujmy się tym,, bartazem"

0

bartaz

Po co ty tu jesteś fajnie przekazałeś nam informacje teraz możesz iść.

0

Dlaczego mecze BBVA są tak póżno.21:30 albo 22:00 to troche dziwnie szkoda że nie ma 0 17,18

0

Kiedy obejrzałem ten filmik co BARCA wygrała z lelalem 5:0 staricłem szacunek do nich i do krystyny

0

Boze po co taki debil wchodzi na strone FC Barcelony skoro ma lelalu madlyt

0

XXxBarcaFCBxXX

Zgadzam się.

0

XXxBarcaFCBxXX

Zgadzam się 5:0 ale mogło by być 4:0,3:0 i będzie super

0

Dream Team-FC Barcelona

0

Dlaczego mają fajnie?XD

0

Valencie dzisiaj trzeba wspierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?