Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie do Alexisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
RysiekFCB
nie wcale!
0
Tam Alexis wychodził ale nie do Pedro
0
No,no Alexis wraca do formy!
0
Ładnie Alexis. :D
0
Alexis się rozgrzewa
0
Lioonnel Messssssi!
xddd
0
0
hoeniker
ale to prawda co pisze Sin Mistico
0
Alexis gdyby takie podania dostawał to by miał wiecej goli,a nie on wystartuje to inni jakby go nie widzieli.
0
Gdzie Alexis? on by z Albą klepał
0
Alexis ma grać to dla niego ma być mecz odrodzenia
0
Dajcie linka do meczu. :)
0
Mówi że nie lubi ich porównywać a teraz" Messi najlepszy na świecie a cr7 we wszechswiecie"Zjeb Mou
0
wojna Messi-Ronaldo
0
Tak
!!!!!!!!!!
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Bożee
0
KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Barca się rozkręca,a Pedro gdybby na dłuższy słupek poddał była by bramka.Co sądzicie?
0
oo rożny niechce na to patrzeć!
0
Mi się teraz zacieło!
0
Barcel83
Tak samo mam, przesada!
0
Boże Pedro!!
0
Alexis ładnie ale nwm czy nie
mógł strzelać!
0
Alexis brawo!
0
Fabregas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mam telewizje N i czy moge ogl. mecz SPH na jakims z tych kanalow?? VeB
0
Kiedy bedzie mecz Barca-Real? O Superpuchar
0
Czy Alexis ma kontuzje>
?