0

Czemu nie do Alexisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

RysiekFCB

nie wcale!

0

Tam Alexis wychodził ale nie do Pedro

0

No,no Alexis wraca do formy!

0

Ładnie Alexis. :D

0

Alexis się rozgrzewa

0

Lioonnel Messssssi!
xddd

0

0

hoeniker
ale to prawda co pisze Sin Mistico

0

Alexis gdyby takie podania dostawał to by miał wiecej goli,a nie on wystartuje to inni jakby go nie widzieli.

0

Gdzie Alexis? on by z Albą klepał

0

Alexis ma grać to dla niego ma być mecz odrodzenia

0

Dajcie linka do meczu. :)

0

Mówi że nie lubi ich porównywać a teraz" Messi najlepszy na świecie a cr7 we wszechswiecie"Zjeb Mou

0

wojna Messi-Ronaldo

0

Tak
!!!!!!!!!!

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Bożee

0

KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Barca się rozkręca,a Pedro gdybby na dłuższy słupek poddał była by bramka.Co sądzicie?

0

oo rożny niechce na to patrzeć!

0

Mi się teraz zacieło!

0

Barcel83
Tak samo mam, przesada!

0

Boże Pedro!!

0

Alexis ładnie ale nwm czy nie
mógł strzelać!

0

Alexis brawo!

0

Fabregas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mam telewizje N i czy moge ogl. mecz SPH na jakims z tych kanalow?? VeB

0

Kiedy bedzie mecz Barca-Real? O Superpuchar

0

Czy Alexis ma kontuzje>
?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?