Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves z naciągniętym mięsniem :(
0
Po cihcu licze na Soldado.Może ustrzeli 1,2 bramki
0
Wojtek Szczęsny
0
To co było na str. Realu Madryt o rywalu-Valencii:
1. O rywalu
Valencia CF prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. W Lidze Europy Nietoperze doszli już do półfinału, z kolei w La Liga grają na tyle, na ile pozwalają Real Madryt i Barcelona, czyli zajmują trzecie miejsce. Co ciekawe, mimo ośmiu kolejek do końca, piłkarze z Walencji nie mają już nawet matematycznych szans na mistrzostwo. W tym momencie tracą do lidera trzydzieści punktów, a miejmy nadzieję – po zakończeniu niedzielnego spotkania – ta strata się powiększy.
2. Uwaga na...
Najlepszym strzelcem zespołu jest Roberto Soldado. Napastnik Valencii strzelił w tym sezonie już szesnaście bramek w lidze, co oznacza, że ma na koncie tyle samo trafień co Karim Benzema.
3. Kadra
Na listę powołanych wrócili Arbeloa i Khedira. Jednak najważniejsze, że w zespole brak oficjalnie kontuzjowanych. Mourinho obecnie w tym ciężkim okresie może dowolnie wybierać graczy pierwszego zespołu. Portugalczyk uznał, że na razie za wcześnie na grę dla Lassa i Carvalho, którzy dopiero w tym tygodniu wyleczyli swoje urazy. Zabraknie także zawieszonego za kartki Ramosa. (...)
0
Na jakiej stronie oglądniecie mecz realu madryt z valencią?
0
Mecz jest 0 21.30 na SB.Czuje że bedzie remis.
0
Albo nie
0
Zaraz taam będee
0
Chodzcie na newsa Cenne trzy punkty na Romerda
0
Przepraszam ale gdzie jestt forum bo jestem nowy
0
ALEXIS rządzi!!!!!!!
0
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?? NA MECZ real m.-VALENCIA??
0
Chociaż 2 godziny będziemy kibicować Valenci o 21.30 na tym newsie!
0
realistaka chciała poczuć sie fajnie że napisze na stronie FCB Hahaha
0
realistka
To strona dla kibiców FC Barcy a nie realiku wiec SPADAJ
0
Na stronie realmadrid.com pieprzą takie farmazony.
0
Orłoś podasz link do strony
0
Orłoś podaj linka
0
To gdzie jutro spotykamy na mecz Valencia - real madryt ?? Bedziemy pisali dyskutowali Hała madrid
0
daro2
Zgadzam się.
0
Pedro GOL
0
Życze realowi przegranej.Lol
0
ALEXIS!!!! On i Messi a wy gadacie "Alexis ale masakra" żal VeB
0
centek
Masz racje.
0
Jea
0
Rzut Karny
0
Bez Alexisa nie było by 2:1
0
2 Bramki to za mało by kibica radowało!!!!!!!!
0
AaDdRrIiAaNnOo!
0
Pedrooooooooooooooooooooo!