0

Alves z naciągniętym mięsniem :(

0

Po cihcu licze na Soldado.Może ustrzeli 1,2 bramki

0

Wojtek Szczęsny

0

To co było na str. Realu Madryt o rywalu-Valencii:
1. O rywalu
Valencia CF prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. W Lidze Europy Nietoperze doszli już do półfinału, z kolei w La Liga grają na tyle, na ile pozwalają Real Madryt i Barcelona, czyli zajmują trzecie miejsce. Co ciekawe, mimo ośmiu kolejek do końca, piłkarze z Walencji nie mają już nawet matematycznych szans na mistrzostwo. W tym momencie tracą do lidera trzydzieści punktów, a miejmy nadzieję – po zakończeniu niedzielnego spotkania – ta strata się powiększy.

2. Uwaga na...
Najlepszym strzelcem zespołu jest Roberto Soldado. Napastnik Valencii strzelił w tym sezonie już szesnaście bramek w lidze, co oznacza, że ma na koncie tyle samo trafień co Karim Benzema.

3. Kadra
Na listę powołanych wrócili Arbeloa i Khedira. Jednak najważniejsze, że w zespole brak oficjalnie kontuzjowanych. Mourinho obecnie w tym ciężkim okresie może dowolnie wybierać graczy pierwszego zespołu. Portugalczyk uznał, że na razie za wcześnie na grę dla Lassa i Carvalho, którzy dopiero w tym tygodniu wyleczyli swoje urazy. Zabraknie także zawieszonego za kartki Ramosa. (...)

0

Na jakiej stronie oglądniecie mecz realu madryt z valencią?

0

Mecz jest 0 21.30 na SB.Czuje że bedzie remis.

0

Albo nie

0

Zaraz taam będee

0

Chodzcie na newsa Cenne trzy punkty na Romerda

0

Przepraszam ale gdzie jestt forum bo jestem nowy

0

ALEXIS rządzi!!!!!!!

0

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?? NA MECZ real m.-VALENCIA??

0

Chociaż 2 godziny będziemy kibicować Valenci o 21.30 na tym newsie!

0

realistaka chciała poczuć sie fajnie że napisze na stronie FCB Hahaha

0

realistka

To strona dla kibiców FC Barcy a nie realiku wiec SPADAJ

0

Na stronie realmadrid.com pieprzą takie farmazony.

0

Orłoś podasz link do strony

0

Orłoś podaj linka

0

To gdzie jutro spotykamy na mecz Valencia - real madryt ?? Bedziemy pisali dyskutowali Hała madrid

0

daro2

Zgadzam się.

0

Pedro GOL

0

Życze realowi przegranej.Lol

0

ALEXIS!!!! On i Messi a wy gadacie "Alexis ale masakra" żal VeB

0

centek

Masz racje.

0

Jea

0

Rzut Karny

0

Bez Alexisa nie było by 2:1

0

2 Bramki to za mało by kibica radowało!!!!!!!!

0

AaDdRrIiAaNnOo!

0

Pedrooooooooooooooooooooo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?