Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cuenca
PROSZĘ!!!!Pep
0
Bo jest na relacji LIVE
0
Operacja trwa.
0
Boże niech ten Cuenca zejdzie z boiska na drugą połowe niech wejdzie Tello
0
WoW znalazłemw HD ALE super nie zacieło mi się nic
0
Alexis i Messi rządzą kto sie zgadza +
0
Och Messi 1
0
2:0
0
Tam jest napisane Alexis dlatego to mówimy że tam jest bład ;)
0
Fabs24
Właśnie dziwwne
0
Fc.barca
Przepiękna bramka.
0
Dlaczego na relacji live fcbarca.com jest że Alexiss jest na trybunach jak gra.
0
MNie tez sie zacieło
0
KOCHAM GO
0
ALEXIS
0
Boże żeby alexis,valdes albo keita nie dostali żółtka
0
Jak kliknełem link na tej realcji Live FCB to wyskoczyłl mi ten mecz i wyskakuje że mam coś z google chrome może MOD coś poradzi
0
Tutaj piszemy o meczu!
0
Ankieta sędziowie ,Uefa żal mi ich PUTA REAL
0
Boże oni są żałośni i jeszze PEPE kopnął Arbeloe.CYRK
0
ALEXIS!
0
Jakie są mecze realu zanim zmierzą się z FCB?
0
Brawo wierzyłem w nich.Są cztery punkty i bedzie mistrz.VAMOS BARCA
0
Soldado wchodzi
0
bRAWO RONALDO PIEKNA SYMULKA
0
Hernandezka
Mozna było się domyslić ja mam ALEXISA
0
Kogo masz koszulke??
0
TINO...
0
Ale BOMBA DIEGO COSTY
0
Żeby nie powtórzył się mecz Apoelem w Nikozji .