0

Cuenca
PROSZĘ!!!!Pep

0

Bo jest na relacji LIVE

0

Operacja trwa.

0

Boże niech ten Cuenca zejdzie z boiska na drugą połowe niech wejdzie Tello

0

WoW znalazłemw HD ALE super nie zacieło mi się nic

0

Alexis i Messi rządzą kto sie zgadza +

0

Och Messi 1

0

2:0

0

Tam jest napisane Alexis dlatego to mówimy że tam jest bład ;)

0

Fabs24

Właśnie dziwwne

0

Fc.barca

Przepiękna bramka.

0

Dlaczego na relacji live fcbarca.com jest że Alexiss jest na trybunach jak gra.

0

MNie tez sie zacieło

0

KOCHAM GO

0

ALEXIS

0

Boże żeby alexis,valdes albo keita nie dostali żółtka

0

Jak kliknełem link na tej realcji Live FCB to wyskoczyłl mi ten mecz i wyskakuje że mam coś z google chrome może MOD coś poradzi

0

Tutaj piszemy o meczu!

0

Ankieta sędziowie ,Uefa żal mi ich PUTA REAL

0

Boże oni są żałośni i jeszze PEPE kopnął Arbeloe.CYRK

0

ALEXIS!

0

Jakie są mecze realu zanim zmierzą się z FCB?

0

Brawo wierzyłem w nich.Są cztery punkty i bedzie mistrz.VAMOS BARCA

0

Soldado wchodzi

0

bRAWO RONALDO PIEKNA SYMULKA

0

Hernandezka

Mozna było się domyslić ja mam ALEXISA

0

Kogo masz koszulke??

0

TINO...

0

Ale BOMBA DIEGO COSTY

0

Żeby nie powtórzył się mecz Apoelem w Nikozji .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?