Szymek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Wschowa
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice polscy FCB są bardziej kulturalni , na stronie realu sie wyzywają
0
Brawo Valencia wytrzymujecie tą połowe odpoczniecie w szatni i strzelicie tego gola lub gole
0
Valencia robi sobie akcje które bedzie wykorzystywała w drugiej połowie
0
Obrona Lelalu sie gubi OOoo LoL
0
Boże wierzcie w remis albo zwycięstwo a nie ,,1:0 u u u u u Kuwa 2:0 bedzie"
0
Feghouli ładny strzał.
0
Wyrównany mecz jak na raize
0
Jest pierwsza akcja wow
0
kiper09
Na nastawiaj sie tak
0
Soldado jest chociaż na ławce?
0
Po co by mieli odpuszczać jak walczą o 3-cie msc?
0
CENZURA mać real znowu sie bedzie cieszył licze na nich z całego serca VALENCIA!!
0
Powodzenia VALENCIA
0
To jest oficialny skład
0
Guaita - Ricardo Costa, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba - Topal, Tino Costa, Parejo - Feghouli, Piatti - Aduriz
0
Ale czekam na oficjalne składy
0
No właśnie ale tak jest na stronie Rm.pl jakiś ,,fan"tak napisał
0
Dzsiaj podobno ma nie zagrać Roberto Soldado ,a Valencia zagra bardzo defensywnie.
0
Po co minusujecie Danio66 ??
0
sPOko
0
GODZINA DO MECZU!!!!!!!!
0
A Z KIM GRAJĄ I KTO STRZELIŁ
0
1godz.30 min do meczu !!PRZYPOMINAM
0
Nie dostaniemy 6:0 Hahahaha
0
Kiedy jest pierwszy mecz z Chelsea?
0
Licze dzisiaj na Soldado i Jonasa!!!
0
masa11
Masz troche racji ale może real jest zmęczony sezonem a Valencia może to wykorzystać.
0
Dobree! LoL
0
a ty komu kibicujesz ??
0
2 GODZINY DO MECZU!!!PRZYPOMINAM