0

Kibice polscy FCB są bardziej kulturalni , na stronie realu sie wyzywają

0

Brawo Valencia wytrzymujecie tą połowe odpoczniecie w szatni i strzelicie tego gola lub gole

0

Valencia robi sobie akcje które bedzie wykorzystywała w drugiej połowie

0

Obrona Lelalu sie gubi OOoo LoL

0

Boże wierzcie w remis albo zwycięstwo a nie ,,1:0 u u u u u Kuwa 2:0 bedzie"

0

Feghouli ładny strzał.

0

Wyrównany mecz jak na raize

0

Jest pierwsza akcja wow

0

kiper09

Na nastawiaj sie tak

0

Soldado jest chociaż na ławce?

0

Po co by mieli odpuszczać jak walczą o 3-cie msc?

0

CENZURA mać real znowu sie bedzie cieszył licze na nich z całego serca VALENCIA!!

0

Powodzenia VALENCIA

0

To jest oficialny skład

0

Guaita - Ricardo Costa, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba - Topal, Tino Costa, Parejo - Feghouli, Piatti - Aduriz

0

Ale czekam na oficjalne składy

0

No właśnie ale tak jest na stronie Rm.pl jakiś ,,fan"tak napisał

0

Dzsiaj podobno ma nie zagrać Roberto Soldado ,a Valencia zagra bardzo defensywnie.

0

Po co minusujecie Danio66 ??

0

sPOko

0

GODZINA DO MECZU!!!!!!!!

0

A Z KIM GRAJĄ I KTO STRZELIŁ

0

1godz.30 min do meczu !!PRZYPOMINAM

0

Nie dostaniemy 6:0 Hahahaha

0

Kiedy jest pierwszy mecz z Chelsea?

0

Licze dzisiaj na Soldado i Jonasa!!!

0

masa11

Masz troche racji ale może real jest zmęczony sezonem a Valencia może to wykorzystać.

0

Dobree! LoL

0

a ty komu kibicujesz ??

0

2 GODZINY DO MECZU!!!PRZYPOMINAM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?